Bundesliga - Németország
péntek, 16.03.2018
19:30
19:30

Freiburg

Stuttgart
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Freiburg |
| Vendég: | Stuttgart |
| Távolság: | 131.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Europa-Park Stadion |
| Befogadóképesség: | 34 700 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Julian Schuster (Nem) |
| Vendég: | Sebastian Hoenes (Nem) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.20 | 2.79 | X2 | 1.44 | 1.50 | |||
| 30% | 31% | 39% | 1.50 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 65% | 35% | 43% | 57% | 26% | 74% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-29 | Stuttgart | 3 - 0 | Freiburg |
| 2015-04-25 | Stuttgart | 2 - 2 | Freiburg |
| 2014-11-28 | Freiburg | 1 - 4 | Stuttgart |
| 2014-04-05 | Stuttgart | 2 - 0 | Freiburg |
| 2013-11-10 | Freiburg | 1 - 3 | Stuttgart |
| 2013-09-25 | Freiburg | 2 - 1 | Stuttgart |
| 2013-04-21 | Stuttgart | 2 - 1 | Freiburg |
| 2013-04-17 | Stuttgart | 2 - 1 | Freiburg |
| 2012-11-25 | Freiburg | 3 - 0 | Stuttgart |
| 2012-02-25 | Stuttgart | 4 - 1 | Freiburg |
| 2011-09-16 | Freiburg | 1 - 2 | Stuttgart |
| 2011-01-30 | Stuttgart | 0 - 1 | Freiburg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 11 | 10 | 4 | |
| 25% | 8% | 67% | 92% | 83% | 33% |
Freiburg utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-10 | Hertha Berlin | 0 - 0 | Freiburg |
| 2018-03-04 | Freiburg | 0 - 4 | Bayern München |
| 2018-02-24 | Hoffenheim | 1 - 1 | Freiburg |
| 2018-02-17 | Freiburg | 1 - 0 | Werder Bremen |
| 2018-02-10 | Hannover | 2 - 1 | Freiburg |
| 2018-02-03 | Freiburg | 0 - 0 | Bayer 04 Lev. |
| 2018-01-27 | B. Dortmund | 2 - 2 | Freiburg |
| 2018-01-20 | Freiburg | 2 - 1 | RB Leipzig |
| 2018-01-13 | Eintracht Fr. | 1 - 1 | Freiburg |
| 2018-01-07 | Freiburg | 1 - 1 | Hamburger |
| 2018-01-07 | Freiburg | 2 - 0 | Kaiserslautern |
| 2017-12-20 | Werder Bremen | 3 - 2 | Freiburg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 9 | 5 | 3 | |
| 25% | 50% | 25% | 75% | 42% | 25% |
Stuttgart utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | Stuttgart | 0 - 0 | RB Leipzig |
| 2018-03-04 | Köln | 2 - 3 | Stuttgart |
| 2018-02-24 | Stuttgart | 1 - 0 | Eintracht Fr. |
| 2018-02-18 | Augsburg | 0 - 1 | Stuttgart |
| 2018-02-11 | Stuttgart | 1 - 0 | Mönchengladbach |
| 2018-02-03 | Wolfsburg | 1 - 1 | Stuttgart |
| 2018-01-27 | Stuttgart | 0 - 2 | Schalke 04 |
| 2018-01-20 | Mainz | 3 - 2 | Stuttgart |
| 2018-01-13 | Stuttgart | 1 - 0 | Hertha Berlin |
| 2018-01-08 | Oostende | 2 - 5 | Stuttgart |
| 2018-01-06 | Stuttgart | 2 - 1 | Twente |
| 2017-12-19 | Mainz | 3 - 1 | Stuttgart |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 7 | 5 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 58% | 42% | 33% |
Tabella Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 26 | +47 | 66 |
| 2 | Schalke 04 | 26 | +10 | 46 |
| 3 | B. Dortmund | 26 | +20 | 45 |
| 4 | Bayer 04 Lev. | 26 | +14 | 44 |
| 5 | Eintracht Fr. | 26 | +5 | 42 |
| 6 | RB Leipzig | 26 | +4 | 40 |
| 7 | Hoffenheim | 26 | +5 | 38 |
| 8 | Augsburg | 26 | +3 | 35 |
| 9 | Mönchengladbach | 26 | -6 | 35 |
| 10 | Stuttgart | 26 | -6 | 34 |
| 11 | Hertha Berlin | 26 | -1 | 32 |
| 12 | Hannover | 26 | -5 | 32 |
| 13 | Werder Bremen | 26 | -4 | 30 |
| 14 | Freiburg | 26 | -17 | 30 |
| 15 | Wolfsburg | 26 | -8 | 25 |
| 16 | Mainz | 26 | -14 | 25 |
| 17 | Hamburger | 26 | -23 | 18 |
| 18 | Köln | 26 | -24 | 17 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Freiburg | |
| Stuttgart | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Freiburg | Stuttgart |
|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 0 - 4 | |
| 2 | Schalke 04 | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 3 | B. Dortmund | 0 - 0 | |
| 4 | Bayer 04 Lev. | 0 - 0 | |
| 5 | Eintracht Fr. | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | RB Leipzig | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Hoffenheim | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | Augsburg | 0 - 1 | |
| 9 | Mönchengladbach | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | Stuttgart | - | |
| 11 | Hertha Berlin | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 12 | Hannover | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Werder Bremen | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Freiburg | - | |
| 15 | Wolfsburg | 1 - 1 | |
| 16 | Mainz | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 17 | Hamburger | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 18 | Köln | 2 - 3 |
Liga pozíció
| Freiburg | Stuttgart | |
| Pozíció | 14 | 10 |
| Pontok | 30 | 34 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 16 |
| Pontok | 21 | 8 |
Liga forma
| Freiburg | Stuttgart | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
12 8 |
10
4 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
6 2 |
2
2 9 |
Liga gólok
| Freiburg | Stuttgart | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
42 |
23
29 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
11 |
11
22 |
Teljes statisztika Bundesliga
| Mérkőzések (234) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (628) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.68 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.18 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 76% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 29% |
Freiburg következő 6 mérkőzések
| 2018-03-31 | Schalke 04 | - | Freiburg |
| 2018-04-07 | Freiburg | - | Wolfsburg |
| 2018-04-16 | Mainz | - | Freiburg |
| 2018-04-21 | Hamburger | - | Freiburg |
| 2018-04-28 | Freiburg | - | Köln |
| 2018-05-05 | Mönchengladbach | - | Freiburg |
Stuttgart következő 6 mérkőzések
| 2018-03-31 | Stuttgart | - | Hamburger |
| 2018-04-08 | B. Dortmund | - | Stuttgart |
| 2018-04-14 | Stuttgart | - | Hannover |
| 2018-04-21 | Stuttgart | - | Werder Bremen |
| 2018-04-28 | Bayer 04 Lev. | - | Stuttgart |
| 2018-05-05 | Stuttgart | - | Hoffenheim |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 3.20 | 2.79 |
| Valószínűség | 30% | 31% | 39% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 1.50 |
| Valószínűség | 43% | 57% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.18 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.18 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.75 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 1.75 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-16 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
