Szuperliga - Albánia
szombat, 05.05.2018
18:00
18:00

Flamurtari

Vllaznia
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Vlore |
| Vendég: | Shkodra |
| Távolság: | 178.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Flamurtari |
| Befogadóképesség: | 13 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.25 | 4.00 | 1X | 1.22 | 1.83 | |||
| 39% | 30% | 31% | 1.22 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.70 | 2.23 | 1.59 | 4.00 | 1.20 | ||||||
| 67% | 33% | 38% | 62% | 18% | 82% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-03-05 | Vllaznia | 3 - 0 | Flamurtari |
| 2017-12-09 | Flamurtari | 2 - 0 | Vllaznia |
| 2017-10-12 | Vllaznia | 1 - 1 | Flamurtari |
| 2017-04-22 | Flamurtari | 2 - 0 | Vllaznia |
| 2017-02-11 | Vllaznia | 3 - 2 | Flamurtari |
| 2016-11-25 | Flamurtari | 0 - 1 | Vllaznia |
| 2016-09-18 | Vllaznia | 2 - 0 | Flamurtari |
| 2016-04-25 | Vllaznia | 2 - 1 | Flamurtari |
| 2016-02-21 | Flamurtari | 2 - 0 | Vllaznia |
| 2015-11-28 | Vllaznia | 4 - 0 | Flamurtari |
| 2015-09-20 | Flamurtari | 2 - 0 | Vllaznia |
| 2015-04-18 | Vllaznia | 1 - 1 | Flamurtari |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 4 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 33% | 17% |
Flamurtari utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Luftetari | 2 - 1 | Flamurtari |
| 2018-04-22 | Flamurtari | 3 - 1 | Teuta |
| 2018-04-18 | Flamurtari | 0 - 2 | Skenderbeu |
| 2018-04-14 | Lushnja | 0 - 2 | Flamurtari |
| 2018-04-09 | Flamurtari | 0 - 3 | Skenderbeu |
| 2018-04-04 | Skenderbeu | 0 - 1 | Flamurtari |
| 2018-03-31 | Flamurtari | 1 - 2 | Kukesi |
| 2018-03-19 | Partizani | 1 - 0 | Flamurtari |
| 2018-03-14 | Flamurtari | 2 - 2 | Kamza |
| 2018-03-10 | Laci | 4 - 2 | Flamurtari |
| 2018-03-05 | Vllaznia | 3 - 0 | Flamurtari |
| 2018-03-01 | Flamurtari | 0 - 1 | Luftetari |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 9 | 7 | 3 | |
| 25% | 8% | 67% | 75% | 58% | 25% |
Vllaznia utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-29 | Vllaznia | 1 - 0 | Laci |
| 2018-04-21 | Vllaznia | 0 - 2 | Luftetari |
| 2018-04-15 | Teuta | 2 - 0 | Vllaznia |
| 2018-04-07 | Vllaznia | 4 - 0 | Lushnja |
| 2018-03-31 | Vllaznia | 2 - 1 | Skenderbeu |
| 2018-03-19 | Kukesi | 2 - 0 | Vllaznia |
| 2018-03-14 | Vllaznia | 0 - 0 | Partizani |
| 2018-03-10 | Kamza | 0 - 0 | Vllaznia |
| 2018-03-05 | Vllaznia | 3 - 0 | Flamurtari |
| 2018-02-28 | Laci | 1 - 0 | Vllaznia |
| 2018-02-25 | Luftetari | 0 - 0 | Vllaznia |
| 2018-02-19 | Vllaznia | 2 - 0 | Teuta |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 3 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 25% | 8% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Skenderbeu | 31 | +34 | 69 |
| 2 | Kukesi | 31 | +21 | 58 |
| 3 | Luftetari | 31 | +7 | 50 |
| 4 | Partizani | 31 | +5 | 46 |
| 5 | Flamurtari | 31 | +2 | 43 |
| 6 | Laci | 31 | 0 | 43 |
| 7 | Kamza | 31 | -5 | 38 |
| 8 | Vllaznia | 31 | -7 | 36 |
| 9 | Teuta | 31 | -10 | 34 |
| 10 | Lushnja | 31 | -47 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Flamurtari | |
| Vllaznia | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Flamurtari | Vllaznia |
|---|---|---|---|
| 1 | Skenderbeu | 0 - 3 | 4 - 1 |
| 2 | Kukesi | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | Luftetari | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Partizani | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 5 | Flamurtari | - | 2 - 0 |
| 6 | Laci | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Kamza | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 8 | Vllaznia | 2 - 0 | - |
| 9 | Teuta | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 10 | Lushnja | 2 - 0 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Flamurtari | Vllaznia | |
| Pozíció | 5 | 8 |
| Pontok | 43 | 36 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 9 |
| Pontok | 23 | 10 |
Liga forma
| Flamurtari | Vllaznia | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
10 10 |
10
6 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
5 4 |
2
4 9 |
Liga gólok
| Flamurtari | Vllaznia | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
33
31 |
30
37 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
13 |
8
20 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (155) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (373) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.41 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.34 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.07 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 69% |
| Felett 2.5 | 46% |
| Felett 3.5 | 23% |
Flamurtari következő 6 mérkőzések
| 2018-05-09 | Flamurtari | - | Laci |
| 2018-05-13 | Kamza | - | Flamurtari |
| 2018-05-19 | Flamurtari | - | Partizani |
| 2018-05-23 | Kukesi | - | Flamurtari |
| 2018-08-19 | Teuta | - | Flamurtari |
| 2018-08-26 | Flamurtari | - | Kukesi |
Vllaznia következő 6 mérkőzések
| 2018-05-09 | Vllaznia | - | Kamza |
| 2018-05-13 | Partizani | - | Vllaznia |
| 2018-05-19 | Vllaznia | - | Kukesi |
| 2018-05-23 | Skenderbeu | - | Vllaznia |
| 2019-08-24 | Vllaznia | - | Laci |
| 2019-08-28 | Bylis Ballsh | - | Vllaznia |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 3.25 | 4.00 |
| Valószínűség | 39% | 30% | 31% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.83 |
| Valószínűség | 55% | 45% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.40 | 2.70 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Felett 1.5 @ 1.40 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.23 | 1.59 | |
| Valószínűség | 38% | 62% | |
| Alatt 2.5 @ 1.59 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.20 | |
| Valószínűség | 18% | 82% | |
| Alatt 3.5 @ 1.20 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | - | - | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Nem | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-05 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
