Primera División - Uruguay

vasárnap, 26.11.2017
20:00
Fenix

Fenix

Rampla Juniors

Rampla Juniors

1 - 1
(0 - 0,  1 - 1)
Információ
Város
Hazai: Montevideo
Vendég: Montevideo
Stadion
Stadion: Parque Capurro
Befogadóképesség: 10 000 (5 500)
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 20:00 (17:00 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
2.50 3.10 2.89 X2 1.41 1.55
25% 38% 37% 1.55 40% 60%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.30 3.39 2.00 1.80 3.39 1.30
74% 26% 43% 57% 25% 75%

Utolsó 12 közvetlen mérkőzések

2017-06-24 Rampla Juniors 1 - 1 Fenix
2017-05-06 Rampla Juniors 2 - 1 Fenix
2016-09-25 Rampla Juniors 0 - 0 Fenix
2015-04-26 Fenix 1 - 0 Rampla Juniors
2014-10-18 Rampla Juniors 1 - 0 Fenix
2012-06-01 Rampla Juniors 0 - 4 Fenix
2011-12-03 Fenix 0 - 1 Rampla Juniors
2011-03-12 Fenix 3 - 0 Rampla Juniors
2010-10-03 Rampla Juniors 2 - 2 Fenix
2009-10-21 Rampla Juniors 2 - 1 Fenix
2008-03-23 Fenix 2 - 0 Rampla Juniors
2007-09-23 Rampla Juniors 0 - 0 Fenix
G D V +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 7 5 2
33% 33% 33% 58% 42% 17%

Fenix utolsó 12 mérkőzések

2017-11-22 Fenix 1 - 1 CA Cerro
2017-11-18 Nacional M. 1 - 0 Fenix
2017-11-15 Fenix 4 - 1 Mont. Wanderers
2017-11-12 Boston River 0 - 0 Fenix
2017-11-09 Fenix 0 - 2 Liverpool M.
2017-11-05 El Tanque Sisley 1 - 1 Fenix
2017-10-14 Fenix 1 - 2 Racing Club M.
2017-10-07 Penarol 3 - 0 Fenix
2017-09-16 Fenix 0 - 0 River Plate M.
2017-09-12 Plaza Colonia 1 - 3 Fenix
2017-09-02 Fenix 0 - 1 Danubio
2017-08-26 Juventud de LP 0 - 2 Fenix
G D V +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 8 4 2
25% 33% 42% 67% 33% 17%

Rampla Juniors utolsó 12 mérkőzések

2017-11-23 Rampla Juniors 0 - 2 Nacional M.
2017-11-19 Mont. Wanderers 1 - 0 Rampla Juniors
2017-11-16 Rampla Juniors 1 - 0 Boston River
2017-11-12 Liverpool M. 1 - 2 Rampla Juniors
2017-11-09 Rampla Juniors 1 - 1 El Tanque Sisley
2017-11-04 Racing Club M. 0 - 0 Rampla Juniors
2017-10-14 Rampla Juniors 1 - 4 Penarol
2017-09-23 River Plate M. 3 - 1 Rampla Juniors
2017-09-16 Rampla Juniors 2 - 0 Plaza Colonia
2017-09-09 Danubio 1 - 1 Rampla Juniors
2017-09-02 Rampla Juniors 2 - 1 Juventud de LP
2017-08-27 Sud America 1 - 1 Rampla Juniors
G D V +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 9 4 2
33% 33% 33% 75% 33% 17%

Tabella Primera División

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Penarol 14 13 0 1 35 7 +28 39
2 Defensor Sp. 13 10 2 1 26 14 +12 32
3 Nacional M. 13 9 1 3 26 11 +15 28
4 River Plate M. 13 5 5 3 22 16 +6 20
5 Sud America 13 5 4 4 23 21 +2 19
6 Boston River 14 5 4 5 13 14 -1 19
7 Danubio 13 4 5 4 17 19 -2 17
8 Rampla Juniors 13 4 5 4 14 17 -3 17
9 CA Cerro 14 5 2 7 16 24 -8 17
10 Racing Club M. 13 4 4 5 18 18 0 16
11 El Tanque Sisley 13 3 6 4 14 20 -6 15
12 Fenix 13 3 4 6 14 16 -2 13
13 Liverpool M. 13 3 2 8 17 25 -8 11
14 Juventud de LP 14 3 2 9 12 23 -11 11
15 Mont. Wanderers 13 2 4 7 15 24 -9 10
16 Plaza Colonia 13 2 2 9 11 24 -13 8

Mérkőzések kronológiája a ligában

Fenix              
Rampla Juniors              
Hazai              
Vendég              

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Fenix Rampla Juniors
1 Penarol    
2 Defensor Sp.    
3 Nacional M.    
4 River Plate M. 0 - 0 3 - 1
5 Sud America 2 - 3 1 - 1
6 Boston River    
7 Danubio 0 - 1 1 - 1
8 Rampla Juniors   -
9 CA Cerro 1 - 1  
10 Racing Club M. 1 - 2 0 - 0
11 El Tanque Sisley    
12 Fenix -  
13 Liverpool M. 0 - 2 1 - 2
14 Juventud de LP    
15 Mont. Wanderers 4 - 1 1 - 0
16 Plaza Colonia    

Liga pozíció

  Fenix Rampla Juniors
Pozíció 12 8
Pontok 13 17
  Hazai Vendég
Pozíció 14 12
Pontok 5 6

Liga forma

  Fenix Rampla Juniors
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
3    
4     
6       
4     
5      
4     
  Hazai Vendég
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
1  
2   
4     
1  
3    
2   

Liga gólok

  Fenix Rampla Juniors
Lőtt gólok
Kapott gólok
14               
16                 
14               
17                  
  Hazai Vendég
Lőtt gólok
Kapott gólok
8         
10           
5      
7        

Teljes statisztika Primera División

Mérkőzések   (106)
Hazai győzelmek 40%
Döntetlenek 25%
Vendég győzelmek 36%
Lejátszott mérkőzések 100%
Gólok   (293)
Meccsenkénti gólok 2.76
Meccsenkénti hazai gólok 1.38
Meccsenkénti vendég gólok 1.39
Hazai csapat lőtt gólok 79%
Vendég csapatok lőtt gólok 76%
Mindkét Csapat gólt Szerez 58%
Felett 1.5 77%
Felett 2.5 54%
Felett 3.5 30%

Fenix következő 6 mérkőzések

2017-12-03 Defensor Sp. - Fenix
2018-02-03 Fenix - Rampla Juniors
2018-02-11 Fenix - CA Cerro
2018-02-18 Nacional M. - Fenix
2018-02-25 Fenix - Progreso M.
2018-03-04 Defensor Sp. - Fenix

Rampla Juniors következő 6 mérkőzések

2017-12-02 Rampla Juniors - CA Cerro
2018-02-03 Fenix - Rampla Juniors
2018-02-10 Rampla Juniors - Nacional M.
2018-02-13 UTC Cajamarca - Rampla Juniors
2018-02-17 Progreso M. - Rampla Juniors
2018-02-24 Rampla Juniors - Defensor Sp.

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 2.50 3.10 2.89
Valószínűség 25% 38% 37%
X2 @ 1.55
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.41 1.55
Valószínűség 40% 60%
X2 @ 1.55
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.30 3.39
Valószínűség   74% 26%
Felett 1.5 @ 1.30
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   2.00 1.80
Valószínűség   43% 57%
Alatt 2.5 @ 1.80
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   3.39 1.30
Valószínűség   25% 75%
Alatt 3.5 @ 1.30
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.72 2.00
Valószínűség   55% 45%
Igen @ 1.72

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-26 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play