Liga Portugal 2 - Portugália
vasárnap, 04.02.2018
16:00
16:00

Famalicao

Nacional Madeira
3 - 2
(2 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Vila Nova de Famalicao |
| Vendég: | Funchal |
| Távolság: | 1 225.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Municipal |
| Befogadóképesség: | 8 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.64 | 3.20 | 2.70 | X2 | 1.48 | 1.50 | |||
| 31% | 29% | 40% | 1.50 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.21 | 2.00 | 1.80 | 3.36 | 1.28 | ||||||
| 78% | 22% | 50% | 50% | 21% | 79% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-23 | Nacional Madeira | 3 - 0 | Famalicao |
Famalicao utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-30 | Benfica B | 5 - 0 | Famalicao |
| 2018-01-21 | Famalicao | 1 - 2 | Penafiel |
| 2018-01-14 | Arouca | 1 - 0 | Famalicao |
| 2018-01-06 | Leixoes | 1 - 0 | Famalicao |
| 2017-12-21 | Famalicao | 0 - 3 | Porto B |
| 2017-12-17 | Uniao Madeira | 3 - 0 | Famalicao |
| 2017-12-09 | Famalicao | 5 - 2 | Santa Clara |
| 2017-12-03 | Acad. Coimbra | 1 - 1 | Famalicao |
| 2017-11-25 | Famalicao | 6 - 0 | Sporting CP B |
| 2017-11-16 | Sporting CP | 2 - 0 | Famalicao |
| 2017-11-12 | Famalicao | 3 - 0 | Cova da Piedade |
| 2017-11-05 | Gil Vicente | 1 - 2 | Famalicao |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 10 | 8 | 3 | |
| 33% | 8% | 58% | 83% | 67% | 25% |
Nacional Madeira utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-20 | Nacional Madeira | 2 - 0 | Benfica B |
| 2018-01-14 | Penafiel | 0 - 3 | Nacional Madeira |
| 2018-01-06 | V. Guimaraes B | 2 - 3 | Nacional Madeira |
| 2017-12-22 | Nacional Madeira | 2 - 2 | Arouca |
| 2017-12-17 | Leixoes | 2 - 2 | Nacional Madeira |
| 2017-12-10 | Nacional Madeira | 1 - 1 | Gil Vicente |
| 2017-12-03 | Santa Clara | 1 - 1 | Nacional Madeira |
| 2017-11-25 | Nacional Madeira | 2 - 1 | Uniao Madeira |
| 2017-11-19 | Acad. Coimbra | 1 - 0 | Nacional Madeira |
| 2017-11-05 | Acad. Coimbra | 1 - 0 | Nacional Madeira |
| 2017-10-29 | Varzim | 0 - 0 | Nacional Madeira |
| 2017-10-25 | Nacional Madeira | 1 - 1 | Sporting CP B |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 9 | 5 | 3 | |
| 33% | 50% | 17% | 75% | 42% | 25% |
Tabella Liga Portugal 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto B | 22 | +10 | 41 |
| 2 | Acad. Coimbra | 22 | +14 | 40 |
| 3 | Academico Viseu | 22 | +5 | 36 |
| 4 | Leixoes | 22 | +4 | 36 |
| 5 | Penafiel | 22 | +3 | 36 |
| 6 | Nacional Madeira | 21 | +9 | 35 |
| 7 | Arouca | 22 | +1 | 34 |
| 8 | Sp. Covilha | 22 | +2 | 33 |
| 9 | Santa Clara | 22 | +2 | 33 |
| 10 | Benfica B | 22 | -1 | 31 |
| 11 | Famalicao | 22 | +1 | 30 |
| 12 | Sporting CP B | 22 | -7 | 29 |
| 13 | Cova da Piedade | 22 | -1 | 28 |
| 14 | V. Guimaraes B | 22 | -7 | 26 |
| 15 | Varzim | 22 | -1 | 25 |
| 16 | Uniao Madeira | 22 | -4 | 23 |
| 17 | Gil Vicente | 22 | -4 | 22 |
| 18 | Oliveirense | 21 | -9 | 22 |
| 19 | SC Braga B | 22 | -8 | 21 |
| 20 | Real SC Queluz | 22 | -9 | 17 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Famalicao | |
| Nacional Madeira | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Famalicao | Nacional Madeira |
|---|---|---|---|
| 1 | Porto B | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 2 | Acad. Coimbra | 1 - 0 | |
| 3 | Academico Viseu | 0 - 1 | |
| 4 | Leixoes | 2 - 2 | |
| 5 | Penafiel | 1 - 2 | 0 - 3 |
| 6 | Nacional Madeira | - | |
| 7 | Arouca | 2 - 0 | |
| 8 | Sp. Covilha | 0 - 1 | |
| 9 | Santa Clara | 5 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Benfica B | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Famalicao | - | |
| 12 | Sporting CP B | 6 - 0 | |
| 13 | Cova da Piedade | 3 - 0 | |
| 14 | V. Guimaraes B | 2 - 3 | |
| 15 | Varzim | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 16 | Uniao Madeira | ||
| 17 | Gil Vicente | ||
| 18 | Oliveirense | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 19 | SC Braga B | 1 - 1 | 5 - 4 |
| 20 | Real SC Queluz |
Liga pozíció
| Famalicao | Nacional Madeira | |
| Pozíció | 11 | 6 |
| Pontok | 30 | 35 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 1 |
| Pontok | 20 | 16 |
Liga forma
| Famalicao | Nacional Madeira | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
6 8 |
9
8 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 3 |
4
4 3 |
Liga gólok
| Famalicao | Nacional Madeira | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
30
29 |
35
26 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
10 |
19
15 |
Teljes statisztika Liga Portugal 2
| Mérkőzések (219) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 22% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (538) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.46 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.95 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 18% |
Famalicao következő 6 mérkőzések
| 2018-02-11 | Oliveirense | - | Famalicao |
| 2018-02-18 | Varzim | - | Famalicao |
| 2018-02-24 | Famalicao | - | Sp. Covilha |
| 2018-03-04 | SC Braga B | - | Famalicao |
| 2018-03-10 | Famalicao | - | Real SC Queluz |
| 2018-03-17 | Famalicao | - | V. Guimaraes B |
Nacional Madeira következő 6 mérkőzések
| 2018-02-11 | Nacional Madeira | - | Sp. Covilha |
| 2018-02-18 | Academico Viseu | - | Nacional Madeira |
| 2018-02-25 | Nacional Madeira | - | Porto B |
| 2018-03-01 | Nacional Madeira | - | Oliveirense |
| 2018-03-04 | Real SC Queluz | - | Nacional Madeira |
| 2018-03-07 | Nacional Madeira | - | Porto B |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.64 | 3.20 | 2.70 |
| Valószínűség | 31% | 29% | 40% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.48 | 1.50 |
| Valószínűség | 44% | 56% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.21 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.36 | 1.28 | |
| Valószínűség | 21% | 79% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.73 | 1.99 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.73 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-04 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
