Premjer-Liga - Oroszország
hétfő, 30.04.2018
17:00
17:00

Krasznodar

Lok. Moszkva
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Krasnodar |
| Vendég: | Moszkva |
| Távolság: | 1 194.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Krasnodar Stadium |
| Befogadóképesség: | 35 074 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.20 | 3.25 | X2 | 1.35 | 1.66 | |||
| 32% | 22% | 46% | 1.66 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 64% | 36% | 41% | 59% | 23% | 77% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-23 | Lok. Moszkva | 2 - 0 | Krasznodar |
| 2017-03-13 | Lok. Moszkva | 1 - 2 | Krasznodar |
| 2016-08-28 | Krasznodar | 1 - 2 | Lok. Moszkva |
| 2016-03-20 | Krasznodar | 1 - 2 | Lok. Moszkva |
| 2015-08-30 | Lok. Moszkva | 2 - 1 | Krasznodar |
| 2015-04-25 | Krasznodar | 1 - 0 | Lok. Moszkva |
| 2014-08-03 | Lok. Moszkva | 0 - 0 | Krasznodar |
| 2014-04-26 | Krasznodar | 1 - 3 | Lok. Moszkva |
| 2013-08-05 | Lok. Moszkva | 3 - 1 | Krasznodar |
| 2012-11-24 | Lok. Moszkva | 3 - 2 | Krasznodar |
| 2012-08-04 | Krasznodar | 3 - 1 | Lok. Moszkva |
| 2011-08-21 | Lok. Moszkva | 1 - 0 | Krasznodar |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 9 | 8 | 4 | |
| 25% | 8% | 67% | 75% | 67% | 33% |
Krasznodar utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-22 | CSZKA Moszkva | 2 - 1 | Krasznodar |
| 2018-04-14 | Krasznodar | 3 - 0 | Arsenal Tula |
| 2018-04-07 | Zenit Szentpét. | 1 - 2 | Krasznodar |
| 2018-04-01 | Krasznodar | 1 - 1 | Anzsi Makh. |
| 2018-03-17 | Krasznodar | 0 - 1 | Ufa |
| 2018-03-10 | Dinamo Moszkva | 0 - 0 | Krasznodar |
| 2018-03-03 | Krasznodar | 3 - 1 | FK Rosztov |
| 2018-02-22 | Rosenborg | 3 - 2 | Krasznodar |
| 2018-02-20 | Kristiansund | 3 - 0 | Krasznodar |
| 2018-02-18 | Molde | 1 - 2 | Krasznodar |
| 2018-02-10 | Krasznodar | 7 - 1 | Hebei |
| 2018-02-08 | Fehervar | 1 - 0 | Krasznodar |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 8 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 67% | 25% |
Lok. Moszkva utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-22 | Lok. Moszkva | 0 - 0 | Ufa |
| 2018-04-18 | Lok. Moszkva | 0 - 0 | Akhmat Grozny |
| 2018-04-14 | Dinamo Moszkva | 0 - 4 | Lok. Moszkva |
| 2018-04-08 | Lok. Moszkva | 1 - 0 | FK Rosztov |
| 2018-03-31 | Amkar Perm | 2 - 1 | Lok. Moszkva |
| 2018-03-15 | Lok. Moszkva | 1 - 5 | Atletico Madrid |
| 2018-03-12 | Ural | 0 - 2 | Lok. Moszkva |
| 2018-03-08 | Atletico Madrid | 3 - 0 | Lok. Moszkva |
| 2018-03-04 | Lok. Moszkva | 0 - 0 | Szpartak Moszkva |
| 2018-02-22 | Lok. Moszkva | 1 - 0 | Nice |
| 2018-02-15 | Nice | 2 - 3 | Lok. Moszkva |
| 2018-02-10 | Ferencvárosi TC | 2 - 1 | Lok. Moszkva |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 6 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 50% | 25% |
Tabella Premjer-Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lok. Moszkva | 27 | +23 | 57 |
| 2 | Szpartak Moszkva | 28 | +18 | 53 |
| 3 | CSZKA Moszkva | 28 | +19 | 52 |
| 4 | Zenit Szentpét. | 28 | +20 | 50 |
| 5 | Krasznodar | 27 | +13 | 47 |
| 6 | Arsenal Tula | 28 | -2 | 39 |
| 7 | Ufa | 27 | -2 | 36 |
| 8 | Ural | 27 | +2 | 36 |
| 9 | Rubin Kazan | 27 | +7 | 35 |
| 10 | Akhmat Grozny | 27 | -6 | 34 |
| 11 | FK Rosztov | 28 | 0 | 34 |
| 12 | Dinamo Moszkva | 27 | -3 | 33 |
| 13 | Amkar Perm | 28 | -12 | 31 |
| 14 | Anzsi Makh. | 28 | -21 | 24 |
| 15 | Tosno | 28 | -25 | 24 |
| 16 | Habarovszk | 27 | -31 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Krasznodar | |
| Lok. Moszkva | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Krasznodar | Lok. Moszkva |
|---|---|---|---|
| 1 | Lok. Moszkva | - | |
| 2 | Szpartak Moszkva | 1 - 4 | 3 - 4 |
| 3 | CSZKA Moszkva | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 4 | Zenit Szentpét. | 0 - 2 | 0 - 3 |
| 5 | Krasznodar | - | |
| 6 | Arsenal Tula | 3 - 0 | |
| 7 | Ufa | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Ural | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 9 | Rubin Kazan | 1 - 1 | |
| 10 | Akhmat Grozny | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 11 | FK Rosztov | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Dinamo Moszkva | 2 - 0 | 0 - 4 |
| 13 | Amkar Perm | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 14 | Anzsi Makh. | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 15 | Tosno | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 16 | Habarovszk | 4 - 1 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Krasznodar | Lok. Moszkva | |
| Pozíció | 5 | 1 |
| Pontok | 47 | 57 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 1 |
| Pontok | 21 | 29 |
Liga forma
| Krasznodar | Lok. Moszkva | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
14
5 8 |
17
6 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
3 4 |
9
2 2 |
Liga gólok
| Krasznodar | Lok. Moszkva | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
42
29 |
40
17 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
15 |
26
11 |
Teljes statisztika Premjer-Liga
| Mérkőzések (220) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (501) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.28 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.25 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.03 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 70% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 43% |
| Felett 1.5 | 64% |
| Felett 2.5 | 42% |
| Felett 3.5 | 22% |
Krasznodar következő 6 mérkőzések
| 2018-05-05 | Habarovszk | - | Krasznodar |
| 2018-05-13 | Krasznodar | - | Rubin Kazan |
| 2018-07-09 | Krasznodar | - | Al Ahly |
| 2018-07-12 | Sturm Graz | - | Krasznodar |
| 2018-07-17 | Krasznodar | - | Orenburg |
| 2018-07-20 | Besiktas | - | Krasznodar |
Lok. Moszkva következő 6 mérkőzések
| 2018-05-05 | Lok. Moszkva | - | Zenit Szentpét. |
| 2018-05-13 | Arsenal Tula | - | Lok. Moszkva |
| 2018-06-29 | A. Klagenfurt | - | Lok. Moszkva |
| 2018-07-03 | Osijek | - | Lok. Moszkva |
| 2018-07-13 | Wolfsberger AC | - | Lok. Moszkva |
| 2018-07-17 | Vitesse | - | Lok. Moszkva |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 3.20 | 3.25 |
| Valószínűség | 32% | 22% | 46% |
| X2 @ 1.66 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.35 | 1.66 |
| Valószínűség | 41% | 59% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-30 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
