Úrvalsdeild - Izland
hétfő, 07.05.2018
20:15
20:15

Hafnarfjordur

Breidablik
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Hafnarfjordur |
| Vendég: | Kopavogur |
| Távolság: | 5.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Kaplakriki |
| Befogadóképesség: | 6 450 (3 050) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:15 (19:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 3.39 | 3.60 | 1 | 1.28 | 1.72 | |||
| 39% | 31% | 30% | 2.04 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 59% | 41% | 55% | 45% | 48% | 52% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-30 | Hafnarfjordur | 0 - 1 | Breidablik |
| 2017-07-03 | Breidablik | 1 - 2 | Hafnarfjordur |
| 2017-04-10 | Breidablik | 0 - 3 | Hafnarfjordur |
| 2017-01-27 | Breidablik | 2 - 4 | Hafnarfjordur |
| 2016-09-11 | Hafnarfjordur | 1 - 1 | Breidablik |
| 2016-06-05 | Breidablik | 0 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2016-01-30 | Breidablik | 0 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2015-09-20 | Breidablik | 2 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2015-06-21 | Hafnarfjordur | 1 - 1 | Breidablik |
| 2015-01-10 | Breidablik | 2 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2014-07-21 | Breidablik | 2 - 4 | Hafnarfjordur |
| 2014-05-05 | Hafnarfjordur | 1 - 1 | Breidablik |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 6 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 17% |
Hafnarfjordur utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-01 | IR Reykjavík | 0 - 5 | Hafnarfjordur |
| 2018-04-28 | Grindavik | 0 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2018-03-17 | Thor Akureyri | 2 - 3 | Hafnarfjordur |
| 2018-03-11 | Hafnarfjordur | 0 - 3 | Grindavik |
| 2018-02-27 | Ranheim | 1 - 2 | Hafnarfjordur |
| 2018-02-23 | HK Kopavogur | 1 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2018-02-18 | Hafnarfjordur | 3 - 1 | Selfoss |
| 2018-02-11 | Fylkir | 2 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2018-01-24 | Keflavik IF | 1 - 3 | Hafnarfjordur |
| 2018-01-19 | HK Kopavogur | 2 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2017-09-30 | Hafnarfjordur | 0 - 1 | Breidablik |
| 2017-09-24 | Vikingur Ol. | 1 - 1 | Hafnarfjordur |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 8 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 67% | 33% |
Breidablik utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-01 | Leiknir R. | 1 - 3 | Breidablik |
| 2018-04-28 | Breidablik | 4 - 1 | Vestmannaeyjar |
| 2018-03-17 | Breidablik | 1 - 1 | KR Reykjavik |
| 2018-03-11 | KA Akureyri | 4 - 0 | Breidablik |
| 2018-02-18 | Throttur | 0 - 6 | Breidablik |
| 2018-02-10 | Breidablik | 7 - 0 | IR Reykjavík |
| 2018-02-03 | HK Kopavogur | 2 - 3 | Breidablik |
| 2018-01-27 | Akranes | 0 - 4 | Breidablik |
| 2018-01-13 | Breidablik | 0 - 1 | Stjarnan |
| 2017-09-30 | Hafnarfjordur | 0 - 1 | Breidablik |
| 2017-09-24 | Breidablik | 3 - 2 | Vestmannaeyjar |
| 2017-09-17 | Grindavik | 4 - 3 | Breidablik |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 10 | 9 | 9 | |
| 67% | 8% | 25% | 83% | 75% | 75% |
Tabella Úrvalsdeild
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Breidablik | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Valur Reykjavík | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Vikingur R. | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Hafnarfjordur | 1 | +1 | 3 |
| 5 | KR Reykjavik | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Fylkir | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Fjolnir | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Keflavik IF | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Stjarnan | 2 | -1 | 1 |
| 10 | KA Akureyri | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Vestmannaeyjar | 2 | -3 | 1 |
| 12 | Grindavik | 1 | -1 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Hafnarfjordur | |
| Breidablik | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Hafnarfjordur | Breidablik | |
| Pozíció | 3 | 1 |
| Pontok | 3 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 8 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Hafnarfjordur | Breidablik | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
1
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Hafnarfjordur | Breidablik | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
0 |
4
1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Úrvalsdeild
| Mérkőzések (9) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 22% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (28) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.11 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.78 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.33 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 89% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 89% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 78% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 67% |
| Felett 3.5 | 44% |
Hafnarfjordur következő 6 mérkőzések
| 2018-05-13 | Fjolnir | - | Hafnarfjordur |
| 2018-05-17 | Hafnarfjordur | - | KA Akureyri |
| 2018-05-21 | Vestmannaeyjar | - | Hafnarfjordur |
| 2018-05-28 | Hafnarfjordur | - | Fylkir |
| 2018-05-31 | Hafnarfjordur | - | KA Akureyri |
| 2018-06-04 | Hafnarfjordur | - | Keflavik IF |
Breidablik következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Breidablik | - | Keflavik IF |
| 2018-05-18 | KR Reykjavik | - | Breidablik |
| 2018-05-23 | Breidablik | - | Vikingur R. |
| 2018-05-27 | Valur Reykjavík | - | Breidablik |
| 2018-05-30 | Breidablik | - | KR Reykjavik |
| 2018-06-03 | Breidablik | - | Stjarnan |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 3.39 | 3.60 |
| Valószínűség | 39% | 31% | 30% |
| 1 @ 2.04 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.72 |
| Valószínűség | 63% | 37% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.07 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-07 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
