Eerste Divisie - Hollandia
péntek, 08.12.2017
19:00
19:00

Fortuna Sittard

RKC Waalwijk
6 - 0
(1 - 0, 5 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sittard |
| Vendég: | Waalwijk |
| Távolság: | 94.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Fortuna Sittard Stadion |
| Befogadóképesség: | 12 500 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 4.33 | 4.75 | 1 | 1.19 | 2.37 | |||
| 53% | 28% | 19% | 1.60 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.47 | 2.60 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 78% | 22% | 60% | 40% | 38% | 62% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-04-28 | RKC Waalwijk | 3 - 0 | Fortuna Sittard |
| 2016-10-30 | Fortuna Sittard | 0 - 1 | RKC Waalwijk |
| 2016-03-11 | RKC Waalwijk | 1 - 1 | Fortuna Sittard |
| 2015-10-30 | Fortuna Sittard | 1 - 0 | RKC Waalwijk |
| 2015-05-08 | Fortuna Sittard | 0 - 2 | RKC Waalwijk |
| 2014-11-08 | RKC Waalwijk | 0 - 2 | Fortuna Sittard |
| 2011-05-06 | Fortuna Sittard | 1 - 2 | RKC Waalwijk |
| 2010-12-13 | RKC Waalwijk | 2 - 3 | Fortuna Sittard |
| 2009-04-24 | Fortuna Sittard | 2 - 1 | RKC Waalwijk |
| 2008-10-10 | RKC Waalwijk | 2 - 0 | Fortuna Sittard |
| 2008-04-18 | RKC Waalwijk | 2 - 1 | Fortuna Sittard |
| 2007-10-26 | Fortuna Sittard | 1 - 1 | RKC Waalwijk |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 5 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 42% | 8% |
Fortuna Sittard utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-04 | Jong PSV | 2 - 3 | Fortuna Sittard |
| 2017-11-27 | Helmond Sport | 1 - 3 | Fortuna Sittard |
| 2017-11-24 | Fortuna Sittard | 2 - 1 | Go Ahead Eagles |
| 2017-11-17 | Cambuur | 1 - 0 | Fortuna Sittard |
| 2017-11-03 | Fortuna Sittard | 4 - 0 | FC Oss |
| 2017-10-27 | De Graafschap | 2 - 0 | Fortuna Sittard |
| 2017-10-24 | Fortuna Sittard | 3 - 0 | Go Ahead Eagles |
| 2017-10-20 | Fortuna Sittard | 2 - 2 | FC Eindhoven |
| 2017-10-13 | MVV Maastricht | 1 - 2 | Fortuna Sittard |
| 2017-10-06 | Fortuna Sittard | 1 - 2 | NEC Nijmegen |
| 2017-09-29 | Telstar | 0 - 6 | Fortuna Sittard |
| 2017-09-22 | Fortuna Sittard | 5 - 1 | Jong AZ |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 11 | 10 | 6 | |
| 67% | 8% | 25% | 92% | 83% | 50% |
RKC Waalwijk utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-01 | RKC Waalwijk | 1 - 0 | Helmond Sport |
| 2017-11-27 | Almere City | 3 - 2 | RKC Waalwijk |
| 2017-11-24 | RKC Waalwijk | 2 - 1 | FC Oss |
| 2017-11-17 | RKC Waalwijk | 4 - 1 | Telstar |
| 2017-11-03 | MVV Maastricht | 0 - 0 | RKC Waalwijk |
| 2017-10-27 | RKC Waalwijk | 1 - 0 | Dordrecht |
| 2017-10-20 | Jong PSV | 3 - 2 | RKC Waalwijk |
| 2017-10-13 | NEC Nijmegen | 2 - 0 | RKC Waalwijk |
| 2017-10-08 | RKC Waalwijk | 1 - 1 | Den Bosch |
| 2017-09-29 | Cambuur | 1 - 1 | RKC Waalwijk |
| 2017-09-22 | RKC Waalwijk | 2 - 2 | Jong Utrecht |
| 2017-09-19 | RKC Waalwijk | 1 - 0 | Sparta Rotterdam |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 42% | 33% |
Tabella Eerste Divisie
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NEC Nijmegen | 16 | +20 | 36 |
| 2 | Fortuna Sittard | 16 | +19 | 32 |
| 3 | Jong Ajax | 16 | +13 | 32 |
| 4 | De Graafschap | 16 | +16 | 28 |
| 5 | Den Bosch | 16 | +12 | 27 |
| 6 | FC Emmen | 16 | +6 | 26 |
| 7 | Telstar | 16 | -3 | 26 |
| 8 | Jong PSV | 16 | +2 | 24 |
| 9 | FC Oss | 16 | -5 | 23 |
| 10 | Almere City | 16 | -4 | 21 |
| 11 | FC Eindhoven | 16 | -5 | 21 |
| 12 | MVV Maastricht | 16 | -4 | 19 |
| 13 | Dordrecht | 16 | -15 | 19 |
| 14 | Go Ahead Eagles | 16 | -2 | 18 |
| 15 | RKC Waalwijk | 16 | -2 | 18 |
| 16 | Cambuur | 16 | -6 | 17 |
| 17 | Jong AZ | 16 | -8 | 16 |
| 18 | Volendam | 16 | -8 | 11 |
| 19 | Helmond Sport | 16 | -11 | 11 |
| 20 | Jong Utrecht | 16 | -15 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Fortuna Sittard | |
| RKC Waalwijk | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Fortuna Sittard | RKC Waalwijk |
|---|---|---|---|
| 1 | NEC Nijmegen | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Fortuna Sittard | - | |
| 3 | Jong Ajax | 1 - 1 | |
| 4 | De Graafschap | ||
| 5 | Den Bosch | ||
| 6 | FC Emmen | ||
| 7 | Telstar | ||
| 8 | Jong PSV | 3 - 2 | |
| 9 | FC Oss | 4 - 0 | |
| 10 | Almere City | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 11 | FC Eindhoven | 2 - 2 | |
| 12 | MVV Maastricht | 0 - 0 | |
| 13 | Dordrecht | 5 - 1 | |
| 14 | Go Ahead Eagles | 2 - 1 | |
| 15 | RKC Waalwijk | - | |
| 16 | Cambuur | 1 - 1 | |
| 17 | Jong AZ | 5 - 1 | 2 - 1 |
| 18 | Volendam | 1 - 0 | |
| 19 | Helmond Sport | ||
| 20 | Jong Utrecht |
Liga pozíció
| Fortuna Sittard | RKC Waalwijk | |
| Pozíció | 2 | 15 |
| Pontok | 32 | 18 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 19 |
| Pontok | 19 | 3 |
Liga forma
| Fortuna Sittard | RKC Waalwijk | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
2 4 |
4
6 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
1 1 |
0
3 4 |
Liga gólok
| Fortuna Sittard | RKC Waalwijk | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
38
19 |
18
20 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
8 |
7
12 |
Teljes statisztika Eerste Divisie
| Mérkőzések (160) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (511) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.19 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.74 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.45 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 83% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 77% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 66% |
| Felett 1.5 | 85% |
| Felett 2.5 | 68% |
| Felett 3.5 | 42% |
Fortuna Sittard következő 6 mérkőzések
| 2017-12-15 | Den Bosch | - | Fortuna Sittard |
| 2017-12-20 | Fortuna Sittard | - | AZ Alkmaar |
| 2017-12-23 | Fortuna Sittard | - | Jong Utrecht |
| 2018-01-12 | Fortuna Sittard | - | Jong Ajax |
| 2018-01-19 | Dordrecht | - | Fortuna Sittard |
| 2018-01-26 | Fortuna Sittard | - | FC Emmen |
RKC Waalwijk következő 6 mérkőzések
| 2017-12-15 | RKC Waalwijk | - | Volendam |
| 2017-12-19 | Willem II | - | RKC Waalwijk |
| 2017-12-22 | Go Ahead Eagles | - | RKC Waalwijk |
| 2018-01-12 | RKC Waalwijk | - | Jong AZ |
| 2018-01-19 | FC Emmen | - | RKC Waalwijk |
| 2018-01-26 | RKC Waalwijk | - | Jong Ajax |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 4.33 | 4.75 |
| Valószínűség | 53% | 28% | 19% |
| 1 @ 1.60 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.37 |
| Valószínűség | 73% | 27% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 5.50 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.14 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.47 | 2.60 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Felett 2.5 @ 1.47 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 38% | 62% | |
| Alatt 3.5 @ 1.61 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.37 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Igen @ 1.53 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-08 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
