Primera RFEF - 1. csoport - Spanyolország
vasárnap, 04.02.2018
16:00
16:00

G. Segoviana

Toledo
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Segovia |
| Vendég: | Toledo |
| Távolság: | 121.3 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.87 | 3.10 | 2.37 | X2 | 1.53 | 1.39 | |||
| 25% | 41% | 34% | 1.39 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.41 | 2.73 | 2.35 | 1.57 | 4.20 | 1.19 | ||||||
| 73% | 27% | 48% | 52% | 17% | 83% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-17 | Toledo | 6 - 1 | G. Segoviana |
G. Segoviana utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-31 | G. Segoviana | 0 - 2 | Atl. Madrid B |
| 2018-01-27 | Cerceda | 0 - 1 | G. Segoviana |
| 2018-01-21 | G. Segoviana | 1 - 2 | Rapido Bouzas |
| 2018-01-13 | Celta Vigo B | 2 - 2 | G. Segoviana |
| 2017-12-17 | G. Segoviana | 1 - 2 | Union Adarve |
| 2017-12-10 | Valladolid B | 2 - 1 | G. Segoviana |
| 2017-12-03 | Pontevedra | 0 - 0 | G. Segoviana |
| 2017-11-26 | G. Segoviana | 2 - 1 | Guijuelo |
| 2017-11-19 | Navalcarnero | 2 - 1 | G. Segoviana |
| 2017-11-12 | G. Segoviana | 2 - 0 | Talavera |
| 2017-11-05 | Dep. Fabril | 0 - 0 | G. Segoviana |
| 2017-11-01 | G. Segoviana | 0 - 0 | Ponferradina |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 6 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 50% | 8% |
Toledo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-28 | Toledo | 1 - 0 | Pontevedra |
| 2018-01-21 | Guijuelo | 2 - 1 | Toledo |
| 2018-01-14 | Toledo | 1 - 2 | Navalcarnero |
| 2018-01-07 | Talavera | 1 - 1 | Toledo |
| 2017-12-17 | Dep. Fabril | 2 - 0 | Toledo |
| 2017-12-10 | Toledo | 1 - 2 | Ponferradina |
| 2017-12-03 | Coruxo | 0 - 1 | Toledo |
| 2017-11-26 | Toledo | 1 - 2 | Majadahonda |
| 2017-11-18 | Real Madrid B | 1 - 1 | Toledo |
| 2017-11-12 | Toledo | 2 - 1 | Racing Ferrol |
| 2017-11-05 | SS Reyes | 1 - 1 | Toledo |
| 2017-11-01 | Toledo | 3 - 4 | Fuenlabrada |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 6 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 50% | 8% |
Tabella Primera RFEF - 1. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 23 | +27 | 50 |
| 2 | Majadahonda | 23 | +15 | 44 |
| 3 | Dep. Fabril | 23 | +12 | 41 |
| 4 | Rapido Bouzas | 22 | +9 | 40 |
| 5 | Atl. Madrid B | 23 | +7 | 39 |
| 6 | Navalcarnero | 23 | +1 | 38 |
| 7 | Real Madrid B | 23 | +11 | 34 |
| 8 | Celta Vigo B | 23 | +1 | 34 |
| 9 | Talavera | 23 | -3 | 34 |
| 10 | SS Reyes | 24 | +3 | 34 |
| 11 | Guijuelo | 23 | +4 | 30 |
| 12 | Union Adarve | 22 | -7 | 27 |
| 13 | Coruxo | 23 | -13 | 26 |
| 14 | Ponferradina | 23 | -3 | 26 |
| 15 | Toledo | 23 | -3 | 23 |
| 16 | Pontevedra | 23 | -4 | 23 |
| 17 | G. Segoviana | 23 | -10 | 21 |
| 18 | Racing Ferrol | 23 | -11 | 21 |
| 19 | Valladolid B | 22 | -16 | 18 |
| 20 | Cerceda | 23 | -20 | 16 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| G. Segoviana | |
| Toledo | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | G. Segoviana | Toledo |
|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 1 - 2 | |
| 2 | Majadahonda | 0 - 0 | |
| 3 | Dep. Fabril | 2 - 0 | |
| 4 | Rapido Bouzas | 1 - 2 | |
| 5 | Atl. Madrid B | 0 - 2 | |
| 6 | Navalcarnero | 2 - 1 | |
| 7 | Real Madrid B | 1 - 1 | |
| 8 | Celta Vigo B | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Talavera | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | SS Reyes | 1 - 1 | |
| 11 | Guijuelo | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Union Adarve | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 13 | Coruxo | 0 - 1 | |
| 14 | Ponferradina | 0 - 0 | |
| 15 | Toledo | - | |
| 16 | Pontevedra | 3 - 3 | |
| 17 | G. Segoviana | - | |
| 18 | Racing Ferrol | 1 - 1 | |
| 19 | Valladolid B | 1 - 1 | |
| 20 | Cerceda | 1 - 2 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| G. Segoviana | Toledo | |
| Pozíció | 17 | 15 |
| Pontok | 21 | 23 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 18 | 14 |
| Pontok | 10 | 9 |
Liga forma
| G. Segoviana | Toledo | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
9 10 |
5
8 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
4 5 |
1
6 5 |
Liga gólok
| G. Segoviana | Toledo | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
30 |
32
35 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
12 |
12
17 |
Teljes statisztika Primera RFEF - 1. csoport
| Mérkőzések (229) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (535) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.34 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.33 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 68% |
| Felett 2.5 | 46% |
| Felett 3.5 | 17% |
G. Segoviana következő 6 mérkőzések
| 2018-02-11 | Fuenlabrada | - | G. Segoviana |
| 2018-02-18 | G. Segoviana | - | SS Reyes |
| 2018-02-24 | Racing Ferrol | - | G. Segoviana |
| 2018-02-28 | G. Segoviana | - | Toledo |
| 2018-03-04 | G. Segoviana | - | Real Madrid B |
| 2018-03-11 | Majadahonda | - | G. Segoviana |
Toledo következő 6 mérkőzések
| 2018-02-11 | Toledo | - | Union Adarve |
| 2018-02-18 | Atl. Madrid B | - | Toledo |
| 2018-02-25 | Toledo | - | Celta Vigo B |
| 2018-02-28 | G. Segoviana | - | Toledo |
| 2018-03-04 | Rapido Bouzas | - | Toledo |
| 2018-03-11 | Toledo | - | Cerceda |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.87 | 3.10 | 2.37 |
| Valószínűség | 25% | 41% | 34% |
| X2 @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 1.39 |
| Valószínűség | 42% | 58% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 2.73 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.41 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 1.57 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.20 | 1.19 | |
| Valószínűség | 17% | 83% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.99 | 1.74 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Igen @ 1.99 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-04 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
