Botola - Marokkó
szombat, 24.03.2018
19:30
19:30

FUS Rabat

OCK Khouribga
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Rabat |
| Vendég: | Khouribga |
| Távolság: | 126.1 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (19:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.25 | 5.00 | 1X | 1.16 | 2.10 | |||
| 40% | 28% | 32% | 1.16 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.60 | 1.47 | 5.50 | 1.14 | ||||||
| 65% | 35% | 42% | 58% | 17% | 83% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-05 | OCK Khouribga | 2 - 1 | FUS Rabat |
| 2017-05-17 | FUS Rabat | 1 - 3 | OCK Khouribga |
| 2016-12-18 | OCK Khouribga | 1 - 0 | FUS Rabat |
| 2016-03-29 | FUS Rabat | 1 - 0 | OCK Khouribga |
| 2015-11-08 | OCK Khouribga | 1 - 2 | FUS Rabat |
| 2015-01-24 | OCK Khouribga | 0 - 1 | FUS Rabat |
| 2014-08-22 | FUS Rabat | 0 - 0 | OCK Khouribga |
| 2014-04-20 | FUS Rabat | 0 - 2 | OCK Khouribga |
| 2013-12-08 | OCK Khouribga | 0 - 3 | FUS Rabat |
| 2013-03-09 | OCK Khouribga | 2 - 1 | FUS Rabat |
| 2012-11-03 | FUS Rabat | 0 - 0 | OCK Khouribga |
| 2012-05-20 | OCK Khouribga | 0 - 2 | FUS Rabat |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 5 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 42% | 8% |
FUS Rabat utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-18 | RAC Casablanca | 2 - 2 | FUS Rabat |
| 2018-03-11 | FUS Rabat | 0 - 0 | RSB Berkane |
| 2018-03-04 | CR Al Hoceima | 0 - 0 | FUS Rabat |
| 2018-02-28 | Difaa El Jadida | 3 - 0 | FUS Rabat |
| 2018-02-24 | FUS Rabat | 2 - 0 | MAT Tetouan |
| 2018-02-14 | FUS Rabat | 2 - 4 | WAC Casablanca |
| 2017-12-30 | FUS Rabat | 1 - 0 | Rapide Oued Zem |
| 2017-12-27 | FAR Rabat | 0 - 0 | FUS Rabat |
| 2017-12-23 | CA Khenifra | 1 - 1 | FUS Rabat |
| 2017-12-20 | RSB Berkane | 0 - 1 | FUS Rabat |
| 2017-12-16 | FUS Rabat | 0 - 0 | OCS Safi |
| 2017-12-10 | HUSA Agadir | 2 - 1 | FUS Rabat |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 6 | 4 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 33% | 17% |
OCK Khouribga utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-18 | OCK Khouribga | 1 - 0 | CA Khenifra |
| 2018-03-11 | OCS Safi | 2 - 0 | OCK Khouribga |
| 2018-03-04 | OCK Khouribga | 2 - 1 | HUSA Agadir |
| 2018-02-25 | IR Tanger | 2 - 0 | OCK Khouribga |
| 2018-02-18 | OCK Khouribga | 3 - 0 | KACM Marrakech |
| 2018-02-14 | RCA Casablanca | 4 - 3 | OCK Khouribga |
| 2017-12-30 | OCK Khouribga | 1 - 2 | FAR Rabat |
| 2017-12-27 | RAC Casablanca | 2 - 1 | OCK Khouribga |
| 2017-12-24 | OCK Khouribga | 1 - 0 | RSB Berkane |
| 2017-12-17 | CR Al Hoceima | 1 - 1 | OCK Khouribga |
| 2017-12-08 | OCK Khouribga | 1 - 0 | MAT Tetouan |
| 2017-12-03 | Difaa El Jadida | 4 - 1 | OCK Khouribga |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 6 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 50% | 17% |
Tabella Botola
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IR Tanger | 21 | +13 | 40 |
| 2 | HUSA Agadir | 21 | +16 | 38 |
| 3 | RCA Casablanca | 20 | +13 | 35 |
| 4 | Difaa El Jadida | 20 | +12 | 32 |
| 5 | OCS Safi | 20 | +6 | 31 |
| 6 | FAR Rabat | 21 | +1 | 31 |
| 7 | WAC Casablanca | 20 | +7 | 29 |
| 8 | RSB Berkane | 20 | +2 | 29 |
| 9 | FUS Rabat | 21 | +1 | 29 |
| 10 | CR Al Hoceima | 20 | +1 | 26 |
| 11 | KACM Marrakech | 21 | -10 | 25 |
| 12 | OCK Khouribga | 21 | -11 | 25 |
| 13 | CA Khenifra | 21 | -6 | 21 |
| 14 | Rapide Oued Zem | 20 | -7 | 21 |
| 15 | MAT Tetouan | 20 | -18 | 14 |
| 16 | RAC Casablanca | 21 | -20 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| FUS Rabat | |
| OCK Khouribga | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | FUS Rabat | OCK Khouribga |
|---|---|---|---|
| 1 | IR Tanger | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 2 | HUSA Agadir | 3 - 0 | |
| 3 | RCA Casablanca | 0 - 0 | 4 - 3 |
| 4 | Difaa El Jadida | 1 - 0 | 4 - 1 |
| 5 | OCS Safi | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | FAR Rabat | ||
| 7 | WAC Casablanca | 2 - 4 | |
| 8 | RSB Berkane | 0 - 0 | |
| 9 | FUS Rabat | - | |
| 10 | CR Al Hoceima | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 11 | KACM Marrakech | 2 - 1 | |
| 12 | OCK Khouribga | - | |
| 13 | CA Khenifra | 0 - 1 | |
| 14 | Rapide Oued Zem | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | MAT Tetouan | 2 - 0 | |
| 16 | RAC Casablanca | 2 - 0 | 2 - 1 |
Liga pozíció
| FUS Rabat | OCK Khouribga | |
| Pozíció | 9 | 12 |
| Pontok | 29 | 25 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 16 |
| Pontok | 16 | 4 |
Liga forma
| FUS Rabat | OCK Khouribga | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
8 6 |
7
4 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
4 2 |
1
1 8 |
Liga gólok
| FUS Rabat | OCK Khouribga | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
19 |
23
34 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
6 |
8
21 |
Teljes statisztika Botola
| Mérkőzések (164) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 23% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (362) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.21 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.26 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.95 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 58% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 65% |
| Felett 2.5 | 42% |
| Felett 3.5 | 18% |
FUS Rabat következő 6 mérkőzések
| 2018-04-01 | RCA Casablanca | - | FUS Rabat |
| 2018-04-08 | FUS Rabat | - | KACM Marrakech |
| 2018-04-15 | IR Tanger | - | FUS Rabat |
| 2018-04-22 | FUS Rabat | - | HUSA Agadir |
| 2018-04-27 | OCS Safi | - | FUS Rabat |
| 2018-05-05 | FUS Rabat | - | CA Khenifra |
OCK Khouribga következő 6 mérkőzések
| 2018-04-01 | OCK Khouribga | - | Rapide Oued Zem |
| 2018-04-08 | WAC Casablanca | - | OCK Khouribga |
| 2018-04-15 | OCK Khouribga | - | Difaa El Jadida |
| 2018-04-22 | MAT Tetouan | - | OCK Khouribga |
| 2018-04-28 | OCK Khouribga | - | CR Al Hoceima |
| 2018-05-09 | RSB Berkane | - | OCK Khouribga |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 3.25 | 5.00 |
| Valószínűség | 40% | 28% | 32% |
| 1X @ 1.16 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.10 |
| Valószínűség | 55% | 45% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 1.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.60 | 1.47 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Alatt 2.5 @ 1.47 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.50 | 1.14 | |
| Valószínűség | 17% | 83% | |
| Alatt 3.5 @ 1.14 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Nem @ 1.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-24 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
