Primera RFEF - 2. csoport - Spanyolország
szombat, 03.02.2018
15:00
15:00

Gernika Club

Ath. Bilbao B
3 - 0
(3 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Guernica |
| Vendég: | Bilbao |
| Távolság: | 20.7 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.00 | 2.75 | X2 | 1.39 | 1.53 | |||
| 30% | 34% | 36% | 1.53 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.41 | 2.68 | 2.39 | 1.53 | 4.23 | 1.19 | ||||||
| 58% | 42% | 33% | 67% | 22% | 78% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-16 | Ath. Bilbao B | 0 - 0 | Gernika Club |
| 2017-04-13 | Ath. Bilbao B | 2 - 1 | Gernika Club |
| 2016-11-19 | Gernika Club | 1 - 0 | Ath. Bilbao B |
Gernika Club utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-28 | Izarra | 0 - 1 | Gernika Club |
| 2018-01-20 | Gernika Club | 3 - 1 | Pena Sport |
| 2018-01-14 | R. Santander | 1 - 0 | Gernika Club |
| 2018-01-07 | Gernika Club | 3 - 5 | Sp. Gijon B |
| 2017-12-17 | Gernika Club | 1 - 1 | Mirandes |
| 2017-12-08 | Leioa | 1 - 3 | Gernika Club |
| 2017-12-02 | Arenas Club | 0 - 0 | Gernika Club |
| 2017-11-26 | Gernika Club | 1 - 0 | Real Union |
| 2017-11-18 | Real Sociedad B | 0 - 1 | Gernika Club |
| 2017-11-12 | Gernika Club | 0 - 1 | UD Logrones |
| 2017-11-05 | Tudelano | 1 - 2 | Gernika Club |
| 2017-11-01 | Gernika Club | 3 - 1 | Osasuna B |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 6 | 5 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 50% | 42% | 33% |
Ath. Bilbao B utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-27 | Ath. Bilbao B | 1 - 0 | Arenas Club |
| 2018-01-20 | Real Union | 1 - 0 | Ath. Bilbao B |
| 2018-01-13 | Ath. Bilbao B | 2 - 0 | Real Sociedad B |
| 2018-01-07 | UD Logrones | 3 - 1 | Ath. Bilbao B |
| 2017-12-17 | Tudelano | 0 - 1 | Ath. Bilbao B |
| 2017-12-09 | Ath. Bilbao B | 2 - 0 | Osasuna B |
| 2017-12-03 | Lealtad | 0 - 1 | Ath. Bilbao B |
| 2017-11-25 | Ath. Bilbao B | 2 - 0 | Caudal Dep. |
| 2017-11-19 | Burgos | 1 - 1 | Ath. Bilbao B |
| 2017-11-11 | Ath. Bilbao B | 1 - 1 | Amorebieta |
| 2017-11-05 | Barakaldo | 1 - 1 | Ath. Bilbao B |
| 2017-11-01 | Ath. Bilbao B | 1 - 0 | CD Vitoria |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 7 | 1 | 1 | |
| 58% | 25% | 17% | 58% | 8% | 8% |
Tabella Primera RFEF - 2. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sp. Gijon B | 23 | +22 | 51 |
| 2 | Mirandes | 23 | +12 | 46 |
| 3 | R. Santander | 23 | +9 | 43 |
| 4 | Ath. Bilbao B | 23 | +14 | 38 |
| 5 | Real Sociedad B | 23 | +7 | 38 |
| 6 | UD Logrones | 23 | +10 | 37 |
| 7 | Burgos | 23 | +7 | 37 |
| 8 | Gernika Club | 23 | +6 | 37 |
| 9 | Tudelano | 23 | +7 | 36 |
| 10 | Barakaldo | 22 | +7 | 33 |
| 11 | Leioa | 23 | +5 | 31 |
| 12 | Amorebieta | 23 | +5 | 30 |
| 13 | Real Union | 23 | -15 | 27 |
| 14 | Arenas Club | 23 | 0 | 25 |
| 15 | Izarra | 23 | -14 | 25 |
| 16 | CD Vitoria | 23 | -6 | 21 |
| 17 | Lealtad | 23 | -15 | 18 |
| 18 | Osasuna B | 22 | -17 | 15 |
| 19 | Pena Sport | 23 | -24 | 15 |
| 20 | Caudal Dep. | 23 | -20 | 14 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Gernika Club | |
| Ath. Bilbao B | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Gernika Club | Ath. Bilbao B |
|---|---|---|---|
| 1 | Sp. Gijon B | 3 - 5 | |
| 2 | Mirandes | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | R. Santander | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 4 | Ath. Bilbao B | - | |
| 5 | Real Sociedad B | 0 - 3 | |
| 6 | UD Logrones | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 7 | Burgos | 1 - 1 | |
| 8 | Gernika Club | - | |
| 9 | Tudelano | 0 - 1 | |
| 10 | Barakaldo | 1 - 1 | |
| 11 | Leioa | 1 - 0 | |
| 12 | Amorebieta | 0 - 0 | |
| 13 | Real Union | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Arenas Club | 2 - 2 | |
| 15 | Izarra | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 16 | CD Vitoria | 2 - 2 | |
| 17 | Lealtad | 0 - 1 | |
| 18 | Osasuna B | 3 - 1 | |
| 19 | Pena Sport | 3 - 1 | |
| 20 | Caudal Dep. | 2 - 0 |
Liga pozíció
| Gernika Club | Ath. Bilbao B | |
| Pozíció | 8 | 4 |
| Pontok | 37 | 38 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 9 |
| Pontok | 18 | 14 |
Liga forma
| Gernika Club | Ath. Bilbao B | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
7 6 |
10
8 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 3 |
3
5 4 |
Liga gólok
| Gernika Club | Ath. Bilbao B | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
20 |
32
18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
14 |
13
13 |
Teljes statisztika Primera RFEF - 2. csoport
| Mérkőzések (229) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (499) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.18 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.23 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.95 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 61% |
| Felett 2.5 | 38% |
| Felett 3.5 | 21% |
Gernika Club következő 6 mérkőzések
| 2018-02-11 | CD Vitoria | - | Gernika Club |
| 2018-02-17 | Gernika Club | - | Barakaldo |
| 2018-02-24 | Amorebieta | - | Gernika Club |
| 2018-03-04 | Gernika Club | - | Burgos |
| 2018-03-11 | Caudal Dep. | - | Gernika Club |
| 2018-03-18 | Gernika Club | - | Lealtad |
Ath. Bilbao B következő 6 mérkőzések
| 2018-02-10 | Ath. Bilbao B | - | Mirandes |
| 2018-02-18 | Sp. Gijon B | - | Ath. Bilbao B |
| 2018-02-24 | Ath. Bilbao B | - | R. Santander |
| 2018-03-04 | Pena Sport | - | Ath. Bilbao B |
| 2018-03-10 | Ath. Bilbao B | - | Izarra |
| 2018-03-17 | Ath. Bilbao B | - | Leioa |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 3.00 | 2.75 |
| Valószínűség | 30% | 34% | 36% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.53 |
| Valószínűség | 45% | 55% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 2.68 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 1.5 @ 1.41 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.23 | 1.19 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.71 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Nem @ 1.71 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-03 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
