National League - Anglia
szombat, 28.04.2018
12:30
12:30

Gateshead

Leyton Orient
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Gateshead |
| Vendég: | London |
| Távolság: | 396.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Gateshead International Stadion |
| Befogadóképesség: | 11 800 |
| Méretek: | 100 x 64 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:30 (12:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.39 | 2.54 | 12 | 1.55 | 1.50 | |||
| 34% | 33% | 33% | 1.33 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 69% | 31% | 45% | 55% | 27% | 73% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2018-03-06 | Gateshead | 3 - 2 | Leyton Orient |
| 2018-02-24 | Leyton Orient | 3 - 3 | Gateshead |
| 2017-10-24 | Leyton Orient | 0 - 2 | Gateshead |
Gateshead utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-24 | Gateshead | 2 - 5 | Ebbsfleet Utd |
| 2018-04-21 | Dover Athletic | 3 - 2 | Gateshead |
| 2018-04-17 | Aldershot | 1 - 0 | Gateshead |
| 2018-04-14 | Gateshead | 2 - 0 | Eastleigh |
| 2018-04-12 | Halifax | 2 - 2 | Gateshead |
| 2018-04-10 | Tranmere Rovers | 4 - 2 | Gateshead |
| 2018-04-07 | Bromley | 0 - 0 | Gateshead |
| 2018-03-30 | Gateshead | 0 - 0 | Dagenham and R. |
| 2018-03-27 | Macclesfield | 1 - 0 | Gateshead |
| 2018-03-24 | Gateshead | 1 - 1 | Bromley |
| 2018-03-13 | Gateshead | 2 - 2 | Solihull Moors |
| 2018-03-10 | Gateshead | 7 - 1 | Maidenhead Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 6 | 6 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 50% | 50% |
Leyton Orient utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-24 | Leyton Orient | 0 - 1 | Maidenhead Utd |
| 2018-04-21 | Leyton Orient | 1 - 0 | Wrexham |
| 2018-04-17 | Hartlepool | 1 - 0 | Leyton Orient |
| 2018-04-14 | Macclesfield | 1 - 1 | Leyton Orient |
| 2018-04-07 | Leyton Orient | 4 - 1 | Barrow |
| 2018-03-30 | Guiseley | 1 - 3 | Leyton Orient |
| 2018-03-24 | Leyton Orient | 3 - 0 | Woking |
| 2018-03-17 | Eastleigh | 0 - 0 | Leyton Orient |
| 2018-03-13 | Leyton Orient | 0 - 1 | Torquay |
| 2018-03-10 | Leyton Orient | 1 - 1 | Ebbsfleet Utd |
| 2018-03-06 | Gateshead | 3 - 2 | Leyton Orient |
| 2018-03-03 | Dover Athletic | 1 - 0 | Leyton Orient |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 4 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 33% | 25% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 45 | +19 | 89 |
| 2 | Tranmere Rovers | 45 | +33 | 82 |
| 3 | Sutton Utd | 45 | +13 | 76 |
| 4 | Aldershot | 45 | +13 | 75 |
| 5 | Ebbsfleet Utd | 45 | +14 | 73 |
| 6 | Fylde | 45 | +26 | 72 |
| 7 | Boreham Wood | 45 | +15 | 72 |
| 8 | Bromley | 45 | +20 | 70 |
| 9 | Dover Athletic | 45 | +17 | 70 |
| 10 | Wrexham | 45 | +10 | 69 |
| 11 | Dagenham and R. | 45 | +9 | 68 |
| 12 | Maidenhead Utd | 45 | -4 | 61 |
| 13 | Leyton Orient | 45 | 0 | 57 |
| 14 | Gateshead | 45 | +6 | 54 |
| 15 | Solihull Moors | 45 | -8 | 54 |
| 16 | Halifax | 45 | -10 | 54 |
| 17 | Eastleigh | 45 | -10 | 53 |
| 18 | Hartlepool | 45 | -11 | 53 |
| 19 | Maidstone Utd | 45 | -12 | 53 |
| 20 | Barrow | 45 | -11 | 49 |
| 21 | Woking | 45 | -20 | 48 |
| 22 | Torquay | 45 | -28 | 41 |
| 23 | Chester | 45 | -38 | 34 |
| 24 | Guiseley | 45 | -43 | 33 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Gateshead | |
| Leyton Orient | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Gateshead | Leyton Orient |
|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 2 | Tranmere Rovers | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Sutton Utd | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Aldershot | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 5 | Ebbsfleet Utd | 2 - 5 | 2 - 1 |
| 6 | Fylde | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 7 | Boreham Wood | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 8 | Bromley | 1 - 2 | 6 - 1 |
| 9 | Dover Athletic | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Wrexham | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Dagenham and R. | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 12 | Maidenhead Utd | 7 - 1 | 0 - 1 |
| 13 | Leyton Orient | - | |
| 14 | Gateshead | - | |
| 15 | Solihull Moors | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 16 | Halifax | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 17 | Eastleigh | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 18 | Hartlepool | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 19 | Maidstone Utd | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 20 | Barrow | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 21 | Woking | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 22 | Torquay | 3 - 0 | 3 - 0 |
| 23 | Chester | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 24 | Guiseley | 1 - 0 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Gateshead | Leyton Orient | |
| Pozíció | 14 | 13 |
| Pontok | 54 | 57 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 13 |
| Pontok | 32 | 27 |
Liga forma
| Gateshead | Leyton Orient | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
12
18 15 |
15
12 18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
8 6 |
7
6 9 |
Liga gólok
| Gateshead | Leyton Orient | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
61
55 |
55
55 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
33
24 |
22
29 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (540) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1394) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.58 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.40 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.18 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 28% |
Gateshead következő 6 mérkőzések
| 2018-08-04 | Maidenhead Utd | - | Gateshead |
| 2018-08-07 | Gateshead | - | Salford City |
| 2018-08-11 | Gateshead | - | Dover Athletic |
| 2018-08-14 | Boreham Wood | - | Gateshead |
| 2018-08-18 | Bromley | - | Gateshead |
| 2018-08-25 | Gateshead | - | Leyton Orient |
Leyton Orient következő 6 mérkőzések
| 2018-08-04 | Salford City | - | Leyton Orient |
| 2018-08-07 | Leyton Orient | - | Ebbsfleet Utd |
| 2018-08-11 | Leyton Orient | - | Barrow |
| 2018-08-14 | Maidstone Utd | - | Leyton Orient |
| 2018-08-18 | Leyton Orient | - | Boreham Wood |
| 2018-08-25 | Gateshead | - | Leyton Orient |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 3.39 | 2.54 |
| Valószínűség | 34% | 33% | 33% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.55 | 1.50 |
| Valószínűség | 50% | 50% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.04 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-28 08:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
