Eredivisie - Hollandia
vasárnap, 29.04.2018
13:30
13:30

Zwolle

Willem II
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Zwolle |
| Vendég: | Tilburg |
| Távolság: | 126.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | IJsseldelta Stadion |
| Befogadóképesség: | 12 500 (10 000) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (14:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.75 | 6.00 | 1 | 1.14 | 2.79 | |||
| 51% | 23% | 26% | 1.44 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.44 | 2.70 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 85% | 15% | 60% | 40% | 37% | 63% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-16 | Willem II | 2 - 3 | Zwolle |
| 2017-03-12 | Willem II | 2 - 0 | Zwolle |
| 2016-12-10 | Zwolle | 0 - 0 | Willem II |
| 2016-03-19 | Zwolle | 4 - 1 | Willem II |
| 2015-10-03 | Willem II | 0 - 1 | Zwolle |
| 2015-04-04 | Zwolle | 1 - 0 | Willem II |
| 2014-12-13 | Willem II | 0 - 1 | Zwolle |
| 2013-03-02 | Zwolle | 2 - 0 | Willem II |
| 2012-09-30 | Willem II | 0 - 1 | Zwolle |
| 2012-04-20 | Willem II | 3 - 1 | Zwolle |
| 2011-11-04 | Zwolle | 1 - 0 | Willem II |
| 2010-09-21 | Zwolle | 2 - 2 | Willem II |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 6 | 4 | 4 | |
| 67% | 17% | 17% | 50% | 33% | 33% |
Zwolle utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-17 | Twente | 2 - 0 | Zwolle |
| 2018-04-14 | Zwolle | 1 - 1 | Excelsior |
| 2018-04-07 | Roda | 3 - 2 | Zwolle |
| 2018-03-31 | Zwolle | 2 - 0 | Sparta Rotterdam |
| 2018-03-18 | Zwolle | 3 - 4 | Feyenoord |
| 2018-03-11 | Groningen | 2 - 0 | Zwolle |
| 2018-03-04 | Zwolle | 1 - 1 | VVV-Venlo |
| 2018-02-24 | Heracles | 2 - 1 | Zwolle |
| 2018-02-18 | Zwolle | 0 - 1 | Ajax |
| 2018-02-10 | Utrecht | 2 - 1 | Zwolle |
| 2018-02-06 | Zwolle | 3 - 2 | Heerenveen |
| 2018-02-03 | PSV Eindhoven | 4 - 0 | Zwolle |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 11 | 6 | 4 | |
| 17% | 17% | 67% | 92% | 50% | 33% |
Willem II utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-18 | Willem II | 1 - 5 | Feyenoord |
| 2018-04-15 | NAC Breda | 1 - 2 | Willem II |
| 2018-04-06 | Excelsior | 2 - 1 | Willem II |
| 2018-03-31 | Willem II | 3 - 2 | Utrecht |
| 2018-03-17 | Twente | 2 - 2 | Willem II |
| 2018-03-10 | Willem II | 5 - 0 | PSV Eindhoven |
| 2018-03-03 | Heerenveen | 2 - 0 | Willem II |
| 2018-02-28 | Feyenoord | 3 - 0 | Willem II |
| 2018-02-25 | Willem II | 1 - 0 | Roda |
| 2018-02-17 | ADO Den Haag | 2 - 1 | Willem II |
| 2018-02-10 | Heracles | 1 - 0 | Willem II |
| 2018-02-07 | Willem II | 3 - 0 | VVV-Venlo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 10 | 9 | 4 | |
| 42% | 8% | 50% | 83% | 75% | 33% |
Tabella Eredivisie
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 32 | +48 | 81 |
| 2 | Ajax | 32 | +52 | 73 |
| 3 | AZ Alkmaar | 32 | +31 | 68 |
| 4 | Feyenoord | 32 | +34 | 60 |
| 5 | Utrecht | 32 | +4 | 50 |
| 6 | Heerenveen | 32 | -1 | 46 |
| 7 | Vitesse | 32 | +11 | 45 |
| 8 | Zwolle | 32 | -5 | 44 |
| 9 | ADO Den Haag | 32 | -9 | 43 |
| 10 | Excelsior | 32 | -10 | 40 |
| 11 | Heracles | 32 | -17 | 38 |
| 12 | Groningen | 32 | -4 | 34 |
| 13 | VVV-Venlo | 32 | -15 | 34 |
| 14 | Willem II | 32 | -14 | 33 |
| 15 | NAC Breda | 32 | -19 | 30 |
| 16 | Roda | 32 | -29 | 27 |
| 17 | Sparta Rotterdam | 32 | -36 | 27 |
| 18 | Twente | 32 | -21 | 23 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Zwolle | |
| Willem II | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Zwolle | Willem II |
|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 2 | Ajax | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 3 | AZ Alkmaar | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 4 | Feyenoord | 3 - 4 | 5 - 0 |
| 5 | Utrecht | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Heerenveen | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 7 | Vitesse | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 8 | Zwolle | - | |
| 9 | ADO Den Haag | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Excelsior | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Heracles | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Groningen | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 13 | VVV-Venlo | 1 - 1 | 3 - 3 |
| 14 | Willem II | - | |
| 15 | NAC Breda | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Roda | 4 - 2 | 1 - 3 |
| 17 | Sparta Rotterdam | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 18 | Twente | 2 - 0 | 2 - 2 |
Liga pozíció
| Zwolle | Willem II | |
| Pozíció | 8 | 14 |
| Pontok | 44 | 33 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 12 |
| Pontok | 28 | 12 |
Liga forma
| Zwolle | Willem II | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
12
8 12 |
9
6 17 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
4 4 |
3
3 10 |
Liga gólok
| Zwolle | Willem II | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
42
47 |
47
61 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
27
19 |
18
34 |
Teljes statisztika Eredivisie
| Mérkőzések (288) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (892) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.10 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.69 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.41 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 74% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 60% |
| Felett 1.5 | 84% |
| Felett 2.5 | 62% |
| Felett 3.5 | 36% |
Zwolle következő 6 mérkőzések
| 2018-05-06 | AZ Alkmaar | - | Zwolle |
| 2018-07-10 | Zwolle | - | Meppen |
| 2018-07-14 | Zwolle | - | Excelsior |
| 2018-07-21 | Hannover | - | Zwolle |
| 2018-07-28 | Zwolle | - | Levante |
| 2018-08-04 | Zwolle | - | RKC Waalwijk |
Willem II következő 6 mérkőzések
| 2018-05-06 | Willem II | - | Vitesse |
| 2018-07-25 | Willem II | - | Sparta Rotterdam |
| 2018-07-28 | Willem II | - | Mechelen |
| 2018-08-04 | Willem II | - | Arisz |
| 2018-08-11 | Willem II | - | VVV-Venlo |
| 2018-08-17 | Groningen | - | Willem II |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 4.75 | 6.00 |
| Valószínűség | 51% | 23% | 26% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 2.79 |
| Valószínűség | 65% | 35% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 5.50 | |
| Valószínűség | 85% | 15% | |
| Felett 1.5 @ 1.14 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.70 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Felett 2.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Alatt 3.5 @ 1.61 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-29 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
