Série B - Brazília
péntek, 24.11.2017
23:30
23:30

Figueirense

Paysandu
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Florianopolis |
| Vendég: | Belem |
| Távolság: | 2 906.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Orlando Scarpelli |
| Befogadóképesség: | 19 908 |
| Méretek: | 100 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 23:30 (21:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.20 | 3.60 | 12 | 1.28 | 1.80 | |||
| 39% | 23% | 38% | 1.36 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 70% | 30% | 41% | 59% | 17% | 83% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-05 | Paysandu | 0 - 1 | Figueirense |
| 2013-10-16 | Figueirense | 3 - 2 | Paysandu |
| 2013-07-31 | Paysandu | 2 - 1 | Figueirense |
Figueirense utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-17 | Juventude | 0 - 0 | Figueirense |
| 2017-11-14 | Vila Nova | 1 - 1 | Figueirense |
| 2017-11-11 | Figueirense | 1 - 2 | America MG |
| 2017-11-07 | Oeste | 1 - 1 | Figueirense |
| 2017-11-04 | Figueirense | 2 - 0 | Brasil Pelotas |
| 2017-10-27 | Figueirense | 3 - 1 | CRB AL |
| 2017-10-21 | Ceara | 2 - 2 | Figueirense |
| 2017-10-17 | Londrina | 1 - 0 | Figueirense |
| 2017-10-14 | Figueirense | 2 - 1 | Santa Cruz PE |
| 2017-10-07 | Luverdense | 3 - 0 | Figueirense |
| 2017-09-29 | Figueirense | 1 - 0 | Parana |
| 2017-09-26 | Criciuma | 1 - 1 | Figueirense |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 5 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 42% | 17% |
Paysandu utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-18 | Paysandu | 4 - 2 | Santa Cruz PE |
| 2017-11-14 | Ceara | 2 - 0 | Paysandu |
| 2017-11-11 | Paysandu | 2 - 3 | Brasil Pelotas |
| 2017-11-07 | Nautico PE | 1 - 3 | Paysandu |
| 2017-11-03 | Paysandu | 1 - 1 | Vila Nova |
| 2017-10-28 | Paysandu | 1 - 0 | Criciuma |
| 2017-10-21 | Londrina | 2 - 0 | Paysandu |
| 2017-10-18 | Luverdense | 1 - 1 | Paysandu |
| 2017-10-13 | Paysandu | 0 - 0 | CRB AL |
| 2017-10-06 | Boa Esporte MG | 1 - 2 | Paysandu |
| 2017-09-30 | Juventude | 1 - 0 | Paysandu |
| 2017-09-27 | Paysandu | 2 - 1 | Guarani SP |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 5 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 42% | 25% |
Tabella Série B
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | America MG | 37 | +20 | 70 |
| 2 | Internacional | 37 | +26 | 68 |
| 3 | Ceara | 37 | +13 | 64 |
| 4 | Parana | 37 | +21 | 63 |
| 5 | Londrina | 37 | +9 | 59 |
| 6 | Oeste | 37 | +12 | 58 |
| 7 | Vila Nova | 37 | +9 | 58 |
| 8 | Juventude | 38 | -3 | 51 |
| 9 | Boa Esporte MG | 37 | -2 | 49 |
| 10 | Paysandu | 37 | +1 | 48 |
| 11 | Criciuma | 37 | -4 | 48 |
| 12 | Brasil Pelotas | 37 | -8 | 48 |
| 13 | Figueirense | 37 | -6 | 45 |
| 14 | CRB AL | 37 | -14 | 45 |
| 15 | Guarani SP | 37 | -8 | 44 |
| 16 | Goias GO | 37 | -11 | 44 |
| 17 | Luverdense | 37 | -5 | 41 |
| 18 | Santa Cruz PE | 38 | -11 | 37 |
| 19 | ABC RN | 37 | -20 | 34 |
| 20 | Nautico PE | 37 | -19 | 32 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Figueirense | |
| Paysandu | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Figueirense | Paysandu |
|---|---|---|---|
| 1 | America MG | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 2 | Internacional | 1 - 2 | 3 - 2 |
| 3 | Ceara | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Parana | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Londrina | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Oeste | 0 - 0 | 1 - 3 |
| 7 | Vila Nova | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 8 | Juventude | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 9 | Boa Esporte MG | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 10 | Paysandu | - | |
| 11 | Criciuma | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 12 | Brasil Pelotas | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Figueirense | - | |
| 14 | CRB AL | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Guarani SP | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 16 | Goias GO | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 17 | Luverdense | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 18 | Santa Cruz PE | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 19 | ABC RN | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 20 | Nautico PE | 3 - 0 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Figueirense | Paysandu | |
| Pozíció | 13 | 10 |
| Pontok | 45 | 48 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 20 |
| Pontok | 28 | 21 |
Liga forma
| Figueirense | Paysandu | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
12 14 |
13
9 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
4 6 |
6
3 9 |
Liga gólok
| Figueirense | Paysandu | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
43
49 |
41
40 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
27
21 |
22
25 |
Teljes statisztika Série B
| Mérkőzések (371) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (802) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.16 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.31 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.85 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 58% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 44% |
| Felett 1.5 | 65% |
| Felett 2.5 | 39% |
| Felett 3.5 | 16% |
Figueirense következő 6 mérkőzések
| 2018-01-28 | Avai | - | Figueirense |
| 2018-01-31 | Treze PB | - | Figueirense |
| 2018-02-04 | Figueirense | - | Joinville |
| 2018-02-21 | Figueirense | - | Oeste |
| 2018-02-25 | Criciuma | - | Figueirense |
| 2018-03-01 | Figueirense | - | Atletico MG |
Paysandu következő 6 mérkőzések
| 2018-01-28 | Paysandu | - | Remo |
| 2018-02-01 | Novo Hamburgo | - | Paysandu |
| 2018-03-11 | Remo | - | Paysandu |
| 2018-04-01 | Paysandu | - | Remo |
| 2018-04-08 | Remo | - | Paysandu |
| 2018-04-15 | Ponte Preta | - | Paysandu |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.20 | 3.60 |
| Valószínűség | 39% | 23% | 38% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.80 |
| Valószínűség | 50% | 50% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 17% | 83% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-24 20:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
