Úrvalsdeild - Izland
vasárnap, 13.05.2018
18:00
18:00

Fjolnir

Hafnarfjordur
2 - 3
(1 - 0, 1 - 3)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Reykjavik |
| Vendég: | Hafnarfjordur |
| Távolság: | 7.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Fjolnisvollur |
| Befogadóképesség: | 1 030 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.75 | 1.90 | X2 | 1.80 | 1.28 | |||
| 29% | 32% | 39% | 1.28 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.75 | 2.04 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 74% | 26% | 48% | 52% | 44% | 56% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-21 | Fjolnir | 2 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2017-05-22 | Hafnarfjordur | 1 - 2 | Fjolnir |
| 2016-08-15 | Fjolnir | 0 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2016-05-16 | Hafnarfjordur | 2 - 0 | Fjolnir |
| 2015-09-26 | Hafnarfjordur | 2 - 1 | Fjolnir |
| 2015-06-28 | Fjolnir | 1 - 3 | Hafnarfjordur |
| 2014-08-31 | Hafnarfjordur | 4 - 0 | Fjolnir |
| 2014-06-11 | Fjolnir | 0 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2014-04-03 | Fjolnir | 2 - 3 | Hafnarfjordur |
| 2013-02-16 | Fjolnir | 2 - 4 | Hafnarfjordur |
| 2009-08-15 | Fjolnir | 1 - 4 | Hafnarfjordur |
| 2009-06-01 | Hafnarfjordur | 3 - 0 | Fjolnir |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 10 | 10 | 9 | 5 | |
| 17% | 0% | 83% | 83% | 75% | 42% |
Fjolnir utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-06 | Vestmannaeyjar | 1 - 1 | Fjolnir |
| 2018-05-01 | Magni Grenivik | 1 - 3 | Fjolnir |
| 2018-04-28 | Fjolnir | 2 - 2 | KA Akureyri |
| 2018-03-17 | Haukar | 1 - 1 | Fjolnir |
| 2018-03-14 | Fjolnir | 2 - 3 | Vikingur Ol. |
| 2018-03-10 | Fjolnir | 4 - 0 | Leiknir R. |
| 2018-03-04 | Fjolnir | 5 - 2 | Stjarnan |
| 2018-02-16 | Keflavik IF | 2 - 2 | Fjolnir |
| 2018-02-05 | Fjolnir | 3 - 2 | Fylkir |
| 2018-02-01 | Fjolnir | 5 - 0 | Leiknir R. |
| 2018-01-27 | Fram Reykjavík | 1 - 2 | Fjolnir |
| 2018-01-12 | IR Reykjavík | 1 - 3 | Fjolnir |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 12 | 10 | 9 | |
| 58% | 33% | 8% | 100% | 83% | 75% |
Hafnarfjordur utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-07 | Hafnarfjordur | 1 - 3 | Breidablik |
| 2018-05-01 | IR Reykjavík | 0 - 5 | Hafnarfjordur |
| 2018-04-28 | Grindavik | 0 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2018-03-17 | Thor Akureyri | 2 - 3 | Hafnarfjordur |
| 2018-03-11 | Hafnarfjordur | 0 - 3 | Grindavik |
| 2018-02-27 | Ranheim | 1 - 2 | Hafnarfjordur |
| 2018-02-23 | HK Kopavogur | 1 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2018-02-18 | Hafnarfjordur | 3 - 1 | Selfoss |
| 2018-02-11 | Fylkir | 2 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2018-01-24 | Keflavik IF | 1 - 3 | Hafnarfjordur |
| 2018-01-19 | HK Kopavogur | 2 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2017-09-30 | Hafnarfjordur | 0 - 1 | Breidablik |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 9 | 5 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 75% | 42% |
Tabella Úrvalsdeild
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Breidablik | 3 | +6 | 9 |
| 2 | KA Akureyri | 3 | +1 | 4 |
| 3 | Grindavik | 3 | +1 | 4 |
| 4 | Valur Reykjavík | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Vikingur R. | 2 | +1 | 4 |
| 6 | KR Reykjavik | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Fylkir | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Hafnarfjordur | 2 | -1 | 3 |
| 9 | Fjolnir | 2 | 0 | 2 |
| 10 | Stjarnan | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Keflavik IF | 3 | -3 | 1 |
| 12 | Vestmannaeyjar | 3 | -5 | 1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Fjolnir | |
| Hafnarfjordur | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Fjolnir | Hafnarfjordur |
|---|---|---|---|
| 1 | Breidablik | ||
| 2 | KA Akureyri | 2 - 2 | |
| 3 | Grindavik | 0 - 1 | |
| 4 | Valur Reykjavík | ||
| 5 | Vikingur R. | ||
| 6 | KR Reykjavik | ||
| 7 | Fylkir | ||
| 8 | Hafnarfjordur | - | |
| 9 | Fjolnir | - | |
| 10 | Stjarnan | ||
| 11 | Keflavik IF | ||
| 12 | Vestmannaeyjar |
Liga pozíció
| Fjolnir | Hafnarfjordur | |
| Pozíció | 9 | 8 |
| Pontok | 2 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 4 |
| Pontok | 1 | 3 |
Liga forma
| Fjolnir | Hafnarfjordur | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
2 0 |
1
0 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
1
0 0 |
Liga gólok
| Fjolnir | Hafnarfjordur | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
3 |
2
3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
2 |
1
0 |
Teljes statisztika Úrvalsdeild
| Mérkőzések (15) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (39) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.60 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.40 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.20 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 60% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 33% |
Fjolnir következő 6 mérkőzések
| 2018-05-18 | Keflavik IF | - | Fjolnir |
| 2018-05-21 | Fjolnir | - | KR Reykjavik |
| 2018-05-27 | Vikingur R. | - | Fjolnir |
| 2018-05-30 | Fjolnir | - | Thor Akureyri |
| 2018-06-04 | Fjolnir | - | Valur Reykjavík |
| 2018-06-10 | Stjarnan | - | Fjolnir |
Hafnarfjordur következő 6 mérkőzések
| 2018-05-17 | Hafnarfjordur | - | KA Akureyri |
| 2018-05-21 | Vestmannaeyjar | - | Hafnarfjordur |
| 2018-05-28 | Hafnarfjordur | - | Fylkir |
| 2018-05-31 | Hafnarfjordur | - | KA Akureyri |
| 2018-06-04 | Hafnarfjordur | - | Keflavik IF |
| 2018-06-10 | KR Reykjavik | - | Hafnarfjordur |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.60 | 3.75 | 1.90 |
| Valószínűség | 29% | 32% | 39% |
| X2 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.28 |
| Valószínűség | 32% | 68% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-13 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
