Európa-liga Rájátszás - Hollandia
szombat, 12.05.2018
19:45
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Utrecht |
| Vendég: |
Heerenveen |
| Távolság: |
110.6 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stadion Galgenwaard
|
| Befogadóképesség: |
23 750 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
19:45 (20:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.85 |
3.75 |
3.79 |
1 |
|
|
|
1.25 |
1.83 |
| 41% |
31% |
28% |
1.85 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.53 |
2.39 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 83% |
17% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
46% |
54% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2018-05-09 |
Heerenveen
|
4 - 3 |
Utrecht
|
|
2018-03-17 |
Heerenveen
|
2 - 2 |
Utrecht
|
|
2017-10-14 |
Utrecht
|
3 - 1 |
Heerenveen
|
|
2017-05-20 |
Utrecht
|
2 - 1 |
Heerenveen
|
|
2017-05-17 |
Heerenveen
|
1 - 3 |
Utrecht
|
|
2017-02-05 |
Utrecht
|
1 - 0 |
Heerenveen
|
|
2016-08-12 |
Heerenveen
|
2 - 2 |
Utrecht
|
|
2016-03-05 |
Heerenveen
|
0 - 4 |
Utrecht
|
|
2015-08-16 |
Utrecht
|
1 - 1 |
Heerenveen
|
|
2015-01-18 |
Utrecht
|
1 - 2 |
Heerenveen
|
|
2014-08-30 |
Heerenveen
|
3 - 1 |
Utrecht
|
|
2014-04-27 |
Heerenveen
|
4 - 1 |
Utrecht
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
11 |
10 |
8 |
| 42% |
25% |
33% |
|
92% |
83% |
67% |
Utrecht utolsó 12 mérkőzések
|
2018-05-09 |
Heerenveen
|
4 - 3 |
Utrecht
|
|
2018-05-06 |
Utrecht
|
1 - 0 |
VVV-Venlo
|
|
2018-04-29 |
Heracles
|
2 - 2 |
Utrecht
|
|
2018-04-19 |
Utrecht
|
1 - 1 |
Groningen
|
|
2018-04-15 |
Feyenoord
|
3 - 1 |
Utrecht
|
|
2018-04-08 |
Utrecht
|
3 - 3 |
ADO Den Haag
|
|
2018-03-31 |
Willem II
|
3 - 2 |
Utrecht
|
|
2018-03-17 |
Heerenveen
|
2 - 2 |
Utrecht
|
|
2018-03-11 |
Utrecht
|
5 - 1 |
Vitesse
|
|
2018-03-03 |
PSV Eindhoven
|
3 - 0 |
Utrecht
|
|
2018-02-25 |
Utrecht
|
3 - 1 |
Twente
|
|
2018-02-18 |
Roda
|
1 - 4 |
Utrecht
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
11 |
10 |
9 |
| 33% |
33% |
33% |
|
92% |
83% |
75% |
Heerenveen utolsó 12 mérkőzések
|
2018-05-09 |
Heerenveen
|
4 - 3 |
Utrecht
|
|
2018-05-06 |
Heerenveen
|
2 - 3 |
Feyenoord
|
|
2018-04-29 |
NAC Breda
|
3 - 0 |
Heerenveen
|
|
2018-04-17 |
Heerenveen
|
2 - 0 |
ADO Den Haag
|
|
2018-04-14 |
VVV-Venlo
|
0 - 2 |
Heerenveen
|
|
2018-04-08 |
Heerenveen
|
1 - 1 |
Groningen
|
|
2018-04-01 |
Heracles
|
1 - 2 |
Heerenveen
|
|
2018-03-17 |
Heerenveen
|
2 - 2 |
Utrecht
|
|
2018-03-11 |
Ajax
|
4 - 1 |
Heerenveen
|
|
2018-03-03 |
Heerenveen
|
2 - 0 |
Willem II
|
|
2018-02-24 |
Heerenveen
|
0 - 1 |
Excelsior
|
|
2018-02-17 |
PSV Eindhoven
|
2 - 2 |
Heerenveen
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
11 |
7 |
5 |
| 42% |
25% |
33% |
|
92% |
58% |
42% |
Tabella Eredivisie
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
PSV Eindhoven |
34 |
26 |
5 |
3 |
87 |
39 |
+48 |
83 |
| 2 |
Ajax |
34 |
25 |
4 |
5 |
89 |
33 |
+56 |
79 |
| 3 |
AZ Alkmaar |
34 |
22 |
5 |
7 |
72 |
38 |
+34 |
71 |
| 4 |
Feyenoord |
34 |
20 |
6 |
8 |
76 |
39 |
+37 |
66 |
| 5 |
Utrecht |
34 |
14 |
12 |
8 |
58 |
53 |
+5 |
54 |
| 6 |
Vitesse |
34 |
13 |
10 |
11 |
63 |
47 |
+16 |
49 |
| 7 |
ADO Den Haag |
34 |
13 |
8 |
13 |
45 |
53 |
-8 |
47 |
| 8 |
Heerenveen |
34 |
12 |
10 |
12 |
48 |
53 |
-5 |
46 |
| 9 |
Zwolle |
34 |
12 |
8 |
14 |
42 |
54 |
-12 |
44 |
| 10 |
Heracles |
34 |
11 |
9 |
14 |
50 |
64 |
-14 |
42 |
| 11 |
Excelsior |
34 |
11 |
7 |
16 |
41 |
56 |
-15 |
40 |
| 12 |
Groningen |
34 |
8 |
14 |
12 |
50 |
50 |
0 |
38 |
| 13 |
Willem II |
34 |
10 |
7 |
17 |
50 |
63 |
-13 |
37 |
| 14 |
NAC Breda |
34 |
9 |
7 |
18 |
41 |
57 |
-16 |
34 |
| 15 |
VVV-Venlo |
34 |
7 |
13 |
14 |
35 |
54 |
-19 |
34 |
| 16 |
Roda |
34 |
8 |
6 |
20 |
42 |
69 |
-27 |
30 |
| 17 |
Sparta Rotterdam |
34 |
7 |
6 |
21 |
34 |
75 |
-41 |
27 |
| 18 |
Twente |
34 |
5 |
9 |
20 |
37 |
63 |
-26 |
24 |
Utrecht következő 6 mérkőzések
|
2018-05-15 |
Vitesse
|
- |
Utrecht
|
|
2018-05-19 |
Utrecht
|
- |
Vitesse
|
|
2018-07-06 |
Utrecht
|
- |
Ross County
|
|
2018-07-13 |
RB Salzburg
|
- |
Utrecht
|
|
2018-07-16 |
Utrecht
|
- |
Arsenal Tula
|
|
2018-07-25 |
Utrecht
|
- |
Kasimpasa
|
Heerenveen következő 6 mérkőzések
|
2018-07-18 |
Heerenveen
|
- |
Twente
|
|
2018-07-21 |
Heerenveen
|
- |
Panathinaikosz
|
|
2018-07-21 |
Heerenveen
|
- |
Kayserispor
|
|
2018-07-28 |
Hoffenheim
|
- |
Heerenveen
|
|
2018-08-04 |
Heerenveen
|
- |
Levante
|
|
2018-08-10 |
Zwolle
|
- |
Heerenveen
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.85 |
3.75 |
3.79 |
| Valószínűség |
41% |
31% |
28% |
|
1 @ 1.85 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.25 |
1.83 |
| Valószínűség |
71% |
29% |
|
1X @ 1.25 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.14 |
5.50 |
| Valószínűség |
|
83% |
17% |
|
Felett 1.5 @ 1.14 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.53 |
2.39 |
| Valószínűség |
|
65% |
35% |
|
Felett 2.5 @ 1.53 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.25 |
1.57 |
| Valószínűség |
|
46% |
54% |
|
Alatt 3.5 @ 1.57 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.50 |
2.50 |
| Valószínűség |
|
64% |
36% |
|
Igen @ 1.50 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-12 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!