J1 League - Japán
szombat, 03.03.2018
06:00
06:00

Tokyo

Vegalta Sendai
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Chofu |
| Vendég: | Sendai |
| Távolság: | 312.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ajinomoto |
| Befogadóképesség: | 50 100 |
| Méretek: | 110 x 75 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 06:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.29 | 3.79 | 1X | 1.28 | 1.83 | |||
| 38% | 34% | 28% | 1.28 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 58% | 42% | 11% | 89% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-16 | Tokyo | 1 - 0 | Vegalta Sendai |
| 2017-05-07 | Vegalta Sendai | 0 - 2 | Tokyo |
| 2017-03-15 | Tokyo | 6 - 0 | Vegalta Sendai |
| 2016-10-29 | Tokyo | 1 - 0 | Vegalta Sendai |
| 2016-03-06 | Vegalta Sendai | 1 - 2 | Tokyo |
| 2015-07-29 | Tokyo | 3 - 1 | Vegalta Sendai |
| 2015-05-06 | Vegalta Sendai | 2 - 3 | Tokyo |
| 2014-10-05 | Vegalta Sendai | 1 - 0 | Tokyo |
| 2014-07-27 | Tokyo | 3 - 0 | Vegalta Sendai |
| 2014-04-02 | Vegalta Sendai | 1 - 1 | Tokyo |
| 2013-12-22 | Vegalta Sendai | 1 - 1 | Tokyo |
| 2013-12-07 | Tokyo | 2 - 0 | Vegalta Sendai |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 9 | 5 | 3 | |
| 75% | 17% | 8% | 75% | 42% | 25% |
Tokyo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Tokyo | 1 - 1 | Urawa Red Diam. |
| 2017-12-02 | Tokyo | 0 - 0 | Gamba Osaka |
| 2017-11-26 | S. Hiroshima | 2 - 1 | Tokyo |
| 2017-11-18 | Sagan Tosu | 2 - 1 | Tokyo |
| 2017-10-29 | Tokyo | 0 - 0 | Shimizu S-Pulse |
| 2017-10-21 | Tokyo | 1 - 2 | Consadole Sap. |
| 2017-10-15 | Ventforet Kofu | 1 - 1 | Tokyo |
| 2017-09-30 | Tokyo | 0 - 0 | Jubilo Iwata |
| 2017-09-23 | Kashiwa Reysol | 4 - 1 | Tokyo |
| 2017-09-16 | Tokyo | 1 - 0 | Vegalta Sendai |
| 2017-09-09 | Tokyo | 1 - 4 | Cerezo Osaka |
| 2017-09-03 | Tokyo | 1 - 5 | Kawasaki Front. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 8 | 6 | 3 | |
| 8% | 42% | 50% | 67% | 50% | 25% |
Vegalta Sendai utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-25 | Vegalta Sendai | 1 - 0 | Kashiwa Reysol |
| 2017-12-02 | Ventforet Kofu | 1 - 0 | Vegalta Sendai |
| 2017-11-26 | Vegalta Sendai | 2 - 2 | Yokohama F M. |
| 2017-11-18 | Vegalta Sendai | 3 - 0 | Omiya Ardija |
| 2017-10-29 | Gamba Osaka | 1 - 1 | Vegalta Sendai |
| 2017-10-21 | Vegalta Sendai | 0 - 0 | Shimizu S-Pulse |
| 2017-10-14 | Kawasaki Front. | 3 - 2 | Vegalta Sendai |
| 2017-10-08 | Kawasaki Front. | 3 - 1 | Vegalta Sendai |
| 2017-10-04 | Vegalta Sendai | 3 - 2 | Kawasaki Front. |
| 2017-10-01 | Vegalta Sendai | 2 - 3 | Urawa Red Diam. |
| 2017-09-23 | Cerezo Osaka | 1 - 4 | Vegalta Sendai |
| 2017-09-16 | Tokyo | 1 - 0 | Vegalta Sendai |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 7 | 6 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 58% | 50% |
Tabella J1 League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kawasaki Front. | 2 | +3 | 4 |
| 2 | Shonan Bellmare | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Nagoya Grampus | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Kashiwa Reysol | 2 | +1 | 3 |
| 5 | Vegalta Sendai | 1 | +1 | 3 |
| 5 | S. Hiroshima | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Cerezo Osaka | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Vissel Kobe | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Sagan Tosu | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Tokyo | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Urawa Red Diam. | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Kashima Antlers | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Shimizu S-Pulse | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Consadole Sap. | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Yokohama F M. | 2 | -2 | 1 |
| 16 | Gamba Osaka | 1 | -1 | 0 |
| 17 | V-Varen Nagasaki | 1 | -1 | 0 |
| 18 | Jubilo Iwata | 1 | -3 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Tokyo | |
| Vegalta Sendai | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Tokyo | Vegalta Sendai |
|---|---|---|---|
| 1 | Kawasaki Front. | ||
| 2 | Shonan Bellmare | ||
| 3 | Nagoya Grampus | ||
| 4 | Kashiwa Reysol | ||
| 5 | Vegalta Sendai | - | |
| 5 | S. Hiroshima | ||
| 7 | Cerezo Osaka | ||
| 8 | Vissel Kobe | ||
| 8 | Sagan Tosu | ||
| 8 | Tokyo | - | |
| 8 | Urawa Red Diam. | 1 - 1 | |
| 12 | Kashima Antlers | ||
| 12 | Shimizu S-Pulse | ||
| 14 | Consadole Sap. | ||
| 15 | Yokohama F M. | ||
| 16 | Gamba Osaka | ||
| 17 | V-Varen Nagasaki | ||
| 18 | Jubilo Iwata |
Liga pozíció
| Tokyo | Vegalta Sendai | |
| Pozíció | 8 | 5 |
| Pontok | 1 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 11 |
| Pontok | 1 | 0 |
Liga forma
| Tokyo | Vegalta Sendai | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
1
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Tokyo | Vegalta Sendai | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
1 |
1
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
1 |
0
0 |
Teljes statisztika J1 League
| Mérkőzések (12) | |
| Hazai győzelmek | 33% |
| Döntetlenek | 50% |
| Vendég győzelmek | 17% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (29) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.42 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.25 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.17 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 83% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 58% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 33% |
| Felett 3.5 | 17% |
Tokyo következő 6 mérkőzések
| 2018-03-07 | Yokohama F M. | - | Tokyo |
| 2018-03-10 | Jubilo Iwata | - | Tokyo |
| 2018-03-14 | Tokyo | - | Albirex Niigata |
| 2018-03-18 | Tokyo | - | Shonan Bellmare |
| 2018-03-31 | Tokyo | - | Gamba Osaka |
| 2018-04-04 | Vegalta Sendai | - | Tokyo |
Vegalta Sendai következő 6 mérkőzések
| 2018-03-07 | Vegalta Sendai | - | Albirex Niigata |
| 2018-03-10 | Vegalta Sendai | - | Vissel Kobe |
| 2018-03-14 | Yokohama F M. | - | Vegalta Sendai |
| 2018-03-18 | Shimizu S-Pulse | - | Vegalta Sendai |
| 2018-03-31 | Vegalta Sendai | - | V-Varen Nagasaki |
| 2018-04-04 | Vegalta Sendai | - | Tokyo |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.29 | 3.79 |
| Valószínűség | 38% | 34% | 28% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.83 |
| Valószínűség | 65% | 35% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 11% | 89% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.80 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.95 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 04:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
