Eerste Divisie - Hollandia
péntek, 20.04.2018
19:00
19:00

Den Bosch

FC Emmen
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Hertogenbosch |
| Vendég: | Emmen |
| Távolság: | 162.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | De Vliert |
| Befogadóképesség: | 8 500 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.50 | 4.00 | 1.70 | 12 | 2.20 | 1.19 | |||
| 33% | 32% | 35% | 1.25 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 81% | 19% | 62% | 38% | 41% | 59% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-22 | FC Emmen | 2 - 2 | Den Bosch |
| 2017-03-03 | Den Bosch | 1 - 1 | FC Emmen |
| 2016-09-23 | FC Emmen | 3 - 0 | Den Bosch |
| 2016-01-22 | FC Emmen | 1 - 0 | Den Bosch |
| 2015-08-21 | Den Bosch | 3 - 0 | FC Emmen |
| 2015-02-09 | Den Bosch | 2 - 0 | FC Emmen |
| 2014-08-25 | FC Emmen | 2 - 2 | Den Bosch |
| 2013-12-22 | Den Bosch | 4 - 3 | FC Emmen |
| 2013-08-17 | FC Emmen | 0 - 0 | Den Bosch |
| 2013-02-08 | FC Emmen | 1 - 2 | Den Bosch |
| 2012-09-28 | Den Bosch | 0 - 3 | FC Emmen |
| 2012-02-20 | FC Emmen | 1 - 2 | Den Bosch |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 8 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 67% | 25% |
Den Bosch utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-13 | Fortuna Sittard | 2 - 0 | Den Bosch |
| 2018-04-09 | Den Bosch | 2 - 5 | Jong Ajax |
| 2018-04-06 | Den Bosch | 1 - 2 | Cambuur |
| 2018-04-02 | De Graafschap | 2 - 1 | Den Bosch |
| 2018-03-30 | Den Bosch | 2 - 1 | MVV Maastricht |
| 2018-03-25 | Volendam | 1 - 0 | Den Bosch |
| 2018-03-16 | Den Bosch | 4 - 1 | Dordrecht |
| 2018-03-12 | Helmond Sport | 3 - 1 | Den Bosch |
| 2018-03-09 | Den Bosch | 0 - 0 | FC Oss |
| 2018-03-05 | Jong Utrecht | 1 - 1 | Den Bosch |
| 2018-02-23 | Den Bosch | 0 - 0 | RKC Waalwijk |
| 2018-02-19 | Jong PSV | 2 - 1 | Den Bosch |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 7 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 58% | 25% |
FC Emmen utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-13 | Jong Ajax | 3 - 2 | FC Emmen |
| 2018-04-09 | FC Emmen | 2 - 3 | Telstar |
| 2018-04-06 | FC Emmen | 2 - 3 | Volendam |
| 2018-04-02 | MVV Maastricht | 0 - 1 | FC Emmen |
| 2018-03-30 | FC Emmen | 1 - 3 | Dordrecht |
| 2018-03-25 | Almere City | 2 - 2 | FC Emmen |
| 2018-03-16 | FC Emmen | 0 - 0 | Helmond Sport |
| 2018-03-12 | FC Oss | 2 - 3 | FC Emmen |
| 2018-03-09 | FC Emmen | 0 - 2 | Jong AZ |
| 2018-03-05 | Jong PSV | 1 - 1 | FC Emmen |
| 2018-02-23 | Cambuur | 1 - 1 | FC Emmen |
| 2018-02-16 | FC Emmen | 5 - 2 | De Graafschap |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 7 | 7 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 58% | 58% |
Tabella Eerste Divisie
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jong Ajax | 36 | +33 | 73 |
| 2 | Fortuna Sittard | 36 | +38 | 72 |
| 3 | NEC Nijmegen | 36 | +34 | 70 |
| 4 | De Graafschap | 36 | +30 | 61 |
| 5 | Jong PSV | 36 | +21 | 61 |
| 6 | Telstar | 36 | +5 | 61 |
| 7 | FC Emmen | 36 | +7 | 54 |
| 8 | Cambuur | 36 | +1 | 52 |
| 9 | MVV Maastricht | 36 | +2 | 49 |
| 10 | Almere City | 36 | -7 | 49 |
| 11 | Volendam | 36 | -5 | 46 |
| 12 | Dordrecht | 36 | -22 | 46 |
| 13 | Jong AZ | 36 | -11 | 45 |
| 14 | Den Bosch | 36 | +4 | 44 |
| 15 | FC Oss | 36 | -12 | 44 |
| 16 | FC Eindhoven | 36 | -23 | 43 |
| 17 | Go Ahead Eagles | 36 | -18 | 37 |
| 18 | Helmond Sport | 36 | -14 | 35 |
| 19 | RKC Waalwijk | 36 | -25 | 33 |
| 20 | Jong Utrecht | 36 | -38 | 26 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Den Bosch | |
| FC Emmen | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Den Bosch | FC Emmen |
|---|---|---|---|
| 1 | Jong Ajax | 2 - 5 | 3 - 2 |
| 2 | Fortuna Sittard | 2 - 4 | 1 - 2 |
| 3 | NEC Nijmegen | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | De Graafschap | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 5 | Jong PSV | 5 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Telstar | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 7 | FC Emmen | - | |
| 8 | Cambuur | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | MVV Maastricht | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 10 | Almere City | 1 - 3 | 2 - 2 |
| 11 | Volendam | 3 - 1 | 2 - 3 |
| 12 | Dordrecht | 4 - 1 | 2 - 2 |
| 13 | Jong AZ | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 14 | Den Bosch | - | |
| 15 | FC Oss | 0 - 0 | 2 - 3 |
| 16 | FC Eindhoven | 4 - 0 | 2 - 1 |
| 17 | Go Ahead Eagles | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 18 | Helmond Sport | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 19 | RKC Waalwijk | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 20 | Jong Utrecht | 1 - 0 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Den Bosch | FC Emmen | |
| Pozíció | 14 | 7 |
| Pontok | 44 | 54 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 4 |
| Pontok | 31 | 28 |
Liga forma
| Den Bosch | FC Emmen | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
11 14 |
13
15 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
4 5 |
7
7 4 |
Liga gólok
| Den Bosch | FC Emmen | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
56
52 |
56
49 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
38
25 |
28
25 |
Teljes statisztika Eerste Divisie
| Mérkőzések (360) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1176) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.27 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.86 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.41 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 84% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 65% |
| Felett 1.5 | 84% |
| Felett 2.5 | 67% |
| Felett 3.5 | 43% |
Den Bosch következő 6 mérkőzések
| 2018-04-23 | Den Bosch | - | FC Emmen |
| 2018-04-28 | Go Ahead Eagles | - | Den Bosch |
| 2018-08-17 | Volendam | - | Den Bosch |
| 2018-08-24 | Den Bosch | - | RKC Waalwijk |
| 2018-08-31 | Den Bosch | - | Jong Ajax |
| 2018-09-07 | Helmond Sport | - | Den Bosch |
FC Emmen következő 6 mérkőzések
| 2018-04-23 | Den Bosch | - | FC Emmen |
| 2018-04-28 | FC Emmen | - | Jong Utrecht |
| 2018-05-10 | FC Emmen | - | NEC Nijmegen |
| 2018-05-13 | NEC Nijmegen | - | FC Emmen |
| 2018-05-17 | FC Emmen | - | Sparta Rotterdam |
| 2018-05-20 | Sparta Rotterdam | - | FC Emmen |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 4.00 | 1.70 |
| Valószínűség | 33% | 32% | 35% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.19 |
| Valószínűség | 48% | 52% |
| X2 @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.12 | 6.00 | |
| Valószínűség | 81% | 19% | |
| Felett 1.5 @ 1.12 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.70 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Felett 2.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 3.5 @ 1.66 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Igen @ 1.44 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-20 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
