2. Bundesliga - Németország
péntek, 16.03.2018
17:30
17:30

Düsseldorf

Arm. Bielefeld
4 - 2
(1 - 1, 3 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Düsseldorf |
| Vendég: | Bielefeld |
| Távolság: | 151.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Merkur Spiel-Arena |
| Befogadóképesség: | 54 600 (44 600) |
| Méretek: | 100 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.50 | 3.29 | 1 | 1.34 | 1.75 | |||
| 43% | 28% | 29% | 2.10 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.04 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 80% | 20% | 54% | 46% | 35% | 65% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-14 | Arm. Bielefeld | 0 - 2 | Düsseldorf |
| 2017-08-12 | Arm. Bielefeld | 1 - 1 | Düsseldorf |
| 2017-04-04 | Arm. Bielefeld | 2 - 1 | Düsseldorf |
| 2016-10-21 | Düsseldorf | 4 - 0 | Arm. Bielefeld |
| 2016-04-02 | Arm. Bielefeld | 0 - 0 | Düsseldorf |
| 2015-10-16 | Düsseldorf | 1 - 0 | Arm. Bielefeld |
| 2014-02-28 | Düsseldorf | 2 - 0 | Arm. Bielefeld |
| 2013-08-30 | Arm. Bielefeld | 4 - 2 | Düsseldorf |
| 2011-04-24 | Düsseldorf | 2 - 0 | Arm. Bielefeld |
| 2010-11-26 | Arm. Bielefeld | 0 - 2 | Düsseldorf |
| 2010-04-25 | Arm. Bielefeld | 1 - 1 | Düsseldorf |
| 2009-12-04 | Düsseldorf | 3 - 2 | Arm. Bielefeld |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 4 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 33% | 25% |
Düsseldorf utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | Duisburg | 1 - 2 | Düsseldorf |
| 2018-03-04 | Düsseldorf | 2 - 1 | Sankt Pauli |
| 2018-02-23 | Jahn Regensburg | 4 - 3 | Düsseldorf |
| 2018-02-17 | Düsseldorf | 1 - 1 | Greuther Fürth |
| 2018-02-10 | Union Berlin | 3 - 1 | Düsseldorf |
| 2018-02-02 | Düsseldorf | 1 - 0 | Sandhausen |
| 2018-01-27 | Kaiserslautern | 1 - 3 | Düsseldorf |
| 2018-01-24 | Düsseldorf | 2 - 1 | Erzgebirge Aue |
| 2018-01-09 | Düsseldorf | 1 - 3 | Standard Liege |
| 2018-01-06 | B. Dortmund | 2 - 0 | Düsseldorf |
| 2017-12-15 | E. Braunschweig | 0 - 1 | Düsseldorf |
| 2017-12-11 | Düsseldorf | 0 - 2 | Nürnberg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 7 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 58% | 33% |
Arm. Bielefeld utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-09 | Arm. Bielefeld | 1 - 0 | Nürnberg |
| 2018-03-04 | Heidenheim | 2 - 2 | Arm. Bielefeld |
| 2018-02-23 | Arm. Bielefeld | 2 - 3 | Dynamo Dresden |
| 2018-02-17 | Arm. Bielefeld | 2 - 0 | Darmstadt |
| 2018-02-10 | Duisburg | 2 - 2 | Arm. Bielefeld |
| 2018-02-05 | Arm. Bielefeld | 1 - 1 | Union Berlin |
| 2018-01-29 | Bochum | 0 - 1 | Arm. Bielefeld |
| 2018-01-24 | Arm. Bielefeld | 0 - 0 | Greuther Fürth |
| 2018-01-11 | Genk | 0 - 2 | Arm. Bielefeld |
| 2018-01-06 | Arm. Bielefeld | 2 - 1 | Hannover |
| 2017-12-16 | Jahn Regensburg | 3 - 2 | Arm. Bielefeld |
| 2017-12-10 | Sandhausen | 3 - 1 | Arm. Bielefeld |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 50% | 42% |
Tabella 2. Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Düsseldorf | 26 | +10 | 50 |
| 2 | Nürnberg | 26 | +16 | 45 |
| 3 | Holstein Kiel | 26 | +16 | 41 |
| 4 | Jahn Regensburg | 26 | +5 | 39 |
| 5 | Arm. Bielefeld | 26 | +4 | 38 |
| 6 | Duisburg | 26 | -5 | 37 |
| 7 | Sandhausen | 26 | +5 | 36 |
| 8 | Union Berlin | 26 | +7 | 35 |
| 9 | Dynamo Dresden | 26 | -3 | 35 |
| 10 | Sankt Pauli | 26 | -11 | 35 |
| 11 | Ingolstadt | 26 | +6 | 34 |
| 12 | Heidenheim | 26 | -6 | 34 |
| 13 | E. Braunschweig | 26 | +3 | 33 |
| 14 | Greuther Fürth | 26 | -7 | 33 |
| 15 | Bochum | 26 | -7 | 31 |
| 16 | Erzgebirge Aue | 26 | -12 | 30 |
| 17 | Darmstadt | 26 | -5 | 27 |
| 18 | Kaiserslautern | 26 | -16 | 24 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Düsseldorf | |
| Arm. Bielefeld | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Düsseldorf | Arm. Bielefeld |
|---|---|---|---|
| 1 | Düsseldorf | - | |
| 2 | Nürnberg | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 3 | Holstein Kiel | 2 - 1 | |
| 4 | Jahn Regensburg | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 5 | Arm. Bielefeld | - | |
| 6 | Duisburg | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 7 | Sandhausen | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 8 | Union Berlin | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | Dynamo Dresden | 1 - 3 | 0 - 2 |
| 10 | Sankt Pauli | 2 - 1 | |
| 11 | Ingolstadt | ||
| 12 | Heidenheim | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 13 | E. Braunschweig | 2 - 2 | |
| 14 | Greuther Fürth | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 15 | Bochum | 0 - 1 | |
| 16 | Erzgebirge Aue | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Darmstadt | 1 - 0 | 4 - 3 |
| 18 | Kaiserslautern | 2 - 0 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Düsseldorf | Arm. Bielefeld | |
| Pozíció | 1 | 5 |
| Pontok | 50 | 38 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 5 |
| Pontok | 27 | 19 |
Liga forma
| Düsseldorf | Arm. Bielefeld | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
15
5 6 |
10
8 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
3 2 |
5
4 4 |
Liga gólok
| Düsseldorf | Arm. Bielefeld | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
42
32 |
41
37 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
15 |
22
20 |
Teljes statisztika 2. Bundesliga
| Mérkőzések (234) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (640) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.74 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.49 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.24 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 72% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 76% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 31% |
Düsseldorf következő 6 mérkőzések
| 2018-04-02 | Darmstadt | - | Düsseldorf |
| 2018-04-06 | Düsseldorf | - | Bochum |
| 2018-04-15 | Heidenheim | - | Düsseldorf |
| 2018-04-22 | Düsseldorf | - | Ingolstadt |
| 2018-04-28 | Dynamo Dresden | - | Düsseldorf |
| 2018-05-06 | Düsseldorf | - | Holstein Kiel |
Arm. Bielefeld következő 6 mérkőzések
| 2018-04-01 | Arm. Bielefeld | - | Holstein Kiel |
| 2018-04-08 | Ingolstadt | - | Arm. Bielefeld |
| 2018-04-14 | Arm. Bielefeld | - | Erzgebirge Aue |
| 2018-04-20 | E. Braunschweig | - | Arm. Bielefeld |
| 2018-04-27 | Arm. Bielefeld | - | Kaiserslautern |
| 2018-05-06 | Sankt Pauli | - | Arm. Bielefeld |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 3.50 | 3.29 |
| Valószínűség | 43% | 28% | 29% |
| 1 @ 2.10 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.34 | 1.75 |
| Valószínűség | 59% | 41% |
| 1X @ 1.34 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 80% | 20% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-16 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
