Eredivisie - Hollandia
vasárnap, 25.02.2018
15:45
15:45

Utrecht

Twente
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Utrecht |
| Vendég: | Enschede |
| Távolság: | 121.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Galgenwaard |
| Befogadóképesség: | 23 750 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:45 (16:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 4.00 | 5.25 | 1 | 1.18 | 2.29 | |||
| 53% | 29% | 18% | 1.61 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 84% | 16% | 58% | 42% | 35% | 65% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-17 | Twente | 4 - 0 | Utrecht |
| 2017-04-09 | Utrecht | 3 - 0 | Twente |
| 2016-11-20 | Twente | 1 - 1 | Utrecht |
| 2016-09-22 | Twente | 1 - 3 | Utrecht |
| 2016-01-31 | Twente | 3 - 1 | Utrecht |
| 2015-11-01 | Utrecht | 4 - 2 | Twente |
| 2015-04-19 | Utrecht | 1 - 0 | Twente |
| 2014-09-28 | Twente | 3 - 1 | Utrecht |
| 2014-03-02 | Utrecht | 1 - 1 | Twente |
| 2013-08-18 | Twente | 6 - 0 | Utrecht |
| 2013-05-26 | Utrecht | 1 - 2 | Twente |
| 2013-05-23 | Twente | 0 - 2 | Utrecht |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 8 | 6 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 67% | 50% |
Utrecht utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-18 | Roda | 1 - 4 | Utrecht |
| 2018-02-10 | Utrecht | 2 - 1 | Zwolle |
| 2018-02-07 | Utrecht | 1 - 0 | Sparta Rotterdam |
| 2018-02-04 | Excelsior | 2 - 2 | Utrecht |
| 2018-01-28 | Utrecht | 0 - 0 | Ajax |
| 2018-01-24 | Utrecht | 1 - 1 | Feyenoord |
| 2018-01-19 | Utrecht | 1 - 1 | AZ Alkmaar |
| 2018-01-10 | Anderlecht | 3 - 4 | Utrecht |
| 2018-01-07 | Würzburger | 0 - 0 | Utrecht |
| 2017-12-23 | NAC Breda | 3 - 1 | Utrecht |
| 2017-12-17 | Utrecht | 1 - 1 | Heracles |
| 2017-12-13 | VVV-Venlo | 0 - 1 | Utrecht |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 8 | 5 | 4 | |
| 42% | 50% | 8% | 67% | 42% | 33% |
Twente utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-18 | Twente | 1 - 1 | Sparta Rotterdam |
| 2018-02-11 | Ajax | 2 - 1 | Twente |
| 2018-02-07 | Twente | 0 - 4 | AZ Alkmaar |
| 2018-02-03 | Heerenveen | 1 - 0 | Twente |
| 2018-01-30 | Twente | 3 - 1 | Cambuur |
| 2018-01-27 | Twente | 0 - 2 | PSV Eindhoven |
| 2018-01-20 | Roda | 1 - 1 | Twente |
| 2018-01-07 | Werder Bremen | 4 - 0 | Twente |
| 2018-01-06 | Stuttgart | 2 - 1 | Twente |
| 2017-12-23 | Excelsior | 0 - 0 | Twente |
| 2017-12-20 | Twente | 1 - 1 | Ajax |
| 2017-12-16 | Twente | 1 - 1 | Vitesse |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 10 | 5 | 3 | |
| 8% | 42% | 50% | 83% | 42% | 25% |
Tabella Eredivisie
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 24 | +37 | 62 |
| 2 | Ajax | 24 | +45 | 57 |
| 3 | AZ Alkmaar | 25 | +24 | 53 |
| 4 | Feyenoord | 24 | +22 | 42 |
| 5 | Utrecht | 24 | +4 | 41 |
| 6 | Zwolle | 25 | -1 | 39 |
| 7 | Vitesse | 25 | +12 | 38 |
| 8 | ADO Den Haag | 24 | -3 | 35 |
| 9 | Heerenveen | 25 | -5 | 32 |
| 10 | Excelsior | 25 | -5 | 32 |
| 11 | VVV-Venlo | 25 | -5 | 32 |
| 12 | Heracles | 25 | -16 | 30 |
| 13 | Groningen | 25 | -5 | 25 |
| 14 | NAC Breda | 25 | -16 | 21 |
| 15 | Willem II | 24 | -15 | 20 |
| 16 | Twente | 24 | -17 | 17 |
| 17 | Roda | 24 | -27 | 17 |
| 18 | Sparta Rotterdam | 25 | -29 | 15 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Utrecht | |
| Twente | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Utrecht | Twente |
|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 1 - 7 | 4 - 3 |
| 2 | Ajax | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | AZ Alkmaar | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Feyenoord | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Utrecht | - | |
| 6 | Zwolle | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Vitesse | ||
| 8 | ADO Den Haag | ||
| 9 | Heerenveen | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Excelsior | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | VVV-Venlo | ||
| 12 | Heracles | 1 - 1 | |
| 13 | Groningen | 1 - 0 | |
| 14 | NAC Breda | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 15 | Willem II | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 16 | Twente | - | |
| 17 | Roda | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 18 | Sparta Rotterdam | 1 - 0 | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Utrecht | Twente | |
| Pozíció | 5 | 16 |
| Pontok | 41 | 17 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 15 |
| Pontok | 23 | 5 |
Liga forma
| Utrecht | Twente | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
8 5 |
4
5 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
5 1 |
1
2 9 |
Liga gólok
| Utrecht | Twente | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
38
34 |
27
44 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
15 |
9
20 |
Teljes statisztika Eredivisie
| Mérkőzések (221) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (663) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.00 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.61 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.39 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 74% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 60% |
| Felett 1.5 | 83% |
| Felett 2.5 | 59% |
| Felett 3.5 | 35% |
Utrecht következő 6 mérkőzések
| 2018-03-03 | PSV Eindhoven | - | Utrecht |
| 2018-03-11 | Utrecht | - | Vitesse |
| 2018-03-17 | Heerenveen | - | Utrecht |
| 2018-03-31 | Willem II | - | Utrecht |
| 2018-04-08 | Utrecht | - | ADO Den Haag |
| 2018-04-15 | Feyenoord | - | Utrecht |
Twente következő 6 mérkőzések
| 2018-02-28 | AZ Alkmaar | - | Twente |
| 2018-03-04 | Twente | - | Groningen |
| 2018-03-09 | Heracles | - | Twente |
| 2018-03-17 | Twente | - | Willem II |
| 2018-04-01 | VVV-Venlo | - | Twente |
| 2018-04-08 | Twente | - | Feyenoord |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 4.00 | 5.25 |
| Valószínűség | 53% | 29% | 18% |
| 1 @ 1.61 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 2.29 |
| Valószínűség | 74% | 26% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 84% | 16% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.10 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.04 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Igen @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-25 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
