Serie B - Olaszország
hétfő, 23.04.2018
19:30
19:30

Frosinone

Empoli
2 - 4
(1 - 0, 1 - 4)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Frosinone |
| Vendég: | Empoli |
| Távolság: | 303.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Benito Stirpe |
| Befogadóképesség: | 16 277 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Massimiliano Alvini (Ola) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.20 | 3.00 | X2 | 1.39 | 1.57 | |||
| 31% | 34% | 35% | 1.57 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.89 | 1.89 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 79% | 21% | 52% | 48% | 31% | 69% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-24 | Empoli | 3 - 3 | Frosinone |
| 2016-02-13 | Empoli | 1 - 2 | Frosinone |
| 2015-09-28 | Frosinone | 2 - 0 | Empoli |
| 2011-01-15 | Empoli | 2 - 1 | Frosinone |
| 2010-08-22 | Frosinone | 2 - 3 | Empoli |
| 2010-02-20 | Frosinone | 3 - 1 | Empoli |
| 2009-09-19 | Empoli | 2 - 0 | Frosinone |
| 2009-04-03 | Empoli | 1 - 1 | Frosinone |
| 2008-11-08 | Frosinone | 0 - 1 | Empoli |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 33% | 22% | 44% | 89% | 56% | 33% |
Frosinone utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-17 | Avellino | 0 - 2 | Frosinone |
| 2018-04-14 | Frosinone | 1 - 1 | Spezia |
| 2018-04-07 | Parma | 2 - 0 | Frosinone |
| 2018-03-29 | Frosinone | 2 - 1 | Venezia |
| 2018-03-25 | Ternana | 0 - 0 | Frosinone |
| 2018-03-17 | Frosinone | 0 - 0 | Salernitana |
| 2018-03-10 | Palermo | 1 - 0 | Frosinone |
| 2018-03-03 | Frosinone | 1 - 0 | Novara |
| 2018-02-27 | Cremonese | 2 - 2 | Frosinone |
| 2018-02-24 | Frosinone | 1 - 3 | Perugia |
| 2018-02-18 | Frosinone | 2 - 0 | Ascoli |
| 2018-02-10 | Bari | 1 - 0 | Frosinone |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 3 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 25% | 17% |
Empoli utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-17 | Cesena | 2 - 3 | Empoli |
| 2018-04-14 | Empoli | 3 - 2 | Pro Vercelli |
| 2018-04-07 | Spezia | 1 - 1 | Empoli |
| 2018-04-02 | Foggia | 0 - 3 | Empoli |
| 2018-03-29 | Empoli | 2 - 0 | Salernitana |
| 2018-03-25 | Pescara | 0 - 1 | Empoli |
| 2018-03-17 | Empoli | 3 - 2 | Venezia |
| 2018-03-11 | Empoli | 2 - 1 | Entella |
| 2018-02-27 | Empoli | 1 - 1 | Avellino |
| 2018-02-24 | Cittadella | 1 - 1 | Empoli |
| 2018-02-17 | Empoli | 4 - 0 | Parma |
| 2018-02-10 | Ascoli | 1 - 2 | Empoli |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 3 | 0 | 11 | 7 | 4 | |
| 75% | 25% | 0% | 92% | 58% | 33% |
Tabella Serie B
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Empoli | 36 | +34 | 73 |
| 2 | Parma | 37 | +17 | 63 |
| 3 | Palermo | 37 | +20 | 63 |
| 4 | Frosinone | 36 | +18 | 62 |
| 5 | Venezia | 37 | +12 | 57 |
| 6 | Perugia | 37 | +12 | 57 |
| 7 | Bari | 37 | +7 | 55 |
| 8 | Cittadella | 37 | +7 | 55 |
| 9 | Foggia | 37 | -1 | 51 |
| 10 | Carpi | 37 | -11 | 49 |
| 11 | Spezia | 37 | 0 | 47 |
| 12 | Brescia | 37 | -6 | 46 |
| 13 | Salernitana | 37 | -7 | 44 |
| 14 | Cremonese | 37 | -1 | 43 |
| 15 | Pescara | 37 | -16 | 42 |
| 16 | Avellino | 37 | -11 | 40 |
| 17 | Novara | 37 | -9 | 40 |
| 18 | Entella | 37 | -11 | 40 |
| 19 | Ascoli | 37 | -21 | 39 |
| 20 | Cesena | 37 | -9 | 39 |
| 21 | Ternana | 37 | -7 | 37 |
| 22 | Pro Vercelli | 37 | -17 | 34 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Frosinone | |
| Empoli | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Frosinone | Empoli |
|---|---|---|---|
| 1 | Empoli | - | |
| 2 | Parma | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 3 | Palermo | 0 - 0 | 3 - 3 |
| 4 | Frosinone | - | |
| 5 | Venezia | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Perugia | 1 - 3 | 2 - 4 |
| 7 | Bari | 3 - 2 | 0 - 4 |
| 8 | Cittadella | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Foggia | 0 - 3 | |
| 10 | Carpi | ||
| 11 | Spezia | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Brescia | 2 - 0 | |
| 13 | Salernitana | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 14 | Cremonese | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Pescara | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 16 | Avellino | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 17 | Novara | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 18 | Entella | 4 - 3 | 2 - 3 |
| 19 | Ascoli | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 20 | Cesena | 3 - 3 | 2 - 3 |
| 21 | Ternana | 4 - 2 | 1 - 1 |
| 22 | Pro Vercelli | 4 - 0 | 2 - 1 |
Liga pozíció
| Frosinone | Empoli | |
| Pozíció | 4 | 1 |
| Pontok | 62 | 73 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 2 |
| Pontok | 39 | 30 |
Liga forma
| Frosinone | Empoli | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
16
14 6 |
21
10 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
6 1 |
8
6 4 |
Liga gólok
| Frosinone | Empoli | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
57
39 |
78
44 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
35
18 |
34
24 |
Teljes statisztika Serie B
| Mérkőzések (406) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 34% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1057) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.60 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.46 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.15 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 27% |
Frosinone következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Cesena | - | Frosinone |
| 2018-05-01 | Brescia | - | Frosinone |
| 2018-05-05 | Frosinone | - | Carpi |
| 2018-05-12 | Entella | - | Frosinone |
| 2018-05-18 | Frosinone | - | Foggia |
| 2018-06-06 | Cittadella | - | Frosinone |
Empoli következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Empoli | - | Novara |
| 2018-05-01 | Carpi | - | Empoli |
| 2018-05-07 | Empoli | - | Cremonese |
| 2018-05-12 | Brescia | - | Empoli |
| 2018-05-18 | Empoli | - | Perugia |
| 2018-07-21 | Empoli | - | Pro Vercelli |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 3.20 | 3.00 |
| Valószínűség | 31% | 34% | 35% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.57 |
| Valószínűség | 47% | 53% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 79% | 21% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.89 | 1.89 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 1.89 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.04 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Igen @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-23 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
