Eredivisie - Hollandia
szombat, 20.01.2018
18:45
18:45

Zwolle

NAC Breda
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Zwolle |
| Vendég: | Breda |
| Távolság: | 136.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | IJsseldelta Stadion |
| Befogadóképesség: | 12 500 (10 000) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 4.00 | 5.00 | 1 | 1.16 | 2.25 | |||
| 52% | 29% | 19% | 1.60 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.60 | 2.29 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 82% | 18% | 56% | 44% | 32% | 68% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-21 | NAC Breda | 0 - 2 | Zwolle |
| 2015-01-17 | Zwolle | 4 - 1 | NAC Breda |
| 2014-08-31 | NAC Breda | 3 - 1 | Zwolle |
| 2014-01-25 | NAC Breda | 1 - 2 | Zwolle |
| 2013-09-28 | Zwolle | 0 - 0 | NAC Breda |
| 2013-02-02 | NAC Breda | 3 - 0 | Zwolle |
| 2012-11-17 | Zwolle | 2 - 0 | NAC Breda |
| 2012-07-24 | Zwolle | 0 - 1 | NAC Breda |
| 2005-09-21 | Zwolle | 2 - 4 | NAC Breda |
| 2004-03-13 | NAC Breda | 3 - 1 | Zwolle |
| 2003-11-22 | Zwolle | 0 - 2 | NAC Breda |
| 2003-05-06 | NAC Breda | 2 - 0 | Zwolle |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 10 | 6 | 4 | |
| 33% | 8% | 58% | 83% | 50% | 33% |
Zwolle utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-12 | Zwolle | 5 - 1 | SF Lotte |
| 2017-12-22 | ADO Den Haag | 4 - 0 | Zwolle |
| 2017-12-19 | Zwolle | 2 - 0 | NEC Nijmegen |
| 2017-12-16 | Willem II | 2 - 3 | Zwolle |
| 2017-12-12 | Zwolle | 1 - 1 | AZ Alkmaar |
| 2017-12-09 | Excelsior | 1 - 2 | Zwolle |
| 2017-12-01 | Zwolle | 1 - 1 | Utrecht |
| 2017-11-25 | Heerenveen | 1 - 2 | Zwolle |
| 2017-11-19 | Zwolle | 0 - 1 | PSV Eindhoven |
| 2017-11-05 | Vitesse | 0 - 0 | Zwolle |
| 2017-10-28 | Zwolle | 2 - 0 | ADO Den Haag |
| 2017-10-21 | NAC Breda | 0 - 2 | Zwolle |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 5 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 42% | 25% |
NAC Breda utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-23 | NAC Breda | 3 - 1 | Utrecht |
| 2017-12-16 | Heerenveen | 1 - 0 | NAC Breda |
| 2017-12-12 | NAC Breda | 1 - 2 | Twente |
| 2017-12-08 | Willem II | 1 - 1 | NAC Breda |
| 2017-12-03 | NAC Breda | 3 - 1 | Excelsior |
| 2017-11-25 | Heracles | 2 - 1 | NAC Breda |
| 2017-11-18 | NAC Breda | 0 - 8 | Ajax |
| 2017-11-04 | VVV-Venlo | 0 - 0 | NAC Breda |
| 2017-10-29 | Utrecht | 2 - 2 | NAC Breda |
| 2017-10-21 | NAC Breda | 0 - 2 | Zwolle |
| 2017-10-14 | Roda | 1 - 0 | NAC Breda |
| 2017-09-30 | NAC Breda | 0 - 1 | ADO Den Haag |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 6 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 50% | 33% |
Tabella Eredivisie
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 18 | +28 | 46 |
| 2 | Ajax | 18 | +37 | 41 |
| 3 | AZ Alkmaar | 19 | +15 | 39 |
| 4 | Zwolle | 18 | +5 | 33 |
| 5 | Feyenoord | 17 | +21 | 32 |
| 6 | Utrecht | 18 | -1 | 29 |
| 7 | Vitesse | 18 | +9 | 27 |
| 8 | ADO Den Haag | 18 | -3 | 26 |
| 9 | Heerenveen | 18 | -5 | 23 |
| 10 | VVV-Venlo | 18 | -4 | 22 |
| 11 | Heracles | 18 | -11 | 22 |
| 12 | Excelsior | 18 | -6 | 21 |
| 13 | Groningen | 18 | 0 | 20 |
| 14 | Willem II | 18 | -13 | 16 |
| 15 | NAC Breda | 18 | -15 | 16 |
| 16 | Twente | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Roda | 18 | -23 | 11 |
| 18 | Sparta Rotterdam | 18 | -25 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Zwolle | |
| NAC Breda | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Zwolle | NAC Breda |
|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 0 - 1 | |
| 2 | Ajax | ||
| 3 | AZ Alkmaar | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | Zwolle | - | |
| 5 | Feyenoord | 0 - 2 | |
| 6 | Utrecht | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 7 | Vitesse | 4 - 1 | |
| 8 | ADO Den Haag | 2 - 0 | |
| 9 | Heerenveen | 1 - 0 | |
| 10 | VVV-Venlo | 0 - 0 | |
| 11 | Heracles | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Excelsior | ||
| 13 | Groningen | 3 - 2 | |
| 14 | Willem II | 1 - 1 | |
| 15 | NAC Breda | - | |
| 16 | Twente | 2 - 0 | |
| 17 | Roda | 4 - 2 | 1 - 0 |
| 18 | Sparta Rotterdam |
Liga pozíció
| Zwolle | NAC Breda | |
| Pozíció | 4 | 15 |
| Pontok | 33 | 16 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 13 |
| Pontok | 17 | 6 |
Liga forma
| Zwolle | NAC Breda | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
6 3 |
4
4 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 1 |
1
3 5 |
Liga gólok
| Zwolle | NAC Breda | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
21 |
20
35 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
8 |
8
13 |
Teljes statisztika Eredivisie
| Mérkőzések (162) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 35% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (510) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.15 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.66 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.49 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 76% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 60% |
| Felett 1.5 | 86% |
| Felett 2.5 | 63% |
| Felett 3.5 | 38% |
Zwolle következő 6 mérkőzések
| 2018-01-27 | Zwolle | - | Vitesse |
| 2018-01-31 | AZ Alkmaar | - | Zwolle |
| 2018-02-03 | PSV Eindhoven | - | Zwolle |
| 2018-02-06 | Zwolle | - | Heerenveen |
| 2018-02-10 | Utrecht | - | Zwolle |
| 2018-02-18 | Zwolle | - | Ajax |
NAC Breda következő 6 mérkőzések
| 2018-01-27 | NAC Breda | - | VVV-Venlo |
| 2018-02-04 | Ajax | - | NAC Breda |
| 2018-02-07 | NAC Breda | - | Heracles |
| 2018-02-11 | Excelsior | - | NAC Breda |
| 2018-02-17 | NAC Breda | - | AZ Alkmaar |
| 2018-02-23 | Groningen | - | NAC Breda |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 4.00 | 5.00 |
| Valószínűség | 52% | 29% | 19% |
| 1 @ 1.60 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.25 |
| Valószínűség | 72% | 28% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 4.50 | |
| Valószínűség | 82% | 18% | |
| Felett 1.5 @ 1.18 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 2.29 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Felett 2.5 @ 1.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.50 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-20 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
