Liga I - Románia
péntek, 16.02.2018
18:45
18:45

Voluntari

U. Craiova
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Voluntari |
| Vendég: | Craiova |
| Távolság: | 191.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Anghel Iordanescu |
| Befogadóképesség: | 2 250 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:45 (20:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.75 | 3.20 | 1.85 | 2 | 1.95 | 1.19 | |||
| 25% | 30% | 45% | 1.85 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 71% | 29% | 46% | 54% | 24% | 76% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-22 | U. Craiova | 1 - 1 | Voluntari |
| 2017-05-18 | Voluntari | 0 - 0 | U. Craiova |
| 2017-04-27 | U. Craiova | 0 - 1 | Voluntari |
| 2017-02-04 | U. Craiova | 5 - 0 | Voluntari |
| 2016-09-21 | Voluntari | 0 - 1 | U. Craiova |
| 2016-04-25 | Voluntari | 0 - 2 | U. Craiova |
| 2016-03-06 | U. Craiova | 3 - 0 | Voluntari |
| 2015-12-13 | U. Craiova | 1 - 2 | Voluntari |
| 2015-08-28 | Voluntari | 1 - 2 | U. Craiova |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 5 | 6 | 4 | 1 | |
| 22% | 22% | 56% | 67% | 44% | 11% |
Voluntari utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-09 | Poli Timisoara | 2 - 3 | Voluntari |
| 2018-02-03 | Voluntari | 0 - 4 | Poli Iasi |
| 2017-12-18 | Voluntari | 3 - 0 | Sepsi OSK |
| 2017-12-11 | Din. Bukarest | 2 - 0 | Voluntari |
| 2017-12-01 | Voluntari | 0 - 3 | CFR Cluj |
| 2017-11-26 | Gaz Metan | 1 - 1 | Voluntari |
| 2017-11-20 | Voluntari | 0 - 0 | Viitorul |
| 2017-11-03 | Botosani | 1 - 0 | Voluntari |
| 2017-10-28 | Voluntari | 0 - 0 | Juventus Buk. |
| 2017-10-22 | Astra Giurgiu | 2 - 3 | Voluntari |
| 2017-10-13 | Voluntari | 0 - 0 | FC FCSB |
| 2017-10-02 | Voluntari | 0 - 1 | Concordia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 5 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 42% | 25% |
U. Craiova utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-11 | U. Craiova | 1 - 0 | Sepsi OSK |
| 2018-02-04 | Din. Bukarest | 2 - 2 | U. Craiova |
| 2018-01-25 | Ludogorets | 2 - 0 | U. Craiova |
| 2017-12-16 | U. Craiova | 2 - 1 | CFR Cluj |
| 2017-12-10 | Gaz Metan | 0 - 0 | U. Craiova |
| 2017-12-02 | U. Craiova | 3 - 1 | Viitorul |
| 2017-11-24 | Botosani | 1 - 0 | U. Craiova |
| 2017-11-18 | U. Craiova | 3 - 1 | Juventus Buk. |
| 2017-11-03 | Astra Giurgiu | 2 - 2 | U. Craiova |
| 2017-10-29 | U. Craiova | 2 - 5 | FC FCSB |
| 2017-10-24 | Sepsi OSK | 0 - 2 | U. Craiova |
| 2017-10-20 | Concordia | 1 - 2 | U. Craiova |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 7 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 58% | 42% |
Tabella Liga I
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CFR Cluj | 24 | +25 | 53 |
| 2 | FC FCSB | 24 | +32 | 51 |
| 3 | U. Craiova | 24 | +14 | 47 |
| 4 | Astra Giurgiu | 24 | +11 | 41 |
| 5 | Viitorul | 24 | +11 | 38 |
| 6 | Din. Bukarest | 24 | +10 | 38 |
| 7 | Poli Iasi | 24 | +3 | 36 |
| 8 | Botosani | 24 | +2 | 36 |
| 9 | Voluntari | 24 | -7 | 28 |
| 10 | Poli Timisoara | 24 | -14 | 26 |
| 11 | Concordia | 24 | -3 | 24 |
| 12 | Sepsi OSK | 24 | -27 | 18 |
| 13 | Gaz Metan | 24 | -24 | 15 |
| 14 | Juventus Buk. | 24 | -33 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Voluntari | |
| U. Craiova | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Voluntari | U. Craiova |
|---|---|---|---|
| 1 | CFR Cluj | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 2 | FC FCSB | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 3 | U. Craiova | - | |
| 4 | Astra Giurgiu | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 5 | Viitorul | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 6 | Din. Bukarest | 1 - 3 | 2 - 2 |
| 7 | Poli Iasi | 0 - 4 | 1 - 2 |
| 8 | Botosani | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 9 | Voluntari | - | |
| 10 | Poli Timisoara | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 11 | Concordia | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 12 | Sepsi OSK | 3 - 0 | 2 - 3 |
| 13 | Gaz Metan | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Juventus Buk. | 0 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Voluntari | U. Craiova | |
| Pozíció | 9 | 3 |
| Pontok | 28 | 47 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 3 |
| Pontok | 15 | 22 |
Liga forma
| Voluntari | U. Craiova | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
7 10 |
13
8 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 5 |
6
4 2 |
Liga gólok
| Voluntari | U. Craiova | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
31 |
39
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
16 |
18
12 |
Teljes statisztika Liga I
| Mérkőzések (168) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (403) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.40 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.29 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.11 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 70% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 43% |
| Felett 1.5 | 70% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 20% |
Voluntari következő 6 mérkőzések
| 2018-02-27 | Concordia | - | Voluntari |
| 2018-03-11 | Voluntari | - | Poli Timisoara |
| 2018-03-19 | Sepsi OSK | - | Voluntari |
| 2018-03-31 | Voluntari | - | Gaz Metan |
| 2018-04-07 | Botosani | - | Voluntari |
| 2018-04-13 | Voluntari | - | Din. Bukarest |
U. Craiova következő 6 mérkőzések
| 2018-02-23 | U. Craiova | - | Poli Timisoara |
| 2018-03-01 | U. Craiova | - | Din. Bukarest |
| 2018-03-06 | U. Craiova | - | Din. Bukarest |
| 2018-03-10 | U. Craiova | - | Astra Giurgiu |
| 2018-03-16 | Viitorul | - | U. Craiova |
| 2018-03-31 | U. Craiova | - | CFR Cluj |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.75 | 3.20 | 1.85 |
| Valószínűség | 25% | 30% | 45% |
| 2 @ 1.85 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.19 |
| Valószínűség | 35% | 65% |
| X2 @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-16 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
