Szuperliga - Szlovákia
vasárnap, 03.08.2025
18:00
18:00

Kosice

Dunajska Streda
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Kassa |
| Vendég: | Dunajska Streda |
| Távolság: | 281.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Kosicka futbalova arena |
| Befogadóképesség: | 12 555 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.77 | 3.14 | 2.32 | 12 | 1.52 | 1.38 | |||
| 33% | 32% | 35% | 1.30 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 2.98 | 2.00 | 1.67 | 3.53 | 1.23 | ||||||
| 69% | 31% | 45% | 55% | 25% | 75% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2025-04-20 | Dunajska Streda | 3 - 2 | Kosice |
| 2025-03-29 | Kosice | 2 - 2 | Dunajska Streda |
| 2024-10-26 | Dunajska Streda | 1 - 3 | Kosice |
| 2024-07-28 | Kosice | 2 - 2 | Dunajska Streda |
| 2023-11-03 | Kosice | 0 - 3 | Dunajska Streda |
| 2023-08-05 | Dunajska Streda | 5 - 2 | Kosice |
| 2023-01-21 | Dunajska Streda | 2 - 1 | Kosice |
| 2015-04-18 | Dunajska Streda | 1 - 1 | Kosice |
| 2015-03-18 | Kosice | 1 - 1 | Dunajska Streda |
| 2014-10-25 | Kosice | 1 - 1 | Dunajska Streda |
| 2014-08-02 | Dunajska Streda | 3 - 1 | Kosice |
| 2014-05-17 | Kosice | 2 - 1 | Dunajska Streda |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 12 | 9 | 6 | |
| 17% | 42% | 42% | 100% | 75% | 50% |
Kosice utolsó 12 mérkőzések
| 2025-07-31 | Nyeman | 1 - 1 | Kosice |
| 2025-07-27 | Z. Podbrezova | 3 - 1 | Kosice |
| 2025-07-24 | Kosice | 2 - 3 | Nyeman |
| 2025-07-19 | Diósgyőri VTK | 1 - 1 | Kosice |
| 2025-07-04 | Újpest | 1 - 0 | Kosice |
| 2025-06-27 | Slask Wroclaw | 2 - 0 | Kosice |
| 2025-05-20 | Kosice | 2 - 2 | Z. Podbrezova |
| 2025-05-17 | Slovan Brat. | 1 - 0 | Kosice |
| 2025-05-10 | Kosice | 3 - 2 | Zilina |
| 2025-05-04 | Spartak Trnava | 0 - 1 | Kosice |
| 2025-04-26 | Kosice | 1 - 1 | Z. Podbrezova |
| 2025-04-23 | Zilina | 0 - 0 | Kosice |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 4 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 33% | 33% |
Dunajska Streda utolsó 12 mérkőzések
| 2025-07-26 | Dunajska Streda | 1 - 1 | Z. Michalovce |
| 2025-07-10 | Dunajska Streda | 0 - 0 | Oleksandriya |
| 2025-07-02 | Dunajska Streda | 1 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2025-06-27 | Noah | 2 - 1 | Dunajska Streda |
| 2025-05-23 | Dunajska Streda | 3 - 2 | Z. Podbrezova |
| 2025-05-20 | Dunajska Streda | 2 - 1 | Z. Michalovce |
| 2025-05-17 | Zilina | 0 - 1 | Dunajska Streda |
| 2025-05-11 | Dunajska Streda | 1 - 0 | Spartak Trnava |
| 2025-05-03 | Z. Podbrezova | 2 - 0 | Dunajska Streda |
| 2025-04-26 | Dunajska Streda | 2 - 1 | Slovan Brat. |
| 2025-04-20 | Dunajska Streda | 3 - 2 | Kosice |
| 2025-04-12 | Slovan Brat. | 2 - 2 | Dunajska Streda |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 6 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 50% | 25% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slovan Brat. | 2 | +3 | 4 |
| 2 | Z. Michalovce | 2 | +2 | 4 |
| 3 | Spartak Trnava | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Trencin | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Z. Podbrezova | 2 | -1 | 3 |
| 6 | Tatran Presov | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Dunajska Streda | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Zilina | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Skalica | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Kosice | 1 | -2 | 0 |
| 11 | Komarno | 2 | -3 | 0 |
| 12 | Ruzomberok | 1 | -3 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Kosice | |
| Dunajska Streda | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Kosice | Dunajska Streda | |
| Pozíció | 10 | 7 |
| Pontok | 0 | 1 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 9 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Kosice | Dunajska Streda | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 1 |
0
1 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Kosice | Dunajska Streda | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
3 |
1
1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (8) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 38% |
| Vendég győzelmek | 12% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (25) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.12 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 2.12 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 88% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 75% |
| Felett 1.5 | 88% |
| Felett 2.5 | 75% |
| Felett 3.5 | 50% |
Kosice következő 6 mérkőzések
| 2025-08-10 | Kosice | - | Trencin |
| 2025-08-23 | Kosice | - | Ruzomberok |
| 2025-08-31 | Slovan Brat. | - | Kosice |
| 2025-09-13 | Kosice | - | Komarno |
| 2025-09-20 | Skalica | - | Kosice |
| 2025-09-27 | Kosice | - | Tatran Presov |
Dunajska Streda következő 6 mérkőzések
| 2025-08-09 | Dunajska Streda | - | Ruzomberok |
| 2025-08-16 | Tatran Presov | - | Dunajska Streda |
| 2025-08-23 | Dunajska Streda | - | Trencin |
| 2025-08-31 | Spartak Trnava | - | Dunajska Streda |
| 2025-09-14 | Dunajska Streda | - | Z. Podbrezova |
| 2025-09-20 | Slovan Brat. | - | Dunajska Streda |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.77 | 3.14 | 2.32 |
| Valószínűség | 33% | 32% | 35% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.52 | 1.38 |
| Valószínűség | 45% | 55% |
| X2 @ 1.38 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.32 | 2.98 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.32 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.67 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.67 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.53 | 1.23 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.23 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.77 | 1.86 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.77 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2025-08-03 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
