Premier League - Szingapúr
szerda, 04.04.2018
12:45
12:45

Geylang Int

Warriors
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bedok |
| Vendég: | Choa Chu Kang |
| Távolság: | 22.3 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.75 | 2.10 | 12 | 1.66 | 1.44 | |||
| 33% | 30% | 37% | 1.25 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.09 | 1.47 | 2.60 | 2.11 | 1.63 | ||||||
| 33% | 67% | 33% | 67% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-15 | Warriors | 0 - 2 | Geylang Int |
| 2017-06-16 | Geylang Int | 0 - 2 | Warriors |
| 2017-03-10 | Warriors | 1 - 1 | Geylang Int |
| 2016-10-14 | Geylang Int | 2 - 1 | Warriors |
| 2016-06-15 | Warriors | 2 - 0 | Geylang Int |
| 2016-05-27 | Geylang Int | 2 - 1 | Warriors |
| 2016-04-01 | Geylang Int | 2 - 2 | Warriors |
| 2015-11-20 | Geylang Int | 6 - 0 | Warriors |
| 2015-08-29 | Warriors | 1 - 1 | Geylang Int |
| 2015-05-02 | Geylang Int | 3 - 1 | Warriors |
| 2014-07-15 | Warriors | 0 - 4 | Geylang Int |
| 2014-05-16 | Geylang Int | 0 - 1 | Warriors |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 6 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 50% | 33% |
Geylang Int utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-17 | Geylang Int | 2 - 7 | FC Jurong |
| 2017-11-04 | Home United | 2 - 1 | Geylang Int |
| 2017-10-27 | Geylang Int | 4 - 1 | Brunei DPMM |
| 2017-10-21 | Young Lions | 0 - 4 | Geylang Int |
| 2017-10-15 | Geylang Int | 2 - 3 | Tampines Rovers |
| 2017-09-23 | Geylang Int | 1 - 3 | Home United |
| 2017-09-15 | Warriors | 0 - 2 | Geylang Int |
| 2017-09-09 | Geylang Int | 2 - 0 | Balestier Khalsa |
| 2017-08-18 | Hougang Utd | 0 - 1 | Geylang Int |
| 2017-08-05 | FC Jurong | 5 - 0 | Geylang Int |
| 2017-07-24 | Brunei DPMM | 0 - 1 | Geylang Int |
| 2017-07-18 | FC Jurong | 4 - 0 | Geylang Int |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 10 | 8 | 7 | |
| 50% | 0% | 50% | 83% | 67% | 58% |
Warriors utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-17 | Warriors | 1 - 1 | Hougang Utd |
| 2017-11-03 | FC Jurong | 5 - 1 | Warriors |
| 2017-10-27 | Warriors | 2 - 1 | Home United |
| 2017-10-21 | Brunei DPMM | 3 - 2 | Warriors |
| 2017-10-14 | Warriors | 0 - 1 | Young Lions |
| 2017-09-20 | Tampines Rovers | 1 - 1 | Warriors |
| 2017-09-15 | Warriors | 0 - 2 | Geylang Int |
| 2017-08-17 | Balestier Khalsa | 2 - 2 | Warriors |
| 2017-08-04 | Hougang Utd | 0 - 1 | Warriors |
| 2017-07-29 | Warriors | 1 - 2 | FC Jurong |
| 2017-07-25 | Home United | 1 - 1 | Warriors |
| 2017-07-21 | FC Jurong | 0 - 0 | Warriors |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 5 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 42% | 25% |
Tabella Premier League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Jurong | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Tampines Rovers | 1 | -1 | 0 |
| 3 | Balestier Khalsa | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Brunei DPMM | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Geylang Int | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Young Lions | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Warriors | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Hougang Utd | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Home United | 0 | 0 | 0 |
Liga pozíció
| Geylang Int | Warriors | |
| Pozíció | 3 | 3 |
| Pontok | 0 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 2 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Geylang Int | Warriors | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Geylang Int | Warriors | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Premier League
| Mérkőzések (1) | |
| Hazai győzelmek | 100% |
| Döntetlenek | 0% |
| Vendég győzelmek | 0% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (3) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.00 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 2.00 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 100% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 100% |
| Felett 1.5 | 100% |
| Felett 2.5 | 100% |
| Felett 3.5 | 0% |
Geylang Int következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Tampines Rovers | - | Geylang Int |
| 2018-04-14 | Geylang Int | - | Balestier Khalsa |
| 2018-04-17 | Brunei DPMM | - | Geylang Int |
| 2018-04-22 | Geylang Int | - | Home United |
| 2018-04-28 | FC Jurong | - | Geylang Int |
| 2018-05-09 | Geylang Int | - | Young Lions |
Warriors következő 6 mérkőzések
| 2018-04-08 | Warriors | - | Young Lions |
| 2018-04-15 | Hougang Utd | - | Warriors |
| 2018-04-21 | Warriors | - | Tampines Rovers |
| 2018-04-29 | Balestier Khalsa | - | Warriors |
| 2018-05-02 | Warriors | - | Brunei DPMM |
| 2018-05-05 | Home United | - | Warriors |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.70 | 3.75 | 2.10 |
| Valószínűség | 33% | 30% | 37% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 1.44 |
| Valószínűség | 43% | 57% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 5.09 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 1.5 @ 5.09 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.47 | 2.60 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 2.5 @ 2.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.11 | 1.63 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.63 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.43 | 2.62 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Nem @ 2.62 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-04 08:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
