Süper Lig - Törökország
szombat, 21.04.2018
11:30
11:30

Genclerbirligi

Ankaraspor
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Ankara |
| Vendég: | Ankara |
| Stadion | |
| Stadion: | Ankara 19 Mayıs Stadion |
| Befogadóképesség: | 19 209 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 11:30 (13:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.25 | 3.00 | 12 | 1.39 | 1.60 | |||
| 36% | 27% | 37% | 1.35 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.89 | 1.89 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 78% | 22% | 55% | 45% | 35% | 65% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-24 | Ankaraspor | 2 - 0 | Genclerbirligi |
| 2017-08-05 | Genclerbirligi | 1 - 2 | Ankaraspor |
| 2017-01-29 | Genclerbirligi | 1 - 1 | Ankaraspor |
| 2016-08-28 | Ankaraspor | 2 - 2 | Genclerbirligi |
| 2016-03-19 | Ankaraspor | 3 - 1 | Genclerbirligi |
| 2015-10-24 | Genclerbirligi | 1 - 0 | Ankaraspor |
| 2010-01-31 | Genclerbirligi | 3 - 0 | Ankaraspor |
| 2009-08-16 | Ankaraspor | 0 - 3 | Genclerbirligi |
| 2009-02-28 | Ankaraspor | 0 - 0 | Genclerbirligi |
| 2008-09-27 | Genclerbirligi | 1 - 1 | Ankaraspor |
| 2008-03-23 | Genclerbirligi | 1 - 3 | Ankaraspor |
| 2007-10-27 | Ankaraspor | 2 - 0 | Genclerbirligi |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 6 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 50% | 25% |
Genclerbirligi utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-15 | Kayserispor | 3 - 2 | Genclerbirligi |
| 2018-04-09 | Genclerbirligi | 1 - 0 | Galatasaray |
| 2018-03-31 | Yeni Malatyaspor | 4 - 1 | Genclerbirligi |
| 2018-03-17 | Genclerbirligi | 1 - 1 | Akhisar Belediye |
| 2018-03-10 | Besiktas | 1 - 0 | Genclerbirligi |
| 2018-03-04 | Genclerbirligi | 0 - 1 | Alanyaspor |
| 2018-02-26 | Ist. Basaksehir | 1 - 1 | Genclerbirligi |
| 2018-02-19 | Genclerbirligi | 3 - 0 | Göztepe |
| 2018-02-10 | Genclerbirligi | 0 - 0 | Trabzonspor |
| 2018-02-06 | Genclerbirligi | 0 - 1 | Besiktas |
| 2018-02-03 | Fenerbahce | 2 - 2 | Genclerbirligi |
| 2018-01-30 | Besiktas | 3 - 1 | Genclerbirligi |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 7 | 5 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 58% | 42% | 33% |
Ankaraspor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-16 | Ankaraspor | 3 - 3 | Trabzonspor |
| 2018-04-08 | Fenerbahce | 2 - 0 | Ankaraspor |
| 2018-04-01 | Ankaraspor | 0 - 0 | Konyaspor |
| 2018-03-16 | Karabukspor | 0 - 4 | Ankaraspor |
| 2018-03-10 | Ankaraspor | 2 - 1 | Bursaspor |
| 2018-03-03 | Kasimpasa | 1 - 1 | Ankaraspor |
| 2018-02-25 | Ankaraspor | 0 - 0 | Antalyaspor |
| 2018-02-17 | Sivasspor | 3 - 2 | Ankaraspor |
| 2018-02-10 | Göztepe | 3 - 3 | Ankaraspor |
| 2018-02-04 | Ankaraspor | 0 - 1 | Kayserispor |
| 2018-01-27 | Galatasaray | 2 - 0 | Ankaraspor |
| 2018-01-20 | Ankaraspor | 0 - 0 | Yeni Malatyaspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 8 | 5 | 4 | |
| 17% | 50% | 33% | 67% | 42% | 33% |
Tabella Süper Lig
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ist. Basaksehir | 30 | +22 | 62 |
| 2 | Galatasaray | 29 | +35 | 60 |
| 3 | Besiktas | 29 | +32 | 59 |
| 4 | Fenerbahce | 29 | +27 | 57 |
| 5 | Trabzonspor | 29 | +11 | 46 |
| 6 | Kayserispor | 30 | -6 | 44 |
| 7 | Göztepe | 29 | -5 | 43 |
| 8 | Sivasspor | 29 | -7 | 41 |
| 9 | Kasimpasa | 29 | 0 | 40 |
| 10 | Yeni Malatyaspor | 29 | -4 | 38 |
| 11 | Antalyaspor | 29 | -13 | 35 |
| 12 | Akhisar Belediye | 29 | -10 | 34 |
| 13 | Bursaspor | 29 | -5 | 33 |
| 14 | Alanyaspor | 29 | -5 | 32 |
| 15 | Genclerbirligi | 29 | -11 | 30 |
| 16 | Konyaspor | 29 | -5 | 29 |
| 17 | Ankaraspor | 29 | -9 | 29 |
| 18 | Karabukspor | 29 | -47 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Genclerbirligi | |
| Ankaraspor | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Genclerbirligi | Ankaraspor |
|---|---|---|---|
| 1 | Ist. Basaksehir | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 2 | Galatasaray | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Besiktas | 2 - 1 | 5 - 1 |
| 4 | Fenerbahce | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | Trabzonspor | 0 - 0 | 4 - 3 |
| 6 | Kayserispor | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 7 | Göztepe | 3 - 0 | 3 - 3 |
| 8 | Sivasspor | 4 - 0 | 3 - 2 |
| 9 | Kasimpasa | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Yeni Malatyaspor | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 11 | Antalyaspor | 3 - 0 | |
| 12 | Akhisar Belediye | 1 - 1 | |
| 13 | Bursaspor | 3 - 1 | |
| 14 | Alanyaspor | 0 - 1 | |
| 15 | Genclerbirligi | - | |
| 16 | Konyaspor | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 17 | Ankaraspor | - | |
| 18 | Karabukspor | 1 - 1 | 0 - 4 |
Liga pozíció
| Genclerbirligi | Ankaraspor | |
| Pozíció | 15 | 17 |
| Pontok | 30 | 29 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 17 |
| Pontok | 22 | 6 |
Liga forma
| Genclerbirligi | Ankaraspor | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
9 13 |
7
8 14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 4 |
1
3 10 |
Liga gólok
| Genclerbirligi | Ankaraspor | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
35
46 |
41
50 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
10 |
18
33 |
Teljes statisztika Süper Lig
| Mérkőzések (262) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (763) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.91 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.70 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.21 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 80% |
| Felett 2.5 | 57% |
| Felett 3.5 | 34% |
Genclerbirligi következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Sivasspor | - | Genclerbirligi |
| 2018-05-06 | Genclerbirligi | - | Antalyaspor |
| 2018-05-12 | Kasimpasa | - | Genclerbirligi |
| 2018-05-18 | Genclerbirligi | - | Bursaspor |
| 2018-08-05 | Kayserispor | - | Genclerbirligi |
| 2018-08-12 | Genclerbirligi | - | Hatayspor |
Ankaraspor következő 6 mérkőzések
| 2018-04-29 | Ankaraspor | - | Ist. Basaksehir |
| 2018-05-05 | Alanyaspor | - | Ankaraspor |
| 2018-05-13 | Ankaraspor | - | Besiktas |
| 2018-05-18 | Akhisar Belediye | - | Ankaraspor |
| 2018-08-11 | Boluspor | - | Ankaraspor |
| 2018-08-18 | Ankaraspor | - | Giresunspor |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 3.25 | 3.00 |
| Valószínűség | 36% | 27% | 37% |
| 12 @ 1.35 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.60 |
| Valószínűség | 49% | 51% |
| X2 @ 1.60 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.89 | 1.89 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 1.89 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-21 08:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
