Erste Liga - Ausztria
péntek, 20.04.2018
17:30
17:30

FAC Wien

TSV Hartberg
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bécs |
| Vendég: | Hartberg |
| Távolság: | 107.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | FAC-Platz |
| Befogadóképesség: | 3 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.00 | 4.00 | 1.50 | 2 | 2.50 | 1.08 | |||
| 21% | 25% | 54% | 1.50 | 28% | 72% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.61 | 2.25 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 78% | 22% | 57% | 43% | 37% | 63% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-01 | TSV Hartberg | 1 - 2 | FAC Wien |
| 2017-09-15 | FAC Wien | 2 - 0 | TSV Hartberg |
| 2017-07-28 | TSV Hartberg | 3 - 1 | FAC Wien |
| 2015-05-22 | TSV Hartberg | 1 - 2 | FAC Wien |
| 2015-04-03 | FAC Wien | 1 - 3 | TSV Hartberg |
| 2014-11-04 | TSV Hartberg | 1 - 1 | FAC Wien |
| 2014-08-29 | FAC Wien | 3 - 2 | TSV Hartberg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 2 | 7 | 5 | 3 | |
| 57% | 14% | 29% | 100% | 71% | 43% |
FAC Wien utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-13 | Austria Lustenau | 2 - 1 | FAC Wien |
| 2018-04-10 | FAC Wien | 0 - 0 | WSG Wattens |
| 2018-04-06 | FAC Wien | 0 - 2 | Wacker Innsbr. |
| 2018-04-03 | Blau-Weiss Linz | 1 - 0 | FAC Wien |
| 2018-03-30 | FAC Wien | 0 - 1 | Kapfenberg |
| 2018-03-16 | Liefering | 1 - 0 | FAC Wien |
| 2018-03-09 | FAC Wien | 0 - 3 | Wiener Neustadt |
| 2018-02-23 | SV Ried | 1 - 1 | FAC Wien |
| 2018-02-02 | Levszki Szófia | 3 - 1 | FAC Wien |
| 2018-01-16 | FAC Wien | 1 - 1 | Austria Wien |
| 2017-12-01 | TSV Hartberg | 1 - 2 | FAC Wien |
| 2017-11-24 | FAC Wien | 2 - 1 | Austria Lustenau |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 5 | 1 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 42% | 8% |
TSV Hartberg utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-13 | TSV Hartberg | 4 - 0 | WSG Wattens |
| 2018-04-06 | Austria Lustenau | 0 - 4 | TSV Hartberg |
| 2018-04-03 | TSV Hartberg | 4 - 0 | Kapfenberg |
| 2018-03-30 | TSV Hartberg | 1 - 0 | SV Ried |
| 2018-03-16 | Blau-Weiss Linz | 1 - 3 | TSV Hartberg |
| 2018-03-12 | Wiener Neustadt | 1 - 1 | TSV Hartberg |
| 2018-03-09 | TSV Hartberg | 0 - 2 | Liefering |
| 2018-02-27 | Mattersburg | 4 - 1 | TSV Hartberg |
| 2018-02-23 | TSV Hartberg | 0 - 2 | Wacker Innsbr. |
| 2018-01-27 | LASK Linz | 2 - 0 | TSV Hartberg |
| 2017-12-01 | TSV Hartberg | 1 - 2 | FAC Wien |
| 2017-11-24 | WSG Wattens | 1 - 4 | TSV Hartberg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 7 | 6 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 58% | 50% |
Tabella Erste Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wacker Innsbr. | 28 | +28 | 60 |
| 2 | TSV Hartberg | 28 | +23 | 51 |
| 3 | Liefering | 28 | +15 | 47 |
| 4 | Wiener Neustadt | 28 | +11 | 47 |
| 5 | SV Ried | 28 | +18 | 45 |
| 6 | Austria Lustenau | 28 | -3 | 36 |
| 7 | WSG Wattens | 28 | -12 | 29 |
| 8 | Kapfenberg | 28 | -19 | 28 |
| 9 | Blau-Weiss Linz | 28 | -21 | 23 |
| 10 | FAC Wien | 28 | -40 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| FAC Wien | |
| TSV Hartberg | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | FAC Wien | TSV Hartberg |
|---|---|---|---|
| 1 | Wacker Innsbr. | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 2 | TSV Hartberg | 2 - 0 | - |
| 3 | Liefering | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 4 | Wiener Neustadt | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 5 | SV Ried | 1 - 4 | 2 - 3 |
| 6 | Austria Lustenau | 2 - 1 | 0 - 4 |
| 7 | WSG Wattens | 0 - 0 | 1 - 4 |
| 8 | Kapfenberg | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 9 | Blau-Weiss Linz | 0 - 0 | 1 - 3 |
| 10 | FAC Wien | - | 2 - 0 |
Liga pozíció
| FAC Wien | TSV Hartberg | |
| Pozíció | 10 | 2 |
| Pontok | 20 | 51 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 2 |
| Pontok | 13 | 24 |
Liga forma
| FAC Wien | TSV Hartberg | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
5 18 |
15
6 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
4 7 |
7
3 3 |
Liga gólok
| FAC Wien | TSV Hartberg | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
62 |
50
27 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
25 |
22
13 |
Teljes statisztika Erste Liga
| Mérkőzések (140) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (394) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.81 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.56 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.26 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 56% |
| Felett 3.5 | 34% |
FAC Wien következő 6 mérkőzések
| 2018-04-23 | FAC Wien | - | SV Ried |
| 2018-04-27 | WSG Wattens | - | FAC Wien |
| 2018-05-04 | Wiener Neustadt | - | FAC Wien |
| 2018-05-11 | FAC Wien | - | Liefering |
| 2018-05-18 | Kapfenberg | - | FAC Wien |
| 2018-05-21 | FAC Wien | - | Blau-Weiss Linz |
TSV Hartberg következő 6 mérkőzések
| 2018-04-24 | Wacker Innsbr. | - | TSV Hartberg |
| 2018-04-27 | TSV Hartberg | - | Wiener Neustadt |
| 2018-05-04 | Liefering | - | TSV Hartberg |
| 2018-05-11 | TSV Hartberg | - | Blau-Weiss Linz |
| 2018-05-18 | SV Ried | - | TSV Hartberg |
| 2018-05-21 | Kapfenberg | - | TSV Hartberg |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 7.00 | 4.00 | 1.50 |
| Valószínűség | 21% | 25% | 54% |
| 2 @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.08 |
| Valószínűség | 28% | 72% |
| X2 @ 1.08 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.25 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Felett 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Alatt 3.5 @ 1.50 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-20 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
