Bardzragujn Humb - Örményország
vasárnap, 18.03.2018
10:00
10:00

Gandzasar

Banants
2 - 2
(2 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Kapan |
| Vendég: | Jereván |
| Távolság: | 194.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Gandzasar |
| Befogadóképesség: | 3 500 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 10:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.20 | 2.89 | 1X | 1.39 | 1.57 | |||
| 38% | 32% | 30% | 1.39 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.70 | 2.39 | 1.53 | 4.47 | 1.16 | ||||||
| 65% | 35% | 39% | 61% | 20% | 80% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-26 | Banants | 1 - 1 | Gandzasar |
| 2017-10-14 | Gandzasar | 2 - 0 | Banants |
| 2017-08-27 | Banants | 1 - 1 | Gandzasar |
| 2017-05-27 | Gandzasar | 2 - 1 | Banants |
| 2017-04-22 | Banants | 0 - 0 | Gandzasar |
| 2017-03-11 | Gandzasar | 1 - 0 | Banants |
| 2016-11-19 | Banants | 1 - 1 | Gandzasar |
| 2016-10-15 | Gandzasar | 4 - 0 | Banants |
| 2016-08-28 | Banants | 4 - 1 | Gandzasar |
| 2016-05-22 | Gandzasar | 0 - 0 | Banants |
| 2016-04-03 | Gandzasar | 2 - 1 | Banants |
| 2015-11-07 | Banants | 1 - 1 | Gandzasar |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 9 | 4 | 2 | |
| 42% | 50% | 8% | 75% | 33% | 17% |
Gandzasar utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-10 | Shirak | 2 - 1 | Gandzasar |
| 2018-03-07 | Gandzasar | 1 - 1 | Shirak |
| 2018-03-04 | Gandzasar | 1 - 0 | Pyunik |
| 2018-03-01 | Ararat | 1 - 0 | Gandzasar |
| 2017-12-01 | Gandzasar | 1 - 0 | Alashkert |
| 2017-11-26 | Banants | 1 - 1 | Gandzasar |
| 2017-11-18 | Gandzasar | 2 - 2 | Shirak |
| 2017-11-04 | Pyunik | 0 - 0 | Gandzasar |
| 2017-10-29 | Gandzasar | 2 - 0 | Ararat |
| 2017-10-22 | Alashkert | 0 - 3 | Gandzasar |
| 2017-10-14 | Gandzasar | 2 - 0 | Banants |
| 2017-10-01 | Shirak | 1 - 1 | Gandzasar |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 8 | 3 | 1 | |
| 42% | 42% | 17% | 67% | 25% | 8% |
Banants utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | Alashkert | 2 - 2 | Banants |
| 2018-03-08 | Banants | 0 - 1 | Alashkert |
| 2018-03-04 | Banants | 3 - 0 | Shirak |
| 2018-02-28 | Pyunik | 2 - 0 | Banants |
| 2018-02-17 | Banants | 0 - 4 | Tosno |
| 2017-12-03 | Ararat | 2 - 3 | Banants |
| 2017-11-26 | Banants | 1 - 1 | Gandzasar |
| 2017-11-17 | Banants | 2 - 2 | Alashkert |
| 2017-11-05 | Shirak | 0 - 1 | Banants |
| 2017-10-28 | Banants | 1 - 1 | Pyunik |
| 2017-10-25 | Banants | 4 - 2 | Pyunik |
| 2017-10-20 | Banants | 0 - 0 | Ararat |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 50% | 42% |
Tabella Bardzragujn Humb
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alashkert | 19 | +10 | 34 |
| 2 | Gandzasar | 18 | +8 | 27 |
| 3 | Banants | 18 | +3 | 26 |
| 4 | Pyunik | 19 | -1 | 24 |
| 5 | Shirak | 18 | -3 | 13 |
| 6 | Ararat | 18 | -17 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Gandzasar | |
| Banants | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Gandzasar | Banants |
|---|---|---|---|
| 1 | Alashkert | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 2 | Gandzasar | - | 2 - 0 |
| 3 | Banants | 2 - 0 | - |
| 4 | Pyunik | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | Shirak | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 6 | Ararat | 2 - 0 | 2 - 3 |
Liga pozíció
| Gandzasar | Banants | |
| Pozíció | 2 | 3 |
| Pontok | 27 | 26 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 2 |
| Pontok | 17 | 13 |
Liga forma
| Gandzasar | Banants | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
6 5 |
6
8 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 2 |
4
1 4 |
Liga gólok
| Gandzasar | Banants | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
16 |
25
22 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
8 |
10
13 |
Teljes statisztika Bardzragujn Humb
| Mérkőzések (55) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (139) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.53 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.44 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.09 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 69% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 29% |
Gandzasar következő 6 mérkőzések
| 2018-04-01 | Alashkert | - | Gandzasar |
| 2018-04-04 | Gandzasar | - | Ararat |
| 2018-04-07 | Pyunik | - | Gandzasar |
| 2018-04-14 | Gandzasar | - | Shirak |
| 2018-04-18 | Shirak | - | Gandzasar |
| 2018-04-22 | Banants | - | Gandzasar |
Banants következő 6 mérkőzések
| 2018-04-01 | Banants | - | Ararat |
| 2018-04-04 | Banants | - | Pyunik |
| 2018-04-08 | Shirak | - | Banants |
| 2018-04-14 | Banants | - | Alashkert |
| 2018-04-17 | Alashkert | - | Banants |
| 2018-04-22 | Banants | - | Gandzasar |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 3.20 | 2.89 |
| Valószínűség | 38% | 32% | 30% |
| 1X @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.57 |
| Valószínűség | 62% | 38% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.40 | 2.70 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 1.5 @ 1.40 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.47 | 1.16 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.12 | 1.63 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Nem @ 1.63 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-18 08:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
