Süper Lig - Törökország
szombat, 19.05.2018
17:00
17:00

Fenerbahce

Konyaspor
3 - 2
(2 - 0, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Isztambul |
| Vendég: | Konya |
| Távolság: | 462.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Sukru Saracoglu |
| Befogadóképesség: | 50 509 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 7.50 | 13.00 | 1 | 1.05 | 5.50 | |||
| 58% | 24% | 18% | 1.16 | 76% | 24% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.40 | 2.87 | 2.00 | 1.72 | ||||||
| 82% | 18% | 54% | 46% | 28% | 72% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-23 | Konyaspor | 1 - 1 | Fenerbahce |
| 2017-03-17 | Fenerbahce | 2 - 3 | Konyaspor |
| 2016-10-24 | Konyaspor | 0 - 1 | Fenerbahce |
| 2016-05-05 | Fenerbahce | 2 - 0 | Konyaspor |
| 2016-04-20 | Konyaspor | 0 - 3 | Fenerbahce |
| 2016-04-09 | Konyaspor | 2 - 1 | Fenerbahce |
| 2015-11-08 | Fenerbahce | 1 - 0 | Konyaspor |
| 2015-02-28 | Konyaspor | 1 - 1 | Fenerbahce |
| 2014-10-04 | Fenerbahce | 2 - 1 | Konyaspor |
| 2014-01-27 | Fenerbahce | 2 - 1 | Konyaspor |
| 2013-08-17 | Konyaspor | 3 - 2 | Fenerbahce |
| 2011-03-13 | Fenerbahce | 2 - 0 | Konyaspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 6 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 50% | 17% |
Fenerbahce utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-14 | Karabukspor | 0 - 7 | Fenerbahce |
| 2018-05-10 | Akhisar Belediye | 3 - 2 | Fenerbahce |
| 2018-05-06 | Fenerbahce | 2 - 1 | Bursaspor |
| 2018-05-03 | Fenerbahce | 3 - 0 | Besiktas |
| 2018-04-28 | Kasimpasa | 1 - 4 | Fenerbahce |
| 2018-04-23 | Fenerbahce | 4 - 1 | Antalyaspor |
| 2018-04-14 | Sivasspor | 1 - 2 | Fenerbahce |
| 2018-04-08 | Fenerbahce | 2 - 0 | Ankaraspor |
| 2018-04-02 | Kayserispor | 0 - 5 | Fenerbahce |
| 2018-03-23 | Boluspor | 6 - 2 | Fenerbahce |
| 2018-03-17 | Fenerbahce | 0 - 0 | Galatasaray |
| 2018-03-11 | Yeni Malatyaspor | 0 - 2 | Fenerbahce |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 11 | 9 | 6 | |
| 75% | 8% | 17% | 92% | 75% | 50% |
Konyaspor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-12 | Konyaspor | 1 - 1 | Göztepe |
| 2018-05-05 | Karabukspor | 0 - 1 | Konyaspor |
| 2018-04-30 | Bursaspor | 2 - 1 | Konyaspor |
| 2018-04-22 | Konyaspor | 2 - 0 | Kasimpasa |
| 2018-04-15 | Antalyaspor | 0 - 0 | Konyaspor |
| 2018-04-08 | Konyaspor | 5 - 0 | Sivasspor |
| 2018-04-01 | Ankaraspor | 0 - 0 | Konyaspor |
| 2018-03-18 | Konyaspor | 2 - 0 | Kayserispor |
| 2018-03-11 | Galatasaray | 2 - 1 | Konyaspor |
| 2018-03-04 | Konyaspor | 0 - 1 | Yeni Malatyaspor |
| 2018-02-23 | Akhisar Belediye | 3 - 0 | Konyaspor |
| 2018-02-16 | Konyaspor | 1 - 1 | Besiktas |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 4 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 33% | 8% |
Tabella Süper Lig
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 33 | +41 | 72 |
| 2 | Fenerbahce | 33 | +41 | 69 |
| 3 | Ist. Basaksehir | 33 | +27 | 69 |
| 4 | Besiktas | 33 | +35 | 68 |
| 5 | Trabzonspor | 34 | +12 | 55 |
| 6 | Göztepe | 33 | 0 | 49 |
| 7 | Sivasspor | 33 | -4 | 49 |
| 8 | Kasimpasa | 33 | 0 | 46 |
| 9 | Kayserispor | 34 | -11 | 44 |
| 10 | Yeni Malatyaspor | 34 | -7 | 43 |
| 11 | Akhisar Belediye | 34 | -9 | 42 |
| 12 | Alanyaspor | 34 | -4 | 40 |
| 13 | Bursaspor | 34 | -5 | 39 |
| 14 | Antalyaspor | 34 | -19 | 38 |
| 15 | Konyaspor | 33 | -3 | 36 |
| 16 | Ankaraspor | 34 | -11 | 33 |
| 17 | Genclerbirligi | 34 | -17 | 33 |
| 18 | Karabukspor | 34 | -66 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Fenerbahce | |
| Konyaspor | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Fenerbahce | Konyaspor |
|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 2 | Fenerbahce | - | |
| 3 | Ist. Basaksehir | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 4 | Besiktas | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Trabzonspor | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 6 | Göztepe | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Sivasspor | 4 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Kasimpasa | 4 - 2 | 2 - 1 |
| 9 | Kayserispor | 3 - 3 | 2 - 1 |
| 10 | Yeni Malatyaspor | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Akhisar Belediye | 2 - 3 | 3 - 0 |
| 12 | Alanyaspor | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 13 | Bursaspor | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 14 | Antalyaspor | 4 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Konyaspor | - | |
| 16 | Ankaraspor | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 17 | Genclerbirligi | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 18 | Karabukspor | 2 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Fenerbahce | Konyaspor | |
| Pozíció | 2 | 15 |
| Pontok | 69 | 36 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 16 |
| Pontok | 34 | 9 |
Liga forma
| Fenerbahce | Konyaspor | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
20
9 4 |
9
9 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
4 2 |
2
3 11 |
Liga gólok
| Fenerbahce | Konyaspor | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
75
34 |
36
39 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
39
21 |
12
24 |
Teljes statisztika Süper Lig
| Mérkőzések (302) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (889) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.94 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.67 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.27 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 80% |
| Felett 2.5 | 57% |
| Felett 3.5 | 34% |
Fenerbahce következő 6 mérkőzések
| 2018-07-07 | Istanbulspor | - | Fenerbahce |
| 2018-07-13 | Lausanne | - | Fenerbahce |
| 2018-07-18 | Fulham | - | Fenerbahce |
| 2018-07-21 | Fenerbahce | - | Feyenoord |
| 2018-07-27 | Altinordu | - | Fenerbahce |
| 2018-08-01 | Fenerbahce | - | Cagliari |
Konyaspor következő 6 mérkőzések
| 2018-07-12 | Konyaspor | - | Poli Iasi |
| 2018-07-26 | Ajax | - | Konyaspor |
| 2018-07-29 | Konyaspor | - | Kayserispor |
| 2018-07-31 | NAC Breda | - | Konyaspor |
| 2018-08-04 | Konyaspor | - | Eskisehirspor |
| 2018-08-12 | Konyaspor | - | Erzurumspor |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 7.50 | 13.00 |
| Valószínűség | 58% | 24% | 18% |
| 1 @ 1.16 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.05 | 5.50 |
| Valószínűség | 76% | 24% |
| 1X @ 1.05 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.12 | 6.00 | |
| Valószínűség | 82% | 18% | |
| Felett 1.5 @ 1.12 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.40 | 2.87 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 2.5 @ 1.40 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.72 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-19 16:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
