2. Bundesliga - Németország
péntek, 06.04.2018
17:30
17:30

Düsseldorf

Bochum
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Düsseldorf |
| Vendég: | Bochum |
| Távolság: | 42.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Merkur Spiel-Arena |
| Befogadóképesség: | 54 600 (44 600) |
| Méretek: | 100 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.39 | 2.79 | 1 | 1.44 | 1.57 | |||
| 49% | 23% | 28% | 2.39 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 47% | 53% | 27% | 73% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-30 | Bochum | 0 - 0 | Düsseldorf |
| 2017-03-03 | Bochum | 1 - 2 | Düsseldorf |
| 2016-09-20 | Düsseldorf | 3 - 0 | Bochum |
| 2016-03-01 | Düsseldorf | 1 - 3 | Bochum |
| 2015-09-18 | Bochum | 1 - 1 | Düsseldorf |
| 2015-03-06 | Düsseldorf | 2 - 2 | Bochum |
| 2014-09-25 | Bochum | 1 - 1 | Düsseldorf |
| 2014-02-23 | Bochum | 0 - 0 | Düsseldorf |
| 2013-11-16 | Bochum | 1 - 2 | Düsseldorf |
| 2013-08-25 | Düsseldorf | 1 - 0 | Bochum |
| 2011-12-10 | Bochum | 1 - 1 | Düsseldorf |
| 2011-07-18 | Düsseldorf | 2 - 0 | Bochum |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 9 | 5 | 2 | |
| 42% | 50% | 8% | 75% | 42% | 17% |
Düsseldorf utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-02 | Darmstadt | 1 - 0 | Düsseldorf |
| 2018-03-16 | Düsseldorf | 4 - 2 | Arm. Bielefeld |
| 2018-03-11 | Duisburg | 1 - 2 | Düsseldorf |
| 2018-03-04 | Düsseldorf | 2 - 1 | Sankt Pauli |
| 2018-02-23 | Jahn Regensburg | 4 - 3 | Düsseldorf |
| 2018-02-17 | Düsseldorf | 1 - 1 | Greuther Fürth |
| 2018-02-10 | Union Berlin | 3 - 1 | Düsseldorf |
| 2018-02-02 | Düsseldorf | 1 - 0 | Sandhausen |
| 2018-01-27 | Kaiserslautern | 1 - 3 | Düsseldorf |
| 2018-01-24 | Düsseldorf | 2 - 1 | Erzgebirge Aue |
| 2018-01-09 | Düsseldorf | 1 - 3 | Standard Liege |
| 2018-01-06 | B. Dortmund | 2 - 0 | Düsseldorf |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 8 | 5 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 67% | 42% |
Bochum utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-01 | Bochum | 2 - 0 | E. Braunschweig |
| 2018-03-22 | Bayer 04 Lev. | 5 - 2 | Bochum |
| 2018-03-17 | Sandhausen | 2 - 3 | Bochum |
| 2018-03-10 | Bochum | 1 - 1 | Holstein Kiel |
| 2018-03-05 | Ingolstadt | 0 - 1 | Bochum |
| 2018-02-25 | Bochum | 0 - 0 | Nürnberg |
| 2018-02-16 | Heidenheim | 1 - 0 | Bochum |
| 2018-02-09 | Bochum | 2 - 1 | Darmstadt |
| 2018-02-04 | Dynamo Dresden | 2 - 0 | Bochum |
| 2018-01-29 | Bochum | 0 - 1 | Arm. Bielefeld |
| 2018-01-23 | Bochum | 0 - 2 | Duisburg |
| 2018-01-17 | Sankt Pauli | 1 - 1 | Bochum |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 3 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 25% | 17% |
Tabella 2. Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Düsseldorf | 28 | +11 | 53 |
| 2 | Nürnberg | 28 | +16 | 47 |
| 3 | Holstein Kiel | 28 | +17 | 45 |
| 4 | Ingolstadt | 28 | +9 | 40 |
| 5 | Jahn Regensburg | 28 | +3 | 40 |
| 6 | Arm. Bielefeld | 28 | +2 | 39 |
| 7 | Sandhausen | 28 | +4 | 37 |
| 8 | Bochum | 28 | -4 | 37 |
| 9 | Duisburg | 28 | -9 | 37 |
| 10 | Sankt Pauli | 28 | -11 | 37 |
| 11 | Union Berlin | 28 | +6 | 36 |
| 12 | E. Braunschweig | 28 | +2 | 36 |
| 13 | Dynamo Dresden | 28 | -5 | 36 |
| 14 | Greuther Fürth | 28 | -7 | 36 |
| 15 | Erzgebirge Aue | 28 | -9 | 36 |
| 16 | Heidenheim | 28 | -8 | 34 |
| 17 | Darmstadt | 28 | -4 | 31 |
| 18 | Kaiserslautern | 28 | -13 | 28 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Düsseldorf | |
| Bochum | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Düsseldorf | Bochum |
|---|---|---|---|
| 1 | Düsseldorf | - | |
| 2 | Nürnberg | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 3 | Holstein Kiel | 3 - 0 | |
| 4 | Ingolstadt | 0 - 1 | |
| 5 | Jahn Regensburg | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 6 | Arm. Bielefeld | 4 - 2 | 2 - 0 |
| 7 | Sandhausen | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 8 | Bochum | - | |
| 9 | Duisburg | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Sankt Pauli | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Union Berlin | 3 - 2 | |
| 12 | E. Braunschweig | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 13 | Dynamo Dresden | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 14 | Greuther Fürth | 1 - 1 | |
| 15 | Erzgebirge Aue | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Heidenheim | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 17 | Darmstadt | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 18 | Kaiserslautern | 2 - 0 | 0 - 0 |
Liga pozíció
| Düsseldorf | Bochum | |
| Pozíció | 1 | 8 |
| Pontok | 53 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 1 | 10 |
| Pontok | 30 | 15 |
Liga forma
| Düsseldorf | Bochum | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
16
5 7 |
10
7 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
3 2 |
4
3 7 |
Liga gólok
| Düsseldorf | Bochum | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
46
35 |
27
31 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
17 |
11
19 |
Teljes statisztika 2. Bundesliga
| Mérkőzések (252) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (700) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.78 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.27 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 59% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 31% |
Düsseldorf következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Heidenheim | - | Düsseldorf |
| 2018-04-22 | Düsseldorf | - | Ingolstadt |
| 2018-04-28 | Dynamo Dresden | - | Düsseldorf |
| 2018-05-06 | Düsseldorf | - | Holstein Kiel |
| 2018-05-13 | Nürnberg | - | Düsseldorf |
| 2018-07-21 | Düsseldorf | - | Watford |
Bochum következő 6 mérkőzések
| 2018-04-13 | Bochum | - | Kaiserslautern |
| 2018-04-20 | Greuther Fürth | - | Bochum |
| 2018-04-27 | Bochum | - | Erzgebirge Aue |
| 2018-05-06 | Union Berlin | - | Bochum |
| 2018-05-13 | Bochum | - | Jahn Regensburg |
| 2018-07-09 | Zürich | - | Bochum |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 3.39 | 2.79 |
| Valószínűség | 49% | 23% | 28% |
| 1 @ 2.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 1.57 |
| Valószínűség | 63% | 37% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.95 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-06 16:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
