Persa Liha - Ukrajna
vasárnap, 21.09.2025
13:00
13:00

FC Chernihiv

Metalist Kharkov
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Chernigov |
| Vendég: | Kharkov |
| Távolság: | 387.2 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.10 | 2.50 | 1 | 1.46 | 1.46 | |||
| 68% | 8% | 24% | 2.50 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.27 | 3.40 | 1.83 | 1.85 | 3.00 | 1.33 | ||||||
| 61% | 39% | 48% | 52% | 18% | 82% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2024-05-25 | Metalist Kharkov | 1 - 1 | FC Chernihiv |
| 2024-04-21 | FC Chernihiv | 2 - 1 | Metalist Kharkov |
FC Chernihiv utolsó 12 mérkőzések
| 2025-09-17 | FC Chernihiv | 1 - 1 | Kryvbas |
| 2025-09-12 | Bukovyna | 4 - 1 | FC Chernihiv |
| 2025-08-31 | FSC Mariupol | 1 - 0 | FC Chernihiv |
| 2025-08-17 | Prykarpattia | 0 - 3 | FC Chernihiv |
| 2025-08-09 | FC Chernihiv | 1 - 2 | Viktoriya Sumy |
| 2025-08-03 | Probiy Horodenka | 1 - 0 | FC Chernihiv |
| 2025-06-12 | Met. Zaporizhya | 0 - 2 | FC Chernihiv |
| 2025-06-08 | FC Chernihiv | 3 - 0 | Met. Zaporizhya |
| 2024-08-12 | FC Chernihiv | 0 - 1 | Viktoriya Sumy |
| 2024-05-25 | Metalist Kharkov | 1 - 1 | FC Chernihiv |
| 2024-05-19 | FC Chernihiv | 3 - 3 | Nyva Ternopil |
| 2024-05-11 | FC Khust | 2 - 4 | FC Chernihiv |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 25% |
Metalist Kharkov utolsó 12 mérkőzések
| 2025-09-17 | Metalist Kharkov | 0 - 2 | LNZ Cherkasy |
| 2025-09-13 | Metalist Kharkov | 2 - 2 | Prykarpattia |
| 2025-09-06 | Viktoriya Sumy | 1 - 0 | Metalist Kharkov |
| 2025-08-30 | Metalist Kharkov | 1 - 1 | Probiy Horodenka |
| 2025-08-16 | Ahrobiznes | 1 - 0 | Metalist Kharkov |
| 2025-08-10 | Metalist Kharkov | 1 - 2 | Inhulets |
| 2025-05-24 | Metalist Kharkov | 0 - 1 | SC Poltava |
| 2025-05-18 | UCSA Tarasivka | 3 - 3 | Metalist Kharkov |
| 2025-05-11 | Metalist Kharkov | 2 - 0 | FC Kudrivka |
| 2025-05-04 | Kharkiv | 2 - 2 | Metalist Kharkov |
| 2025-04-27 | SC Poltava | 1 - 0 | Metalist Kharkov |
| 2025-04-18 | Metalist Kharkov | 0 - 2 | UCSA Tarasivka |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 8 | 4 | 3 | |
| 8% | 33% | 58% | 67% | 33% | 25% |
Tabella Persa Liha
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cs. Odessza | 7 | +12 | 19 |
| 2 | Ahrobiznes | 7 | +5 | 15 |
| 3 | Bukovyna | 6 | +7 | 14 |
| 4 | Inhulets | 7 | +7 | 12 |
| 5 | Vorszkla | 7 | +2 | 11 |
| 6 | Nyva Ternopil | 6 | 0 | 11 |
| 7 | Livyi Bereh Kyiv | 5 | +1 | 9 |
| 8 | UCSA Tarasivka | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Prykarpattia | 6 | -1 | 7 |
| 10 | FSC Mariupol | 6 | -3 | 7 |
| 11 | Viktoriya Sumy | 6 | -4 | 6 |
| 12 | Probiy Horodenka | 7 | -5 | 5 |
| 13 | Met. Zaporizhya | 5 | -6 | 4 |
| 14 | FC Chernihiv | 5 | -3 | 3 |
| 15 | Metalist Kharkov | 5 | -3 | 2 |
| 16 | Podillya | 6 | -8 | 2 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| FC Chernihiv | |
| Metalist Kharkov | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | FC Chernihiv | Metalist Kharkov |
|---|---|---|---|
| 1 | Cs. Odessza | ||
| 2 | Ahrobiznes | 1 - 0 | |
| 3 | Bukovyna | ||
| 4 | Inhulets | ||
| 5 | Vorszkla | ||
| 6 | Nyva Ternopil | ||
| 7 | Livyi Bereh Kyiv | ||
| 8 | UCSA Tarasivka | ||
| 9 | Prykarpattia | ||
| 10 | FSC Mariupol | ||
| 11 | Viktoriya Sumy | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 12 | Probiy Horodenka | ||
| 13 | Met. Zaporizhya | ||
| 14 | FC Chernihiv | - | |
| 15 | Metalist Kharkov | - | |
| 16 | Podillya |
Liga pozíció
| FC Chernihiv | Metalist Kharkov | |
| Pozíció | 14 | 15 |
| Pontok | 3 | 2 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 16 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| FC Chernihiv | Metalist Kharkov | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 4 |
0
2 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 1 |
0
0 2 |
Liga gólok
| FC Chernihiv | Metalist Kharkov | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
8 |
4
7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
2 |
0
2 |
Teljes statisztika Persa Liha
| Mérkőzések (49) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (110) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.24 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.20 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.04 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 69% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 55% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 39% |
| Felett 1.5 | 65% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 14% |
FC Chernihiv következő 6 mérkőzések
| 2025-09-28 | Nyva Ternopil | - | FC Chernihiv |
| 2025-10-04 | FC Chernihiv | - | Podillya |
| 2025-10-08 | Vorszkla | - | FC Chernihiv |
| 2025-10-13 | FC Chernihiv | - | UCSA Tarasivka |
| 2025-10-19 | Cs. Odessza | - | FC Chernihiv |
| 2025-10-24 | FC Chernihiv | - | Met. Zaporizhya |
Metalist Kharkov következő 6 mérkőzések
| 2025-09-25 | Met. Zaporizhya | - | Metalist Kharkov |
| 2025-09-29 | Metalist Kharkov | - | Livyi Bereh Kyiv |
| 2025-10-04 | Bukovyna | - | Metalist Kharkov |
| 2025-10-09 | FSC Mariupol | - | Metalist Kharkov |
| 2025-10-13 | Metalist Kharkov | - | Nyva Ternopil |
| 2025-10-18 | Podillya | - | Metalist Kharkov |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 3.10 | 2.50 |
| Valószínűség | 68% | 8% | 24% |
| 1 @ 2.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.46 | 1.46 |
| Valószínűség | 73% | 27% |
| 1X @ 1.46 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.27 | 3.40 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 1.5 @ 1.27 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.85 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.33 | |
| Valószínűség | 18% | 82% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.68 | 2.05 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 2.05 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2025-09-21 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
