Rájátszás - India
szombat, 10.03.2018
14:30
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Margao |
| Vendég: |
Chennai |
| Távolság: |
719.0 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
14:30 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.95 |
3.25 |
3.60 |
1X |
|
|
|
1.28 |
1.80 |
| 37% |
32% |
31% |
1.28 |
|
|
|
59% |
41% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.24 |
3.62 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
2.78 |
1.38 |
| 74% |
26% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
33% |
67% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
|
2018-02-15 |
Goa
|
0 - 1 |
Chennaiyin
|
|
2017-11-19 |
Chennaiyin
|
2 - 3 |
Goa
|
|
2016-12-01 |
Goa
|
5 - 4 |
Chennaiyin
|
|
2016-10-13 |
Chennaiyin
|
2 - 0 |
Goa
|
|
2015-12-20 |
Goa
|
2 - 3 |
Chennaiyin
|
|
2015-11-05 |
Chennaiyin
|
0 - 2 |
Goa
|
|
2015-10-11 |
Goa
|
0 - 4 |
Chennaiyin
|
|
2014-12-05 |
Chennaiyin
|
1 - 3 |
Goa
|
|
2014-10-15 |
Goa
|
1 - 2 |
Chennaiyin
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
0 |
5 |
|
8 |
6 |
5 |
| 44% |
0% |
56% |
|
89% |
67% |
56% |
Goa utolsó 12 mérkőzések
|
2018-03-04 |
Jamshedpur
|
0 - 3 |
Goa
|
|
2018-02-28 |
Goa
|
5 - 1 |
ATK Kolkata
|
|
2018-02-25 |
Pune City
|
0 - 4 |
Goa
|
|
2018-02-21 |
Goa
|
1 - 1 |
Odisha
|
|
2018-02-15 |
Goa
|
0 - 1 |
Chennaiyin
|
|
2018-02-09 |
Bengaluru
|
2 - 0 |
Goa
|
|
2018-02-04 |
Goa
|
2 - 2 |
NorthEast Utd
|
|
2018-01-28 |
Goa
|
3 - 4 |
Mumbai City
|
|
2018-01-21 |
Kerala Blasters
|
1 - 2 |
Goa
|
|
2018-01-11 |
Goa
|
2 - 1 |
Jamshedpur
|
|
2018-01-06 |
NorthEast Utd
|
2 - 1 |
Goa
|
|
2018-01-03 |
ATK Kolkata
|
1 - 1 |
Goa
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
11 |
8 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
92% |
67% |
33% |
Chennaiyin utolsó 12 mérkőzések
|
2018-03-03 |
Chennaiyin
|
1 - 0 |
Mumbai City
|
|
2018-02-23 |
Kerala Blasters
|
0 - 0 |
Chennaiyin
|
|
2018-02-18 |
Chennaiyin
|
1 - 1 |
Jamshedpur
|
|
2018-02-15 |
Goa
|
0 - 1 |
Chennaiyin
|
|
2018-02-11 |
Odisha
|
1 - 1 |
Chennaiyin
|
|
2018-02-06 |
Chennaiyin
|
1 - 3 |
Bengaluru
|
|
2018-01-25 |
ATK Kolkata
|
1 - 2 |
Chennaiyin
|
|
2018-01-19 |
NorthEast Utd
|
3 - 1 |
Chennaiyin
|
|
2018-01-13 |
Chennaiyin
|
1 - 0 |
Pune City
|
|
2018-01-07 |
Chennaiyin
|
2 - 2 |
Odisha
|
|
2017-12-28 |
Jamshedpur
|
0 - 1 |
Chennaiyin
|
|
2017-12-22 |
Chennaiyin
|
1 - 1 |
Kerala Blasters
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
7 |
4 |
3 |
| 42% |
42% |
17% |
|
58% |
33% |
25% |
Tabella Indiai Szuperliga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Bengaluru |
18 |
13 |
1 |
4 |
35 |
16 |
+19 |
40 |
| 2 |
Chennaiyin |
18 |
9 |
5 |
4 |
24 |
19 |
+5 |
32 |
| 3 |
Goa |
18 |
9 |
3 |
6 |
42 |
28 |
+14 |
30 |
| 4 |
Pune City |
18 |
9 |
3 |
6 |
30 |
21 |
+9 |
30 |
| 5 |
Jamshedpur |
18 |
7 |
5 |
6 |
16 |
18 |
-2 |
26 |
| 6 |
Kerala Blasters |
18 |
6 |
7 |
5 |
20 |
22 |
-2 |
25 |
| 7 |
Mumbai City |
18 |
7 |
2 |
9 |
25 |
29 |
-4 |
23 |
| 8 |
Odisha |
18 |
5 |
4 |
9 |
27 |
37 |
-10 |
19 |
| 9 |
ATK Kolkata |
18 |
4 |
4 |
10 |
16 |
30 |
-14 |
16 |
| 10 |
NorthEast Utd |
18 |
3 |
2 |
13 |
12 |
27 |
-15 |
11 |
Goa következő 6 mérkőzések
|
2018-03-13 |
Chennaiyin
|
- |
Goa
|
|
2018-04-03 |
Goa
|
- |
ATK Kolkata
|
|
2018-04-12 |
Jamshedpur
|
- |
Goa
|
|
2018-04-16 |
East Bengal
|
- |
Goa
|
|
2018-10-01 |
NorthEast Utd
|
- |
Goa
|
|
2018-10-06 |
Chennaiyin
|
- |
Goa
|
Chennaiyin következő 6 mérkőzések
|
2018-03-13 |
Chennaiyin
|
- |
Goa
|
|
2018-03-17 |
Bengaluru
|
- |
Chennaiyin
|
|
2018-03-31 |
Chennaiyin
|
- |
Aizawl
|
|
2018-09-30 |
Bengaluru
|
- |
Chennaiyin
|
|
2018-10-06 |
Chennaiyin
|
- |
Goa
|
|
2018-10-18 |
Chennaiyin
|
- |
NorthEast Utd
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.95 |
3.25 |
3.60 |
| Valószínűség |
37% |
32% |
31% |
|
1X @ 1.28 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.28 |
1.80 |
| Valószínűség |
59% |
41% |
|
1X @ 1.28 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.24 |
3.62 |
| Valószínűség |
|
74% |
26% |
|
Felett 1.5 @ 1.24 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.80 |
2.00 |
| Valószínűség |
|
53% |
47% |
|
Felett 2.5 @ 1.80 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.78 |
1.38 |
| Valószínűség |
|
33% |
67% |
|
Alatt 3.5 @ 1.38 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.63 |
2.14 |
| Valószínűség |
|
57% |
43% |
|
Igen @ 1.63 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!