3. Liga - Németország
szerda, 07.03.2018
18:00
18:00

Fortuna Köln

Chemnitz
3 - 0
(3 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Köln |
| Vendég: | Chemnitz |
| Távolság: | 418.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Sudstadion |
| Befogadóképesség: | 14 800 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.75 | 5.00 | 1 | 1.18 | 2.25 | |||
| 60% | 22% | 18% | 1.66 | 76% | 24% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.64 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 75% | 25% | 53% | 47% | 31% | 69% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-20 | Chemnitz | 1 - 2 | Fortuna Köln |
| 2017-03-03 | Chemnitz | 3 - 1 | Fortuna Köln |
| 2016-09-10 | Fortuna Köln | 1 - 0 | Chemnitz |
| 2016-04-29 | Fortuna Köln | 0 - 3 | Chemnitz |
| 2015-11-22 | Chemnitz | 3 - 1 | Fortuna Köln |
| 2015-01-31 | Chemnitz | 3 - 1 | Fortuna Köln |
| 2014-08-10 | Fortuna Köln | 1 - 2 | Chemnitz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 5 | 6 | 6 | 3 | |
| 29% | 0% | 71% | 86% | 86% | 43% |
Fortuna Köln utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Hallescher | 0 - 3 | Fortuna Köln |
| 2018-02-23 | Fortuna Köln | 2 - 1 | Werder Bremen 2 |
| 2018-02-17 | Fortuna Köln | 1 - 0 | Wehen Wiesbaden |
| 2018-02-10 | Karlsruher | 1 - 0 | Fortuna Köln |
| 2018-02-03 | Fortuna Köln | 0 - 0 | Unterhaching |
| 2018-01-27 | Osnabrück | 2 - 2 | Fortuna Köln |
| 2018-01-20 | Fortuna Köln | 1 - 0 | Carl Zeiss Jena |
| 2017-12-15 | Aalen | 1 - 1 | Fortuna Köln |
| 2017-12-09 | Paderborn | 3 - 1 | Fortuna Köln |
| 2017-12-02 | Fortuna Köln | 1 - 1 | Zwickau |
| 2017-11-25 | Hansa Rostock | 5 - 3 | Fortuna Köln |
| 2017-11-18 | Fortuna Köln | 1 - 2 | Magdeburg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Chemnitz utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-25 | Karlsruher | 2 - 0 | Chemnitz |
| 2018-02-17 | Chemnitz | 2 - 1 | Unterhaching |
| 2018-02-09 | Osnabrück | 6 - 1 | Chemnitz |
| 2018-02-03 | Chemnitz | 1 - 0 | Carl Zeiss Jena |
| 2018-01-27 | Aalen | 3 - 2 | Chemnitz |
| 2018-01-20 | Chemnitz | 0 - 2 | Paderborn |
| 2017-12-16 | Zwickau | 3 - 2 | Chemnitz |
| 2017-12-10 | Hansa Rostock | 3 - 1 | Chemnitz |
| 2017-12-02 | Chemnitz | 2 - 3 | Magdeburg |
| 2017-11-24 | Pr. Münster | 1 - 0 | Chemnitz |
| 2017-11-18 | Chemnitz | 0 - 3 | Würzburger |
| 2017-11-04 | Meppen | 3 - 2 | Chemnitz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 10 | 10 | 8 | 6 | |
| 17% | 0% | 83% | 83% | 67% | 50% |
Tabella 3. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 27 | +29 | 54 |
| 2 | Magdeburg | 27 | +16 | 54 |
| 3 | Wehen Wiesbaden | 27 | +31 | 50 |
| 4 | Karlsruher | 27 | +10 | 48 |
| 5 | Fortuna Köln | 27 | +13 | 47 |
| 6 | Hansa Rostock | 26 | +13 | 47 |
| 7 | Unterhaching | 28 | +2 | 43 |
| 8 | Aalen | 27 | +4 | 39 |
| 9 | Meppen | 26 | -1 | 37 |
| 10 | Würzburger | 27 | -3 | 37 |
| 11 | Osnabrück | 27 | -6 | 33 |
| 12 | Sonnenhof | 26 | -6 | 33 |
| 13 | Carl Zeiss Jena | 26 | -5 | 32 |
| 14 | Pr. Münster | 27 | -5 | 31 |
| 15 | Zwickau | 26 | -8 | 31 |
| 16 | SF Lotte | 28 | -11 | 30 |
| 17 | Hallescher | 27 | -7 | 29 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 27 | -21 | 19 |
| 19 | Chemnitz | 26 | -19 | 13 |
| 20 | RW Erfurt | 27 | -26 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Fortuna Köln | |
| Chemnitz | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Fortuna Köln | Chemnitz |
|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 3 - 2 | |
| 2 | Magdeburg | 1 - 2 | |
| 3 | Wehen Wiesbaden | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 4 | Karlsruher | 4 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | Fortuna Köln | - | |
| 6 | Hansa Rostock | 3 - 1 | |
| 7 | Unterhaching | 0 - 0 | 4 - 2 |
| 8 | Aalen | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 9 | Meppen | 3 - 2 | |
| 10 | Würzburger | 2 - 1 | |
| 11 | Osnabrück | 3 - 0 | 6 - 1 |
| 12 | Sonnenhof | 3 - 1 | |
| 13 | Carl Zeiss Jena | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Pr. Münster | 1 - 0 | |
| 15 | Zwickau | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 16 | SF Lotte | 0 - 3 | |
| 17 | Hallescher | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 19 | Chemnitz | - | |
| 20 | RW Erfurt | 2 - 0 |
Liga pozíció
| Fortuna Köln | Chemnitz | |
| Pozíció | 5 | 19 |
| Pontok | 47 | 13 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 20 |
| Pontok | 27 | 5 |
Liga forma
| Fortuna Köln | Chemnitz | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
13
8 6 |
6
4 16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
3 2 |
1
2 11 |
Liga gólok
| Fortuna Köln | Chemnitz | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
42
29 |
32
51 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
9 |
19
35 |
Teljes statisztika 3. Liga
| Mérkőzések (268) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (707) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.64 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.54 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.09 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 29% |
Fortuna Köln következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | SF Lotte | - | Fortuna Köln |
| 2018-03-16 | Fortuna Köln | - | Sonnenhof |
| 2018-03-24 | RW Erfurt | - | Fortuna Köln |
| 2018-03-31 | Fortuna Köln | - | Meppen |
| 2018-04-07 | Würzburger | - | Fortuna Köln |
| 2018-04-14 | Fortuna Köln | - | Pr. Münster |
Chemnitz következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | Chemnitz | - | Hallescher |
| 2018-03-18 | Chemnitz | - | Werder Bremen 2 |
| 2018-03-24 | SF Lotte | - | Chemnitz |
| 2018-03-27 | Chemnitz | - | Wehen Wiesbaden |
| 2018-03-31 | Chemnitz | - | Sonnenhof |
| 2018-04-08 | RW Erfurt | - | Chemnitz |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 3.75 | 5.00 |
| Valószínűség | 60% | 22% | 18% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 2.25 |
| Valószínűség | 76% | 24% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.64 | 2.20 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 1.64 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-07 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
