FA-kupa - Anglia
szombat, 02.12.2017
15:00
3 - 3
(1 - 0, 2 - 3)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Nailsworth |
| Vendég: |
Exeter |
| Távolság: |
141.2 km |
| Stadion |
| Stadion: |
The New Lawn
|
| Befogadóképesség: |
5 147 |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.50 |
3.60 |
2.14 |
X |
|
|
|
1.80 |
1.28 |
| 32% |
32% |
36% |
3.60 |
|
|
|
43% |
57% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 74% |
26% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
31% |
69% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2017-09-09 |
Forest Green
|
1 - 3 |
Exeter
|
|
2008-01-26 |
Forest Green
|
1 - 1 |
Exeter
|
|
2007-09-18 |
Exeter
|
3 - 3 |
Forest Green
|
|
2007-03-27 |
Forest Green
|
2 - 1 |
Exeter
|
|
2006-08-15 |
Exeter
|
1 - 0 |
Forest Green
|
|
2006-04-17 |
Forest Green
|
0 - 0 |
Exeter
|
|
2005-08-29 |
Exeter
|
0 - 0 |
Forest Green
|
|
2005-01-29 |
Exeter
|
2 - 0 |
Forest Green
|
|
2004-09-21 |
Forest Green
|
2 - 3 |
Exeter
|
|
2003-12-06 |
Exeter
|
2 - 2 |
Forest Green
|
|
2003-09-13 |
Forest Green
|
2 - 5 |
Exeter
|
|
2002-11-26 |
Exeter
|
2 - 1 |
Forest Green
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
5 |
6 |
|
9 |
7 |
5 |
| 8% |
42% |
50% |
|
75% |
58% |
42% |
Forest Green utolsó 12 mérkőzések
|
2017-11-25 |
Forest Green
|
1 - 1 |
Cheltenham
|
|
2017-11-21 |
Chesterfield
|
3 - 2 |
Forest Green
|
|
2017-11-18 |
Forest Green
|
3 - 2 |
Crewe
|
|
2017-11-11 |
Crawley
|
1 - 1 |
Forest Green
|
|
2017-11-04 |
Forest Green
|
1 - 0 |
Macclesfield
|
|
2017-10-28 |
Forest Green
|
2 - 0 |
Morecambe
|
|
2017-10-21 |
Stevenage
|
1 - 2 |
Forest Green
|
|
2017-10-17 |
Coventry
|
0 - 1 |
Forest Green
|
|
2017-10-14 |
Forest Green
|
0 - 4 |
Newport County
|
|
2017-10-07 |
Notts County
|
1 - 1 |
Forest Green
|
|
2017-10-03 |
Cheltenham
|
1 - 2 |
Forest Green
|
|
2017-09-30 |
Forest Green
|
0 - 1 |
Accrington
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
5 |
3 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
42% |
25% |
Exeter utolsó 12 mérkőzések
|
2017-11-25 |
Exeter
|
2 - 0 |
Accrington
|
|
2017-11-21 |
Crawley
|
3 - 1 |
Exeter
|
|
2017-11-18 |
Chesterfield
|
1 - 0 |
Exeter
|
|
2017-11-11 |
Exeter
|
2 - 0 |
Grimsby
|
|
2017-10-28 |
Mansfield
|
1 - 1 |
Exeter
|
|
2017-10-21 |
Exeter
|
0 - 1 |
Port Vale
|
|
2017-10-17 |
Exeter
|
1 - 4 |
Luton
|
|
2017-10-14 |
Wycombe
|
0 - 0 |
Exeter
|
|
2017-10-07 |
Carlisle
|
0 - 1 |
Exeter
|
|
2017-10-03 |
Plymouth
|
2 - 2 |
Exeter
|
|
2017-09-30 |
Exeter
|
4 - 1 |
Morecambe
|
|
2017-09-26 |
Exeter
|
0 - 3 |
Notts County
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
5 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
42% |
33% |
Tabella National League
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Aldershot |
22 |
11 |
6 |
5 |
37 |
24 |
+13 |
39 |
| 2 |
Sutton Utd |
22 |
11 |
6 |
5 |
31 |
25 |
+6 |
39 |
| 3 |
Wrexham |
22 |
11 |
6 |
5 |
20 |
14 |
+6 |
39 |
| 4 |
Macclesfield |
22 |
11 |
5 |
6 |
24 |
21 |
+3 |
38 |
| 5 |
Dagenham and R. |
22 |
10 |
7 |
5 |
37 |
25 |
+12 |
37 |
| 6 |
Dover Athletic |
22 |
10 |
7 |
5 |
27 |
15 |
+12 |
37 |
| 7 |
Boreham Wood |
22 |
9 |
8 |
5 |
33 |
22 |
+11 |
35 |
| 8 |
Bromley |
22 |
10 |
5 |
7 |
33 |
25 |
+8 |
35 |
| 9 |
Woking |
22 |
10 |
3 |
9 |
29 |
30 |
-1 |
33 |
| 10 |
Maidstone Utd |
21 |
9 |
6 |
6 |
25 |
27 |
-2 |
33 |
| 11 |
Tranmere Rovers |
22 |
8 |
7 |
7 |
25 |
18 |
+7 |
31 |
| 12 |
Ebbsfleet Utd |
22 |
7 |
10 |
5 |
29 |
24 |
+5 |
31 |
| 13 |
Hartlepool |
22 |
8 |
7 |
7 |
23 |
22 |
+1 |
31 |
| 14 |
Maidenhead Utd |
22 |
7 |
9 |
6 |
32 |
32 |
0 |
30 |
| 15 |
Gateshead |
22 |
7 |
8 |
7 |
27 |
21 |
+6 |
29 |
| 16 |
Fylde |
20 |
7 |
7 |
6 |
32 |
27 |
+5 |
28 |
| 17 |
Halifax |
22 |
6 |
8 |
8 |
24 |
31 |
-7 |
26 |
| 18 |
Eastleigh |
22 |
5 |
10 |
7 |
27 |
30 |
-3 |
25 |
| 19 |
Barrow |
22 |
5 |
7 |
10 |
27 |
31 |
-4 |
22 |
| 20 |
Leyton Orient |
22 |
5 |
6 |
11 |
27 |
39 |
-12 |
21 |
| 21 |
Chester |
22 |
3 |
9 |
10 |
21 |
36 |
-15 |
18 |
| 22 |
Torquay |
22 |
4 |
5 |
13 |
21 |
34 |
-13 |
17 |
| 23 |
Guiseley |
21 |
3 |
8 |
10 |
19 |
36 |
-17 |
17 |
| 24 |
Solihull Moors |
22 |
3 |
4 |
15 |
20 |
41 |
-21 |
13 |
Tabella League Two
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Luton |
20 |
12 |
5 |
3 |
48 |
18 |
+30 |
41 |
| 2 |
Notts County |
20 |
12 |
5 |
3 |
35 |
20 |
+15 |
41 |
| 3 |
Accrington |
20 |
11 |
4 |
5 |
32 |
22 |
+10 |
37 |
| 4 |
Exeter |
20 |
11 |
3 |
6 |
28 |
22 |
+6 |
36 |
| 5 |
Wycombe |
20 |
9 |
6 |
5 |
38 |
29 |
+9 |
33 |
| 6 |
Coventry |
20 |
9 |
5 |
6 |
21 |
12 |
+9 |
32 |
| 7 |
Mansfield |
20 |
8 |
8 |
4 |
30 |
23 |
+7 |
32 |
| 8 |
Swindon |
20 |
10 |
2 |
8 |
30 |
25 |
+5 |
32 |
| 9 |
Newport County |
20 |
8 |
6 |
6 |
27 |
22 |
+5 |
30 |
| 10 |
Lincoln |
20 |
8 |
6 |
6 |
24 |
19 |
+5 |
30 |
| 11 |
Colchester |
20 |
8 |
5 |
7 |
26 |
23 |
+3 |
29 |
| 12 |
Grimsby |
20 |
8 |
5 |
7 |
24 |
26 |
-2 |
29 |
| 13 |
Cambridge Utd |
20 |
8 |
5 |
7 |
17 |
23 |
-6 |
29 |
| 14 |
Carlisle |
20 |
7 |
6 |
7 |
28 |
27 |
+1 |
27 |
| 15 |
Stevenage |
20 |
7 |
5 |
8 |
26 |
31 |
-5 |
26 |
| 16 |
Cheltenham |
20 |
6 |
6 |
8 |
27 |
29 |
-2 |
24 |
| 17 |
Crawley |
20 |
5 |
6 |
9 |
17 |
23 |
-6 |
21 |
| 18 |
Yeovil |
20 |
5 |
5 |
10 |
27 |
38 |
-11 |
20 |
| 19 |
Crewe |
20 |
6 |
2 |
12 |
21 |
34 |
-13 |
20 |
| 20 |
Forest Green |
20 |
5 |
5 |
10 |
23 |
39 |
-16 |
20 |
| 21 |
Morecambe |
20 |
4 |
7 |
9 |
15 |
25 |
-10 |
19 |
| 22 |
Port Vale |
20 |
5 |
3 |
12 |
19 |
31 |
-12 |
18 |
| 23 |
Barnet |
20 |
4 |
5 |
11 |
21 |
29 |
-8 |
17 |
| 24 |
Chesterfield |
20 |
4 |
5 |
11 |
23 |
37 |
-14 |
17 |
Forest Green következő 6 mérkőzések
|
2017-12-05 |
Swindon
|
- |
Forest Green
|
|
2017-12-09 |
Grimsby
|
- |
Forest Green
|
|
2017-12-12 |
Exeter
|
- |
Forest Green
|
|
2017-12-16 |
Forest Green
|
- |
Luton
|
|
2017-12-23 |
Forest Green
|
- |
Carlisle
|
|
2017-12-26 |
Exeter
|
- |
Forest Green
|
Exeter következő 6 mérkőzések
|
2017-12-09 |
Colchester
|
- |
Exeter
|
|
2017-12-12 |
Exeter
|
- |
Forest Green
|
|
2017-12-16 |
Exeter
|
- |
Stevenage
|
|
2017-12-23 |
Yeovil
|
- |
Exeter
|
|
2017-12-26 |
Exeter
|
- |
Forest Green
|
|
2017-12-30 |
Exeter
|
- |
Barnet
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
3.50 |
3.60 |
2.14 |
| Valószínűség |
32% |
32% |
36% |
|
X @ 3.60 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.80 |
1.28 |
| Valószínűség |
43% |
57% |
|
X2 @ 1.28 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.25 |
3.75 |
| Valószínűség |
|
74% |
26% |
|
Felett 1.5 @ 1.25 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.80 |
2.00 |
| Valószínűség |
|
51% |
49% |
|
Felett 2.5 @ 1.80 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.00 |
1.36 |
| Valószínűség |
|
31% |
69% |
|
Alatt 3.5 @ 1.36 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.70 |
2.04 |
| Valószínűség |
|
56% |
44% |
|
Igen @ 1.70 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-02 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!