Pro League - Irán
péntek, 27.04.2018
13:30
13:30

Foolad Ahvaz

Tractor
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Ahvaz |
| Vendég: | Tabriz |
| Távolság: | 782.3 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 2.70 | 3.75 | 1X | 1.25 | 1.66 | |||
| 36% | 37% | 27% | 1.25 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.51 | 2.39 | 2.50 | 1.50 | 4.75 | 1.15 | ||||||
| 69% | 31% | 34% | 66% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-06 | Tractor | 1 - 1 | Foolad Ahvaz |
| 2017-03-10 | Foolad Ahvaz | 0 - 0 | Tractor |
| 2016-10-20 | Tractor | 2 - 2 | Foolad Ahvaz |
| 2016-03-10 | Tractor | 3 - 2 | Foolad Ahvaz |
| 2015-10-16 | Foolad Ahvaz | 1 - 2 | Tractor |
| 2014-12-02 | Foolad Ahvaz | 3 - 2 | Tractor |
| 2014-07-31 | Tractor | 2 - 1 | Foolad Ahvaz |
| 2014-03-27 | Foolad Ahvaz | 2 - 1 | Tractor |
| 2014-02-04 | Tractor | 1 - 0 | Foolad Ahvaz |
| 2013-10-18 | Tractor | 2 - 2 | Foolad Ahvaz |
| 2013-04-15 | Tractor | 1 - 1 | Foolad Ahvaz |
| 2012-11-18 | Foolad Ahvaz | 3 - 2 | Tractor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 8 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 67% | 42% |
Foolad Ahvaz utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-22 | Sepidrood Rasht | 0 - 0 | Foolad Ahvaz |
| 2018-04-12 | Foolad Ahvaz | 1 - 1 | Zob Ahan |
| 2018-04-06 | Pars Jonoubi Jam | 0 - 0 | Foolad Ahvaz |
| 2018-03-31 | Foolad Ahvaz | 1 - 0 | Padideh Mashhad |
| 2018-03-02 | Saipa Karaj | 2 - 0 | Foolad Ahvaz |
| 2018-02-24 | Foolad Ahvaz | 1 - 4 | Esteghlal Teh. |
| 2018-02-15 | Foolad Ahvaz | 1 - 2 | Paykan Tehran |
| 2018-02-09 | Esteghlal Kh. | 0 - 0 | Foolad Ahvaz |
| 2018-02-03 | Foolad Ahvaz | 1 - 1 | Sanat Naft |
| 2018-01-26 | Sepahan Isfahan | 0 - 1 | Foolad Ahvaz |
| 2018-01-12 | Gostaresh Foolad | 1 - 1 | Foolad Ahvaz |
| 2018-01-04 | Foolad Ahvaz | 1 - 1 | Meshki Pooshan |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 7 | 2 | 1 | |
| 17% | 58% | 25% | 58% | 17% | 8% |
Tractor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-22 | Tractor | 1 - 1 | Sanat Naft |
| 2018-04-17 | Tractor | 1 - 3 | Al-Gharafa |
| 2018-04-13 | Sepidrood Rasht | 1 - 0 | Tractor |
| 2018-04-07 | Tractor | 1 - 1 | Sepahan Isfahan |
| 2018-04-03 | Al-Ahli Jeddah | 2 - 0 | Tractor |
| 2018-03-30 | Zob Ahan | 3 - 0 | Tractor |
| 2018-03-13 | Tractor | 1 - 1 | Al-Jazira |
| 2018-03-05 | Al-Jazira | 0 - 0 | Tractor |
| 2018-03-01 | Tractor | 0 - 1 | Paykan Tehran |
| 2018-02-24 | Pars Jonoubi Jam | 1 - 1 | Tractor |
| 2018-02-19 | Al-Gharafa | 3 - 0 | Tractor |
| 2018-02-12 | Tractor | 0 - 1 | Al-Ahli Jeddah |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 5 | 7 | 8 | 3 | 1 | |
| 0% | 42% | 58% | 67% | 25% | 8% |
Tabella Pro League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis | 29 | +30 | 61 |
| 2 | Zob Ahan | 29 | +15 | 52 |
| 3 | Esteghlal Teh. | 29 | +24 | 51 |
| 4 | Saipa Karaj | 29 | +5 | 51 |
| 5 | Paykan Tehran | 29 | +7 | 45 |
| 6 | Pars Jonoubi Jam | 29 | +9 | 44 |
| 7 | Foolad Ahvaz | 29 | +2 | 44 |
| 8 | Sanat Naft | 29 | 0 | 39 |
| 9 | Gostaresh Foolad | 29 | -8 | 36 |
| 10 | Padideh Mashhad | 29 | 0 | 32 |
| 11 | Tractor | 29 | -6 | 31 |
| 12 | Sepidrood Rasht | 29 | -12 | 30 |
| 13 | Esteghlal Kh. | 29 | -17 | 30 |
| 14 | Sepahan Isfahan | 29 | -2 | 29 |
| 15 | Naft Tehran | 29 | -17 | 24 |
| 16 | Meshki Pooshan | 29 | -30 | 15 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Foolad Ahvaz | |
| Tractor | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Foolad Ahvaz | Tractor |
|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Zob Ahan | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Esteghlal Teh. | 1 - 4 | 1 - 0 |
| 4 | Saipa Karaj | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 5 | Paykan Tehran | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 6 | Pars Jonoubi Jam | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Foolad Ahvaz | - | |
| 8 | Sanat Naft | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Gostaresh Foolad | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Padideh Mashhad | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 11 | Tractor | - | |
| 12 | Sepidrood Rasht | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 13 | Esteghlal Kh. | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Sepahan Isfahan | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 15 | Naft Tehran | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 16 | Meshki Pooshan | 1 - 1 | 0 - 0 |
Liga pozíció
| Foolad Ahvaz | Tractor | |
| Pozíció | 7 | 11 |
| Pontok | 44 | 31 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 10 |
| Pontok | 22 | 12 |
Liga forma
| Foolad Ahvaz | Tractor | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
14 5 |
7
10 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
7 2 |
3
3 8 |
Liga gólok
| Foolad Ahvaz | Tractor | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
28
26 |
27
33 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
15 |
10
18 |
Teljes statisztika Pro League
| Mérkőzések (232) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (496) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.14 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.23 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.91 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 60% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 44% |
| Felett 1.5 | 66% |
| Felett 2.5 | 38% |
| Felett 3.5 | 14% |
Foolad Ahvaz következő 6 mérkőzések
| 2018-07-26 | Foolad Ahvaz | - | Pars Jonoubi Jam |
| 2018-08-03 | Persepolis | - | Foolad Ahvaz |
| 2018-08-10 | Naft M.I.S | - | Foolad Ahvaz |
| 2018-08-16 | Foolad Ahvaz | - | Nassaji M. |
| 2018-08-22 | Esteghlal Teh. | - | Foolad Ahvaz |
| 2018-08-30 | Foolad Ahvaz | - | Saipa Karaj |
Tractor következő 6 mérkőzések
| 2018-07-27 | Naft M.I.S | - | Tractor |
| 2018-08-03 | Tractor | - | Nassaji M. |
| 2018-08-10 | Esteghlal Teh. | - | Tractor |
| 2018-08-17 | Tractor | - | Saipa Karaj |
| 2018-08-24 | Sepahan Isfahan | - | Tractor |
| 2018-08-30 | Tractor | - | Machine Sazi |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 2.70 | 3.75 |
| Valószínűség | 36% | 37% | 27% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.66 |
| Valószínűség | 57% | 43% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.51 | 2.39 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.51 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 34% | 66% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.75 | 1.15 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.15 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.12 | 1.63 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Nem @ 1.63 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-27 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
