Süper Lig - Törökország
vasárnap, 06.05.2018
14:00
14:00

Genclerbirligi

Antalyaspor
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Ankara |
| Vendég: | Antalya |
| Távolság: | 384.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ankara 19 Mayıs Stadion |
| Befogadóképesség: | 19 209 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.39 | 3.39 | 12 | 1.33 | 1.75 | |||
| 34% | 28% | 38% | 1.33 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.89 | 1.89 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 81% | 19% | 57% | 43% | 31% | 69% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-09 | Antalyaspor | 1 - 1 | Genclerbirligi |
| 2017-04-08 | Genclerbirligi | 1 - 1 | Antalyaspor |
| 2016-11-05 | Antalyaspor | 1 - 0 | Genclerbirligi |
| 2016-01-24 | Genclerbirligi | 1 - 0 | Antalyaspor |
| 2015-08-23 | Antalyaspor | 3 - 1 | Genclerbirligi |
| 2014-05-10 | Genclerbirligi | 1 - 2 | Antalyaspor |
| 2013-12-22 | Antalyaspor | 2 - 3 | Genclerbirligi |
| 2013-01-20 | Antalyaspor | 3 - 5 | Genclerbirligi |
| 2012-08-20 | Genclerbirligi | 3 - 1 | Antalyaspor |
| 2012-05-13 | Antalyaspor | 1 - 3 | Genclerbirligi |
| 2012-04-20 | Genclerbirligi | 3 - 2 | Antalyaspor |
| 2012-01-28 | Antalyaspor | 2 - 2 | Genclerbirligi |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 8 | 7 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 67% | 58% |
Genclerbirligi utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Sivasspor | 1 - 0 | Genclerbirligi |
| 2018-04-21 | Genclerbirligi | 0 - 3 | Ankaraspor |
| 2018-04-15 | Kayserispor | 3 - 2 | Genclerbirligi |
| 2018-04-09 | Genclerbirligi | 1 - 0 | Galatasaray |
| 2018-03-31 | Yeni Malatyaspor | 4 - 1 | Genclerbirligi |
| 2018-03-17 | Genclerbirligi | 1 - 1 | Akhisar Belediye |
| 2018-03-10 | Besiktas | 1 - 0 | Genclerbirligi |
| 2018-03-04 | Genclerbirligi | 0 - 1 | Alanyaspor |
| 2018-02-26 | Ist. Basaksehir | 1 - 1 | Genclerbirligi |
| 2018-02-19 | Genclerbirligi | 3 - 0 | Göztepe |
| 2018-02-10 | Genclerbirligi | 0 - 0 | Trabzonspor |
| 2018-02-06 | Genclerbirligi | 0 - 1 | Besiktas |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 6 | 4 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 50% | 33% | 17% |
Antalyaspor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Antalyaspor | 1 - 2 | Trabzonspor |
| 2018-04-23 | Fenerbahce | 4 - 1 | Antalyaspor |
| 2018-04-15 | Antalyaspor | 0 - 0 | Konyaspor |
| 2018-04-07 | Karabukspor | 1 - 2 | Antalyaspor |
| 2018-03-31 | Antalyaspor | 2 - 0 | Bursaspor |
| 2018-03-16 | Kasimpasa | 2 - 3 | Antalyaspor |
| 2018-03-11 | Göztepe | 2 - 1 | Antalyaspor |
| 2018-03-04 | Antalyaspor | 1 - 4 | Sivasspor |
| 2018-02-25 | Ankaraspor | 0 - 0 | Antalyaspor |
| 2018-02-17 | Antalyaspor | 2 - 1 | Kayserispor |
| 2018-02-12 | Galatasaray | 3 - 0 | Antalyaspor |
| 2018-02-03 | Antalyaspor | 3 - 1 | Yeni Malatyaspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 9 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 75% | 33% |
Tabella Süper Lig
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ist. Basaksehir | 32 | +25 | 66 |
| 2 | Galatasaray | 31 | +38 | 66 |
| 3 | Fenerbahce | 31 | +33 | 63 |
| 4 | Besiktas | 31 | +32 | 62 |
| 5 | Trabzonspor | 32 | +7 | 49 |
| 6 | Sivasspor | 32 | -4 | 48 |
| 7 | Göztepe | 31 | 0 | 47 |
| 8 | Kayserispor | 31 | -7 | 44 |
| 9 | Kasimpasa | 32 | -2 | 43 |
| 10 | Bursaspor | 31 | -1 | 39 |
| 11 | Yeni Malatyaspor | 31 | -6 | 39 |
| 12 | Alanyaspor | 32 | -5 | 36 |
| 13 | Akhisar Belediye | 31 | -10 | 36 |
| 14 | Antalyaspor | 31 | -17 | 35 |
| 15 | Konyaspor | 32 | -3 | 35 |
| 16 | Ankaraspor | 32 | -9 | 33 |
| 17 | Genclerbirligi | 31 | -15 | 30 |
| 18 | Karabukspor | 32 | -56 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Genclerbirligi | |
| Antalyaspor | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Genclerbirligi | Antalyaspor |
|---|---|---|---|
| 1 | Ist. Basaksehir | 1 - 0 | 4 - 1 |
| 2 | Galatasaray | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 3 | Fenerbahce | 1 - 2 | 4 - 1 |
| 4 | Besiktas | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Trabzonspor | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 6 | Sivasspor | 4 - 0 | 3 - 1 |
| 7 | Göztepe | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Kayserispor | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 9 | Kasimpasa | 0 - 0 | 2 - 3 |
| 10 | Bursaspor | 4 - 0 | |
| 11 | Yeni Malatyaspor | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Alanyaspor | 0 - 1 | |
| 13 | Akhisar Belediye | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 14 | Antalyaspor | - | |
| 15 | Konyaspor | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Ankaraspor | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 17 | Genclerbirligi | - | |
| 18 | Karabukspor | 1 - 1 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Genclerbirligi | Antalyaspor | |
| Pozíció | 17 | 14 |
| Pontok | 30 | 35 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 15 |
| Pontok | 22 | 10 |
Liga forma
| Genclerbirligi | Antalyaspor | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
9 15 |
9
8 14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 5 |
2
4 9 |
Liga gólok
| Genclerbirligi | Antalyaspor | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
35
50 |
37
54 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
13 |
12
33 |
Teljes statisztika Süper Lig
| Mérkőzések (283) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (830) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.93 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.68 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.25 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 80% |
| Felett 2.5 | 57% |
| Felett 3.5 | 34% |
Genclerbirligi következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Kasimpasa | - | Genclerbirligi |
| 2018-05-18 | Genclerbirligi | - | Bursaspor |
| 2018-08-05 | Kayserispor | - | Genclerbirligi |
| 2018-08-12 | Genclerbirligi | - | Hatayspor |
| 2018-08-18 | Altinordu | - | Genclerbirligi |
| 2018-08-26 | Genclerbirligi | - | Eskisehirspor |
Antalyaspor következő 6 mérkőzések
| 2018-05-11 | Antalyaspor | - | Ist. Basaksehir |
| 2018-05-18 | Alanyaspor | - | Antalyaspor |
| 2018-07-19 | Fortuna Sittard | - | Antalyaspor |
| 2018-07-22 | Kuwait SC | - | Antalyaspor |
| 2018-07-25 | ADO Den Haag | - | Antalyaspor |
| 2018-08-05 | Antalyaspor | - | Alanyaspor |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 3.39 | 3.39 |
| Valószínűség | 34% | 28% | 38% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.75 |
| Valószínűség | 47% | 53% |
| X2 @ 1.75 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 81% | 19% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.89 | 1.89 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Felett 2.5 @ 1.89 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-06 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
