Eredivisie - Hollandia
péntek, 01.12.2017
19:00
19:00

Zwolle

Utrecht
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Zwolle |
| Vendég: | Utrecht |
| Távolság: | 81.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | IJsseldelta Stadion |
| Befogadóképesség: | 12 500 (10 000) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.50 | 3.10 | 12 | 1.37 | 1.70 | |||
| 46% | 13% | 41% | 1.30 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.64 | 2.20 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 88% | 12% | 59% | 41% | 31% | 69% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-02-18 | Utrecht | 3 - 1 | Zwolle |
| 2016-12-14 | Zwolle | 1 - 2 | Utrecht |
| 2016-09-10 | Zwolle | 1 - 1 | Utrecht |
| 2016-05-15 | Utrecht | 5 - 2 | Zwolle |
| 2016-05-12 | Zwolle | 0 - 0 | Utrecht |
| 2016-01-24 | Utrecht | 1 - 0 | Zwolle |
| 2015-10-23 | Zwolle | 1 - 2 | Utrecht |
| 2015-02-01 | Utrecht | 0 - 2 | Zwolle |
| 2014-08-08 | Zwolle | 2 - 0 | Utrecht |
| 2014-02-06 | Utrecht | 1 - 2 | Zwolle |
| 2013-09-01 | Zwolle | 1 - 1 | Utrecht |
| 2013-04-28 | Zwolle | 1 - 2 | Utrecht |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 6 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 50% | 17% |
Zwolle utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Heerenveen | 1 - 2 | Zwolle |
| 2017-11-19 | Zwolle | 0 - 1 | PSV Eindhoven |
| 2017-11-05 | Vitesse | 0 - 0 | Zwolle |
| 2017-10-28 | Zwolle | 2 - 0 | ADO Den Haag |
| 2017-10-21 | NAC Breda | 0 - 2 | Zwolle |
| 2017-10-14 | Feyenoord | 0 - 0 | Zwolle |
| 2017-09-30 | Zwolle | 3 - 2 | Groningen |
| 2017-09-24 | VVV-Venlo | 1 - 1 | Zwolle |
| 2017-09-16 | Zwolle | 2 - 1 | Heracles |
| 2017-09-09 | Ajax | 3 - 0 | Zwolle |
| 2017-08-30 | Heerenveen | 2 - 0 | Zwolle |
| 2017-08-26 | Zwolle | 2 - 0 | Twente |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 4 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 33% | 8% |
Utrecht utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-26 | Sparta Rotterdam | 1 - 3 | Utrecht |
| 2017-11-19 | Utrecht | 3 - 1 | Excelsior |
| 2017-11-05 | Ajax | 1 - 2 | Utrecht |
| 2017-10-29 | Utrecht | 2 - 2 | NAC Breda |
| 2017-10-25 | VVV-Venlo | 3 - 1 | Utrecht |
| 2017-10-22 | AZ Alkmaar | 3 - 0 | Utrecht |
| 2017-10-14 | Utrecht | 3 - 1 | Heerenveen |
| 2017-10-01 | Vitesse | 1 - 1 | Utrecht |
| 2017-09-24 | Utrecht | 1 - 7 | PSV Eindhoven |
| 2017-09-17 | Twente | 4 - 0 | Utrecht |
| 2017-09-10 | Utrecht | 2 - 0 | Roda |
| 2017-08-27 | Groningen | 2 - 1 | Utrecht |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 12 | 10 | 7 | |
| 42% | 17% | 42% | 100% | 83% | 58% |
Tabella Eredivisie
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 13 | +26 | 36 |
| 2 | Ajax | 13 | +29 | 28 |
| 3 | AZ Alkmaar | 13 | +7 | 28 |
| 4 | Zwolle | 13 | +7 | 25 |
| 5 | Utrecht | 13 | 0 | 23 |
| 6 | Vitesse | 13 | +10 | 22 |
| 7 | Feyenoord | 13 | +9 | 22 |
| 8 | Heracles | 13 | -3 | 18 |
| 9 | Heerenveen | 13 | -3 | 18 |
| 10 | Excelsior | 13 | -3 | 17 |
| 11 | ADO Den Haag | 13 | -3 | 17 |
| 12 | VVV-Venlo | 13 | -4 | 15 |
| 13 | Groningen | 13 | -5 | 12 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 13 | -11 | 11 |
| 15 | Willem II | 13 | -12 | 11 |
| 16 | Twente | 13 | -9 | 9 |
| 17 | NAC Breda | 13 | -17 | 9 |
| 18 | Roda | 13 | -18 | 7 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Zwolle | |
| Utrecht | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Zwolle | Utrecht |
|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 0 - 1 | |
| 2 | Ajax | 1 - 2 | |
| 3 | AZ Alkmaar | 3 - 0 | |
| 4 | Zwolle | - | |
| 5 | Utrecht | - | |
| 6 | Vitesse | 1 - 1 | |
| 7 | Feyenoord | ||
| 8 | Heracles | 2 - 1 | |
| 9 | Heerenveen | ||
| 10 | Excelsior | ||
| 11 | ADO Den Haag | 2 - 0 | 0 - 3 |
| 12 | VVV-Venlo | ||
| 13 | Groningen | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 14 | Sparta Rotterdam | 1 - 3 | |
| 15 | Willem II | ||
| 16 | Twente | 2 - 0 | 4 - 0 |
| 17 | NAC Breda | ||
| 18 | Roda | 4 - 2 |
Liga pozíció
| Zwolle | Utrecht | |
| Pozíció | 4 | 5 |
| Pontok | 25 | 23 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 9 |
| Pontok | 15 | 10 |
Liga forma
| Zwolle | Utrecht | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
4 2 |
7
2 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
0 1 |
3
1 3 |
Liga gólok
| Zwolle | Utrecht | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
12 |
23
23 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
6 |
10
12 |
Teljes statisztika Eredivisie
| Mérkőzések (117) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 20% |
| Vendég győzelmek | 38% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (364) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.11 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.56 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.55 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 58% |
| Felett 1.5 | 87% |
| Felett 2.5 | 62% |
| Felett 3.5 | 34% |
Zwolle következő 6 mérkőzések
| 2017-12-09 | Excelsior | - | Zwolle |
| 2017-12-12 | Zwolle | - | AZ Alkmaar |
| 2017-12-16 | Willem II | - | Zwolle |
| 2017-12-19 | Zwolle | - | NEC Nijmegen |
| 2017-12-22 | ADO Den Haag | - | Zwolle |
| 2018-01-09 | Sparta Rotterdam | - | Zwolle |
Utrecht következő 6 mérkőzések
| 2017-12-10 | Utrecht | - | Feyenoord |
| 2017-12-13 | VVV-Venlo | - | Utrecht |
| 2017-12-17 | Utrecht | - | Heracles |
| 2017-12-23 | NAC Breda | - | Utrecht |
| 2018-01-07 | Würzburger | - | Utrecht |
| 2018-01-10 | Anderlecht | - | Utrecht |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 3.50 | 3.10 |
| Valószínűség | 46% | 13% | 41% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.37 | 1.70 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.37 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 4.50 | |
| Valószínűség | 88% | 12% | |
| Felett 1.5 @ 1.18 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.64 | 2.20 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Felett 2.5 @ 1.64 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.50 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.37 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.53 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-01 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
