Virslīga - Lettország
vasárnap, 15.04.2018
13:00
13:00

Ventspils

FK Liepaja
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Ventspils |
| Vendég: | Liepaja |
| Távolság: | 102.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ventspils Olimpiskais Stadions |
| Befogadóképesség: | 3 200 |
| Méretek: | 110 x 60 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.10 | 3.75 | 1 | 1.25 | 1.80 | |||
| 39% | 33% | 28% | 1.90 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.00 | 2.04 | 1.75 | 3.39 | 1.27 | ||||||
| 69% | 31% | 46% | 54% | 26% | 74% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-22 | FK Liepaja | 1 - 1 | Ventspils |
| 2017-08-21 | Ventspils | 0 - 0 | FK Liepaja |
| 2017-08-16 | Ventspils | 1 - 2 | FK Liepaja |
| 2017-06-18 | FK Liepaja | 1 - 0 | Ventspils |
| 2017-04-22 | Ventspils | 1 - 1 | FK Liepaja |
| 2017-04-08 | Ventspils | 3 - 0 | FK Liepaja |
| 2016-09-23 | FK Liepaja | 0 - 0 | Ventspils |
| 2016-07-30 | FK Liepaja | 2 - 3 | Ventspils |
| 2016-05-26 | Ventspils | 2 - 0 | FK Liepaja |
| 2016-03-20 | Ventspils | 2 - 2 | FK Liepaja |
| 2015-10-31 | Ventspils | 3 - 1 | FK Liepaja |
| 2015-08-28 | FK Liepaja | 3 - 2 | Ventspils |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 6 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 50% | 33% |
Ventspils utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-06 | Jelgava | 0 - 2 | Ventspils |
| 2018-03-31 | Ventspils | 3 - 1 | Valmiera |
| 2018-02-18 | Ufa | 3 - 1 | Ventspils |
| 2017-11-04 | Ventspils | 2 - 3 | Sp. Jurmala |
| 2017-10-28 | RFS Riga | 2 - 4 | Ventspils |
| 2017-10-22 | FK Liepaja | 1 - 1 | Ventspils |
| 2017-09-30 | Jelgava | 0 - 1 | Ventspils |
| 2017-09-24 | Ventspils | 0 - 2 | Riga FC |
| 2017-09-17 | Metta | 2 - 2 | Ventspils |
| 2017-09-09 | Sp. Jurmala | 0 - 3 | Ventspils |
| 2017-08-26 | Ventspils | 1 - 2 | RFS Riga |
| 2017-08-21 | Ventspils | 0 - 0 | FK Liepaja |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 7 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 58% | 42% |
FK Liepaja utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-08 | FK Liepaja | 4 - 0 | Valmiera |
| 2018-03-31 | FK Liepaja | 1 - 0 | Riga FC |
| 2018-02-09 | Ufa | 0 - 0 | FK Liepaja |
| 2017-11-04 | FK Liepaja | 1 - 0 | Metta |
| 2017-10-28 | Sp. Jurmala | 2 - 0 | FK Liepaja |
| 2017-10-22 | FK Liepaja | 1 - 1 | Ventspils |
| 2017-10-18 | FK Liepaja | 2 - 0 | Riga FC |
| 2017-10-14 | RFS Riga | 1 - 2 | FK Liepaja |
| 2017-09-25 | FK Liepaja | 0 - 1 | Jelgava |
| 2017-09-20 | FK Liepaja | 4 - 1 | RFS Riga |
| 2017-09-16 | Riga FC | 2 - 1 | FK Liepaja |
| 2017-09-09 | Metta | 2 - 5 | FK Liepaja |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 42% | 25% |
Tabella Virslīga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RFS Riga | 3 | +6 | 9 |
| 2 | FK Liepaja | 2 | +5 | 6 |
| 3 | Sp. Jurmala | 3 | +4 | 6 |
| 4 | Ventspils | 2 | +4 | 6 |
| 5 | Riga FC | 3 | -1 | 3 |
| 6 | Jelgava | 3 | -4 | 3 |
| 7 | Metta | 3 | -6 | 0 |
| 8 | Valmiera | 3 | -8 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Ventspils | |
| FK Liepaja | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Ventspils | FK Liepaja |
|---|---|---|---|
| 1 | RFS Riga | ||
| 2 | FK Liepaja | - | |
| 3 | Sp. Jurmala | ||
| 4 | Ventspils | - | |
| 5 | Riga FC | ||
| 6 | Jelgava | ||
| 7 | Metta | ||
| 8 | Valmiera | 3 - 1 |
Liga pozíció
| Ventspils | FK Liepaja | |
| Pozíció | 4 | 2 |
| Pontok | 6 | 6 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 8 |
| Pontok | 3 | 0 |
Liga forma
| Ventspils | FK Liepaja | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
0 0 |
2
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Ventspils | FK Liepaja | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
1 |
5
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
1 |
0
0 |
Teljes statisztika Virslīga
| Mérkőzések (11) | |
| Hazai győzelmek | 64% |
| Döntetlenek | 0% |
| Vendég győzelmek | 36% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (32) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.91 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.91 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 55% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 36% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 64% |
| Felett 3.5 | 36% |
Ventspils következő 6 mérkőzések
| 2018-04-22 | Sp. Jurmala | - | Ventspils |
| 2018-04-29 | Ventspils | - | Riga FC |
| 2018-05-05 | Ventspils | - | RFS Riga |
| 2018-05-12 | Metta | - | Ventspils |
| 2018-05-16 | Valmiera | - | Ventspils |
| 2018-05-21 | Ventspils | - | Jelgava |
FK Liepaja következő 6 mérkőzések
| 2018-04-23 | Metta | - | FK Liepaja |
| 2018-04-30 | FK Liepaja | - | Jelgava |
| 2018-05-04 | Sp. Jurmala | - | FK Liepaja |
| 2018-05-11 | FK Liepaja | - | RFS Riga |
| 2018-05-16 | Riga FC | - | FK Liepaja |
| 2018-05-20 | Valmiera | - | FK Liepaja |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.10 | 3.75 |
| Valószínűség | 39% | 33% | 28% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.80 |
| Valószínűség | 66% | 34% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.00 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.27 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.27 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.85 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Nem @ 1.85 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-15 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
