I-League - India
vasárnap, 31.12.2017
08:30
08:30

Gokulam

Aizawl
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Kozhikode |
| Vendég: | Aizawl |
| Távolság: | 2 265.3 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 08:30 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.25 | 1.95 | X | 1.80 | 1.28 | |||
| 34% | 33% | 33% | 3.25 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 2.35 | 2.60 | 1.47 | 5.00 | 1.14 | ||||||
| 60% | 40% | 38% | 62% | 15% | 85% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Gokulam utolsó 5 mérkőzések
| 2017-12-27 | East Bengal | 1 - 0 | Gokulam |
| 2017-12-22 | Indian Arrows | 0 - 2 | Gokulam |
| 2017-12-09 | Gokulam | 0 - 3 | NEROCA |
| 2017-12-04 | Gokulam | 1 - 1 | Chennai City |
| 2017-11-27 | Shillong Lajong | 1 - 0 | Gokulam |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | |
| 20% | 20% | 60% | 60% | 20% | 0% |
Aizawl utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-27 | Aizawl | 2 - 1 | Minerva Punjab |
| 2017-12-18 | Aizawl | 0 - 1 | Shillong Lajong |
| 2017-12-13 | Aizawl | 1 - 0 | Churchill Broth |
| 2017-11-28 | East Bengal | 2 - 2 | Aizawl |
| 2017-05-11 | Aizawl | 0 - 0 | East Bengal |
| 2017-05-09 | Churchill Broth | 1 - 2 | Aizawl |
| 2017-05-07 | Aizawl | 3 - 2 | Chennai City |
| 2017-04-30 | Shillong Lajong | 1 - 1 | Aizawl |
| 2017-04-22 | Aizawl | 1 - 0 | Mohun Bagan |
| 2017-04-15 | Churchill Broth | 1 - 3 | Aizawl |
| 2017-04-09 | Bengaluru | 1 - 0 | Aizawl |
| 2017-03-11 | Minerva Punjab | 2 - 2 | Aizawl |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 7 | 6 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 58% | 50% | 33% |
Tabella I-League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | East Bengal | 7 | +6 | 14 |
| 2 | Minerva Punjab | 6 | +4 | 13 |
| 3 | NEROCA | 6 | +4 | 11 |
| 4 | Mohun Bagan | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Shillong Lajong | 7 | -4 | 10 |
| 6 | Indian Arrows | 6 | +1 | 7 |
| 7 | Aizawl | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Gokulam | 5 | -3 | 4 |
| 9 | Chennai City | 6 | -4 | 4 |
| 10 | Churchill Broth | 5 | -11 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Gokulam | |
| Aizawl | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Gokulam | Aizawl |
|---|---|---|---|
| 1 | East Bengal | 2 - 2 | |
| 2 | Minerva Punjab | ||
| 3 | NEROCA | 0 - 3 | |
| 4 | Mohun Bagan | ||
| 5 | Shillong Lajong | ||
| 6 | Indian Arrows | ||
| 7 | Aizawl | - | |
| 8 | Gokulam | - | |
| 9 | Chennai City | 1 - 1 | |
| 10 | Churchill Broth |
Liga pozíció
| Gokulam | Aizawl | |
| Pozíció | 8 | 7 |
| Pontok | 4 | 7 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 7 |
| Pontok | 1 | 1 |
Liga forma
| Gokulam | Aizawl | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 3 |
2
1 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 1 |
0
1 0 |
Liga gólok
| Gokulam | Aizawl | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
6 |
5
4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
4 |
2
2 |
Teljes statisztika I-League
| Mérkőzések (29) | |
| Hazai győzelmek | 52% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (69) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.38 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.45 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.93 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 45% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 41% |
| Felett 3.5 | 14% |
Gokulam következő 6 mérkőzések
| 2018-01-06 | Gokulam | - | Minerva Punjab |
| 2018-01-12 | Gokulam | - | Indian Arrows |
| 2018-01-15 | Gokulam | - | Churchill Broth |
| 2018-01-20 | Chennai City | - | Gokulam |
| 2018-01-28 | Gokulam | - | Shillong Lajong |
| 2018-02-04 | NEROCA | - | Gokulam |
Aizawl következő 6 mérkőzések
| 2018-01-07 | Mohun Bagan | - | Aizawl |
| 2018-01-13 | Aizawl | - | Chennai City |
| 2018-01-16 | Aizawl | - | East Bengal |
| 2018-01-20 | Aizawl | - | NEROCA |
| 2018-01-25 | Aizawl | - | Mohun Bagan |
| 2018-01-30 | Zob Ahan | - | Aizawl |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.60 | 3.25 | 1.95 |
| Valószínűség | 34% | 33% | 33% |
| X @ 3.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.28 |
| Valószínűség | 51% | 49% |
| 1X @ 1.80 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.35 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Felett 1.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.60 | 1.47 | |
| Valószínűség | 38% | 62% | |
| Alatt 2.5 @ 1.47 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.00 | 1.14 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.14 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Nem @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-31 04:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
