Primera División - Uruguay
vasárnap, 11.03.2018
19:30
19:30

Fenix

Racing Club M.
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Montevideo |
| Vendég: | Montevideo |
| Stadion | |
| Stadion: | Parque Capurro |
| Befogadóképesség: | 10 000 (5 500) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (16:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.20 | 3.00 | 1X | 1.39 | 1.57 | |||
| 44% | 37% | 19% | 1.39 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 77% | 23% | 59% | 41% | 29% | 71% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-14 | Fenix | 1 - 2 | Racing Club M. |
| 2017-03-19 | Racing Club M. | 1 - 0 | Fenix |
| 2016-09-10 | Fenix | 3 - 1 | Racing Club M. |
| 2016-02-20 | Racing Club M. | 2 - 2 | Fenix |
| 2015-08-29 | Fenix | 3 - 1 | Racing Club M. |
| 2015-05-24 | Racing Club M. | 2 - 1 | Fenix |
| 2014-11-16 | Fenix | 2 - 3 | Racing Club M. |
| 2014-02-16 | Racing Club M. | 0 - 3 | Fenix |
| 2013-09-01 | Fenix | 0 - 2 | Racing Club M. |
| 2013-03-03 | Fenix | 0 - 1 | Racing Club M. |
| 2012-09-02 | Racing Club M. | 1 - 2 | Fenix |
| 2012-05-16 | Fenix | 2 - 3 | Racing Club M. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 10 | 9 | 5 | |
| 33% | 8% | 58% | 83% | 75% | 42% |
Fenix utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Defensor Sp. | 3 - 2 | Fenix |
| 2018-02-25 | Fenix | 2 - 0 | Progreso M. |
| 2018-02-18 | Nacional M. | 2 - 1 | Fenix |
| 2018-02-11 | Fenix | 0 - 0 | CA Cerro |
| 2018-02-03 | Fenix | 3 - 1 | Rampla Juniors |
| 2017-12-03 | Defensor Sp. | 0 - 2 | Fenix |
| 2017-11-26 | Fenix | 1 - 1 | Rampla Juniors |
| 2017-11-22 | Fenix | 1 - 1 | CA Cerro |
| 2017-11-18 | Nacional M. | 1 - 0 | Fenix |
| 2017-11-15 | Fenix | 4 - 1 | Mont. Wanderers |
| 2017-11-12 | Boston River | 0 - 0 | Fenix |
| 2017-11-09 | Fenix | 0 - 2 | Liverpool M. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 4 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 33% | 25% |
Racing Club M. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Racing Club M. | 2 - 1 | Rampla Juniors |
| 2018-02-25 | Mont. City Torque | 2 - 2 | Racing Club M. |
| 2018-02-18 | Racing Club M. | 1 - 2 | Danubio |
| 2018-02-11 | Atenas | 1 - 0 | Racing Club M. |
| 2018-02-04 | Racing Club M. | 0 - 2 | Penarol |
| 2017-12-03 | Penarol | 4 - 0 | Racing Club M. |
| 2017-11-26 | Racing Club M. | 0 - 0 | River Plate M. |
| 2017-11-23 | Plaza Colonia | 1 - 2 | Racing Club M. |
| 2017-11-19 | Racing Club M. | 5 - 2 | Danubio |
| 2017-11-15 | Juventud de LP | 0 - 2 | Racing Club M. |
| 2017-11-11 | Racing Club M. | 2 - 3 | Sud America |
| 2017-11-08 | Defensor Sp. | 4 - 2 | Racing Club M. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 8 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 67% | 42% |
Tabella Primera División
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Penarol | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Liverpool M. | 6 | +3 | 13 |
| 3 | Danubio | 6 | +1 | 13 |
| 4 | Nacional M. | 5 | +9 | 12 |
| 5 | Defensor Sp. | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Progreso M. | 6 | +4 | 10 |
| 7 | Atenas | 6 | -4 | 9 |
| 8 | CA Cerro | 6 | -4 | 8 |
| 9 | Fenix | 5 | +2 | 7 |
| 10 | Mont. Wanderers | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Boston River | 6 | -2 | 7 |
| 12 | River Plate M. | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Racing Club M. | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Mont. City Torque | 5 | -6 | 2 |
| 15 | Rampla Juniors | 5 | -9 | 1 |
| 16 | El Tanque Sisley | 6 | 0 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Fenix | |
| Racing Club M. | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Fenix | Racing Club M. |
|---|---|---|---|
| 1 | Penarol | ||
| 2 | Liverpool M. | ||
| 3 | Danubio | ||
| 4 | Nacional M. | ||
| 5 | Defensor Sp. | ||
| 5 | Progreso M. | 2 - 0 | |
| 7 | Atenas | 1 - 0 | |
| 8 | CA Cerro | 0 - 0 | |
| 9 | Fenix | - | |
| 10 | Mont. Wanderers | ||
| 11 | Boston River | ||
| 12 | River Plate M. | ||
| 13 | Racing Club M. | - | |
| 14 | Mont. City Torque | 2 - 2 | |
| 15 | Rampla Juniors | 3 - 1 | |
| 16 | El Tanque Sisley |
Liga pozíció
| Fenix | Racing Club M. | |
| Pozíció | 9 | 13 |
| Pontok | 7 | 4 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 10 |
| Pontok | 7 | 1 |
Liga forma
| Fenix | Racing Club M. | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 2 |
1
1 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 0 |
0
1 1 |
Liga gólok
| Fenix | Racing Club M. | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
6 |
5
8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
1 |
2
3 |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (44) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 34% |
| Vendég győzelmek | 23% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (114) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.59 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.43 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 70% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 59% |
| Felett 3.5 | 30% |
Fenix következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | River Plate M. | - | Fenix |
| 2018-03-24 | Fenix | - | Mont. Wanderers |
| 2018-03-28 | Liverpool M. | - | Fenix |
| 2018-03-31 | Fenix | - | El Tanque Sisley |
| 2018-04-06 | Boston River | - | Fenix |
| 2018-04-14 | Fenix | - | Penarol |
Racing Club M. következő 6 mérkőzések
| 2018-03-18 | Racing Club M. | - | Nacional M. |
| 2018-03-22 | Racing Club M. | - | Nacional M. |
| 2018-03-25 | Progreso M. | - | Racing Club M. |
| 2018-03-28 | Racing Club M. | - | Defensor Sp. |
| 2018-04-01 | Racing Club M. | - | CA Cerro |
| 2018-04-08 | River Plate M. | - | Racing Club M. |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.45 | 3.20 | 3.00 |
| Valószínűség | 44% | 37% | 19% |
| 1X @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.57 |
| Valószínűség | 69% | 31% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 77% | 23% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Felett 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-11 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
