Primera RFEF - 1. csoport - Spanyolország
vasárnap, 21.01.2018
16:00
16:00

G. Segoviana

Rapido Bouzas
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Segovia |
| Vendég: | Bouzas |
| Távolság: | 409.2 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.00 | 3.39 | X2 | 1.30 | 1.57 | |||
| 17% | 38% | 45% | 1.57 | 27% | 73% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 69% | 31% | 43% | 57% | 14% | 86% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-03 | Rapido Bouzas | 2 - 1 | G. Segoviana |
G. Segoviana utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-13 | Celta Vigo B | 2 - 2 | G. Segoviana |
| 2017-12-17 | G. Segoviana | 1 - 2 | Union Adarve |
| 2017-12-10 | Valladolid B | 2 - 1 | G. Segoviana |
| 2017-12-03 | Pontevedra | 0 - 0 | G. Segoviana |
| 2017-11-26 | G. Segoviana | 2 - 1 | Guijuelo |
| 2017-11-19 | Navalcarnero | 2 - 1 | G. Segoviana |
| 2017-11-12 | G. Segoviana | 2 - 0 | Talavera |
| 2017-11-05 | Dep. Fabril | 0 - 0 | G. Segoviana |
| 2017-11-01 | G. Segoviana | 0 - 0 | Ponferradina |
| 2017-10-28 | Coruxo | 1 - 1 | G. Segoviana |
| 2017-10-22 | G. Segoviana | 0 - 0 | Majadahonda |
| 2017-10-14 | Real Madrid B | 0 - 0 | G. Segoviana |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 7 | 5 | 1 | |
| 17% | 58% | 25% | 58% | 42% | 8% |
Rapido Bouzas utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-14 | Rapido Bouzas | 2 - 0 | Pontevedra |
| 2017-12-17 | Navalcarnero | 0 - 1 | Rapido Bouzas |
| 2017-12-13 | Pontevedra | 3 - 0 | Rapido Bouzas |
| 2017-12-10 | Rapido Bouzas | 1 - 1 | Talavera |
| 2017-12-03 | Dep. Fabril | 0 - 0 | Rapido Bouzas |
| 2017-11-29 | Rapido Bouzas | 0 - 1 | Pontevedra |
| 2017-11-25 | Rapido Bouzas | 4 - 1 | Ponferradina |
| 2017-11-19 | Coruxo | 1 - 0 | Rapido Bouzas |
| 2017-11-12 | Rapido Bouzas | 1 - 0 | Majadahonda |
| 2017-11-05 | Real Madrid B | 3 - 0 | Rapido Bouzas |
| 2017-11-01 | Rapido Bouzas | 1 - 1 | Racing Ferrol |
| 2017-10-29 | SS Reyes | 0 - 1 | Rapido Bouzas |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 6 | 3 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 50% | 25% | 8% |
Tabella Primera RFEF - 1. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 21 | +27 | 47 |
| 2 | Majadahonda | 21 | +14 | 40 |
| 3 | Dep. Fabril | 21 | +14 | 40 |
| 4 | Navalcarnero | 21 | +3 | 35 |
| 5 | Rapido Bouzas | 20 | +7 | 34 |
| 6 | Celta Vigo B | 21 | +3 | 34 |
| 7 | Real Madrid B | 21 | +10 | 31 |
| 8 | Atl. Madrid B | 20 | +3 | 30 |
| 9 | SS Reyes | 21 | +1 | 30 |
| 10 | Talavera | 21 | -7 | 28 |
| 11 | Guijuelo | 20 | +4 | 26 |
| 12 | Union Adarve | 20 | -7 | 24 |
| 13 | Coruxo | 21 | -14 | 23 |
| 14 | Ponferradina | 21 | -4 | 22 |
| 15 | Toledo | 21 | -3 | 20 |
| 16 | Pontevedra | 21 | -5 | 20 |
| 17 | Racing Ferrol | 21 | -8 | 20 |
| 18 | G. Segoviana | 20 | -8 | 18 |
| 19 | Valladolid B | 20 | -13 | 18 |
| 20 | Cerceda | 21 | -17 | 16 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| G. Segoviana | |
| Rapido Bouzas | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | G. Segoviana | Rapido Bouzas |
|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 1 - 2 | |
| 2 | Majadahonda | 0 - 0 | |
| 3 | Dep. Fabril | 0 - 0 | |
| 4 | Navalcarnero | 0 - 1 | |
| 5 | Rapido Bouzas | - | |
| 6 | Celta Vigo B | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Real Madrid B | 3 - 0 | |
| 8 | Atl. Madrid B | ||
| 9 | SS Reyes | 0 - 1 | |
| 10 | Talavera | 2 - 0 | |
| 11 | Guijuelo | 2 - 1 | |
| 12 | Union Adarve | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 13 | Coruxo | 1 - 0 | |
| 14 | Ponferradina | 0 - 0 | |
| 15 | Toledo | 1 - 3 | |
| 16 | Pontevedra | 1 - 2 | |
| 17 | Racing Ferrol | 1 - 1 | |
| 18 | G. Segoviana | - | |
| 19 | Valladolid B | 1 - 1 | |
| 20 | Cerceda | 1 - 2 |
Liga pozíció
| G. Segoviana | Rapido Bouzas | |
| Pozíció | 18 | 5 |
| Pontok | 18 | 34 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 17 | 6 |
| Pontok | 10 | 15 |
Liga forma
| G. Segoviana | Rapido Bouzas | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
9 8 |
9
7 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
4 3 |
4
3 3 |
Liga gólok
| G. Segoviana | Rapido Bouzas | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
26 |
25
18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
8 |
10
10 |
Teljes statisztika Primera RFEF - 1. csoport
| Mérkőzések (207) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (482) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.33 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.33 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 68% |
| Felett 2.5 | 46% |
| Felett 3.5 | 18% |
G. Segoviana következő 6 mérkőzések
| 2018-01-27 | Cerceda | - | G. Segoviana |
| 2018-01-31 | G. Segoviana | - | Atl. Madrid B |
| 2018-02-04 | G. Segoviana | - | Toledo |
| 2018-02-11 | Fuenlabrada | - | G. Segoviana |
| 2018-02-18 | G. Segoviana | - | SS Reyes |
| 2018-02-24 | Racing Ferrol | - | G. Segoviana |
Rapido Bouzas következő 6 mérkőzések
| 2018-01-28 | Rapido Bouzas | - | Union Adarve |
| 2018-02-04 | Atl. Madrid B | - | Rapido Bouzas |
| 2018-02-07 | Guijuelo | - | Rapido Bouzas |
| 2018-02-11 | Rapido Bouzas | - | Celta Vigo B |
| 2018-02-17 | Rapido Bouzas | - | Valladolid B |
| 2018-02-25 | Cerceda | - | Rapido Bouzas |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 3.00 | 3.39 |
| Valószínűség | 17% | 38% | 45% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 1.57 |
| Valószínűség | 27% | 73% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 14% | 86% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 2.20 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-21 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
