1. Liga - Oroszország
szombat, 31.03.2018
11:00
11:00

Szocsi

Jaroszlavl
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sochi |
| Vendég: | Jaroszlavl |
| Távolság: | 1 560.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Fist Olimpiai Stadion |
| Befogadóképesség: | 41 220 (40 000) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 11:00 (13:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.00 | 3.00 | 12 | 1.36 | 1.50 | |||
| 38% | 26% | 36% | 1.36 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.29 | 1.60 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 68% | 32% | 48% | 52% | 26% | 74% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-06 | Jaroszlavl | 1 - 2 | Szocsi |
| 2014-11-22 | Jaroszlavl | 2 - 1 | Szocsi |
| 2014-08-03 | Szocsi | 1 - 1 | Jaroszlavl |
| 2014-03-16 | Jaroszlavl | 0 - 1 | Szocsi |
| 2013-08-12 | Szocsi | 0 - 0 | Jaroszlavl |
| 2010-11-03 | Jaroszlavl | 0 - 0 | Szocsi |
| 2010-07-09 | Szocsi | 2 - 5 | Jaroszlavl |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 2 | 4 | 3 | 1 | |
| 29% | 43% | 29% | 57% | 43% | 14% |
Szocsi utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-24 | Volgar-Asztrahán | 0 - 0 | Szocsi |
| 2018-03-16 | Szocsi | 2 - 1 | Khimki |
| 2018-03-10 | Tom Tomszk | 1 - 0 | Szocsi |
| 2018-03-04 | Szocsi | 1 - 3 | Krylya Sovetov |
| 2018-02-19 | Amkar Perm | 1 - 1 | Szocsi |
| 2018-02-16 | Anzsi Makh. | 3 - 0 | Szocsi |
| 2017-11-25 | Nyizsnyij Novgorod | 2 - 2 | Szocsi |
| 2017-11-18 | Szocsi | 3 - 2 | Lucs Vlagyivosztok |
| 2017-11-12 | Kuban Krasnodar | 0 - 1 | Szocsi |
| 2017-11-08 | R. Volgográd | 0 - 0 | Szocsi |
| 2017-11-04 | F. Voronyezs | 0 - 0 | Szocsi |
| 2017-10-29 | Szocsi | 3 - 3 | Zenit 2 |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 7 | 6 | 4 | |
| 25% | 50% | 25% | 58% | 50% | 33% |
Jaroszlavl utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-24 | Kurszk | 1 - 2 | Jaroszlavl |
| 2018-03-17 | Jaroszlavl | 1 - 1 | Volgar-Asztrahán |
| 2018-03-10 | Jaroszlavl | 2 - 0 | Khimki |
| 2018-03-04 | Jaroszlavl | 3 - 3 | Tom Tomszk |
| 2018-02-27 | Habarovszk | 0 - 0 | Jaroszlavl |
| 2018-02-23 | Riga FC | 1 - 0 | Jaroszlavl |
| 2018-02-20 | Jaroszlavl | 0 - 2 | Ural |
| 2018-02-18 | Jaroszlavl | 2 - 2 | R. Volgográd |
| 2017-11-25 | Krylya Sovetov | 3 - 3 | Jaroszlavl |
| 2017-11-18 | Jaroszlavl | 1 - 2 | Nyizsnyij Novgorod |
| 2017-11-12 | Lucs Vlagyivosztok | 3 - 1 | Jaroszlavl |
| 2017-11-08 | Jaroszlavl | 0 - 0 | Kuban Krasnodar |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 9 | 6 | 4 | |
| 17% | 50% | 33% | 75% | 50% | 33% |
Tabella 1. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeniszej | 29 | +35 | 65 |
| 2 | Orenburg | 29 | +21 | 61 |
| 3 | Krylya Sovetov | 29 | +27 | 61 |
| 4 | FC Tambov | 29 | +15 | 50 |
| 5 | Baltika | 29 | +7 | 49 |
| 6 | Szocsi | 29 | +5 | 46 |
| 7 | Szibir | 29 | +7 | 44 |
| 8 | Jaroszlavl | 29 | +3 | 43 |
| 9 | Volgar-Asztrahán | 29 | +1 | 38 |
| 10 | Khimki | 29 | -8 | 36 |
| 11 | Szpartak Moszkva 2 | 29 | -11 | 34 |
| 12 | Kuban Krasnodar | 29 | -2 | 34 |
| 13 | Kurszk | 29 | -7 | 34 |
| 14 | Nyizsnyij Novgorod | 29 | -10 | 33 |
| 15 | Lucs Vlagyivosztok | 29 | -9 | 31 |
| 16 | Tom Tomszk | 29 | -17 | 30 |
| 17 | R. Volgográd | 29 | -7 | 29 |
| 18 | Tyumen | 29 | -11 | 28 |
| 19 | Zenit 2 | 29 | -14 | 28 |
| 20 | F. Voronyezs | 29 | -25 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Szocsi | |
| Jaroszlavl | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Szocsi | Jaroszlavl |
|---|---|---|---|
| 1 | Jeniszej | 2 - 1 | 4 - 1 |
| 2 | Orenburg | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Krylya Sovetov | 1 - 3 | 3 - 3 |
| 4 | FC Tambov | ||
| 5 | Baltika | ||
| 6 | Szocsi | - | |
| 7 | Szibir | ||
| 8 | Jaroszlavl | - | |
| 9 | Volgar-Asztrahán | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Khimki | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 11 | Szpartak Moszkva 2 | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 12 | Kuban Krasnodar | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 13 | Kurszk | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 14 | Nyizsnyij Novgorod | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 15 | Lucs Vlagyivosztok | 3 - 2 | 3 - 1 |
| 16 | Tom Tomszk | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 17 | R. Volgográd | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 18 | Tyumen | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 19 | Zenit 2 | 3 - 3 | |
| 20 | F. Voronyezs | 2 - 0 | 2 - 2 |
Liga pozíció
| Szocsi | Jaroszlavl | |
| Pozíció | 6 | 8 |
| Pontok | 46 | 43 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 6 |
| Pontok | 25 | 21 |
Liga forma
| Szocsi | Jaroszlavl | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
12
10 7 |
12
7 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
4 4 |
6
3 5 |
Liga gólok
| Szocsi | Jaroszlavl | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
40
35 |
39
36 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
27
23 |
20
20 |
Teljes statisztika 1. Liga
| Mérkőzések (290) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (682) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.35 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.35 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 44% |
| Felett 3.5 | 21% |
Szocsi következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Kurszk | - | Szocsi |
| 2018-04-11 | Tyumen | - | Szocsi |
| 2018-04-15 | Szocsi | - | Szibir |
| 2018-04-21 | Orenburg | - | Szocsi |
| 2018-04-28 | Szocsi | - | FC Tambov |
| 2018-05-02 | Szpartak Moszkva 2 | - | Szocsi |
Jaroszlavl következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Jaroszlavl | - | Tyumen |
| 2018-04-11 | Szibir | - | Jaroszlavl |
| 2018-04-15 | Jaroszlavl | - | Orenburg |
| 2018-04-18 | Kurszk | - | Jaroszlavl |
| 2018-04-22 | FC Tambov | - | Jaroszlavl |
| 2018-04-28 | Jaroszlavl | - | Szpartak Moszkva 2 |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 3.00 | 3.00 |
| Valószínűség | 38% | 26% | 36% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.50 |
| Valószínűség | 51% | 49% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 1.60 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-31 08:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
