Championship - Skócia
szombat, 27.01.2018
15:00
15:00

Falkirk

Inverness
3 - 1
(0 - 0, 3 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Falkirk |
| Vendég: | Inverness |
| Távolság: | 166.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Falkirk Stadion |
| Befogadóképesség: | 9 200 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.50 | 3.00 | X2 | 1.36 | 1.57 | |||
| 24% | 37% | 39% | 1.57 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.04 | 1.75 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 66% | 34% | 44% | 56% | 33% | 67% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-01-09 | Inverness | 4 - 1 | Falkirk |
| 2017-11-11 | Inverness | 1 - 0 | Falkirk |
| 2017-10-14 | Falkirk | 0 - 0 | Inverness |
| 2017-07-22 | Inverness | 0 - 2 | Falkirk |
| 2015-05-30 | Inverness | 2 - 1 | Falkirk |
| 2009-05-23 | Inverness | 0 - 1 | Falkirk |
| 2009-03-21 | Falkirk | 4 - 0 | Inverness |
| 2009-03-07 | Inverness | 0 - 1 | Falkirk |
| 2008-11-12 | Inverness | 1 - 1 | Falkirk |
| 2008-10-28 | Falkirk | 1 - 0 | Inverness |
| 2008-08-30 | Falkirk | 1 - 2 | Inverness |
| 2008-05-10 | Falkirk | 2 - 1 | Inverness |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 5 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 42% | 17% |
Falkirk utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-23 | Livingston | 0 - 1 | Falkirk |
| 2018-01-13 | Greenock Morton | 0 - 1 | Falkirk |
| 2018-01-09 | Inverness | 4 - 1 | Falkirk |
| 2018-01-06 | Falkirk | 6 - 1 | Dundee United |
| 2018-01-02 | Dunfermline | 2 - 0 | Falkirk |
| 2017-12-30 | Falkirk | 3 - 2 | Queen of South |
| 2017-12-23 | Dumbarton | 0 - 0 | Falkirk |
| 2017-12-19 | Livingston | 0 - 0 | Falkirk |
| 2017-11-25 | Falkirk | 0 - 3 | Greenock Morton |
| 2017-11-19 | Dundee United | 3 - 0 | Falkirk |
| 2017-11-11 | Inverness | 1 - 0 | Falkirk |
| 2017-11-04 | Falkirk | 1 - 1 | Dunfermline |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 5 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 42% | 25% |
Inverness utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-20 | Dundee FC | 2 - 2 | Inverness |
| 2018-01-13 | Inverness | 3 - 1 | Queen of South |
| 2018-01-09 | Inverness | 4 - 1 | Falkirk |
| 2018-01-06 | St. Mirren | 1 - 0 | Inverness |
| 2018-01-02 | Inverness | 1 - 1 | Livingston |
| 2017-12-30 | Brechin City | 2 - 3 | Inverness |
| 2017-12-23 | Greenock Morton | 1 - 0 | Inverness |
| 2017-12-16 | Inverness | 1 - 0 | Dumbarton |
| 2017-12-02 | Queen of South | 0 - 0 | Inverness |
| 2017-11-28 | Inverness | 4 - 0 | Brechin City |
| 2017-11-25 | Inverness | 0 - 2 | St. Mirren |
| 2017-11-11 | Inverness | 1 - 0 | Falkirk |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 5 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 42% | 42% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | St. Mirren | 23 | +19 | 51 |
| 2 | Dundee United | 21 | +7 | 40 |
| 3 | Dunfermline | 22 | +12 | 33 |
| 4 | Livingston | 20 | +7 | 33 |
| 5 | Queen of South | 21 | +4 | 30 |
| 6 | Inverness | 22 | +4 | 30 |
| 7 | Greenock Morton | 20 | +6 | 28 |
| 8 | Dumbarton | 21 | -13 | 20 |
| 9 | Falkirk | 21 | -14 | 20 |
| 10 | Brechin City | 21 | -32 | 4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Falkirk | |
| Inverness | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Falkirk | Inverness |
|---|---|---|---|
| 1 | St. Mirren | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 2 | Dundee United | 6 - 1 | 0 - 2 |
| 3 | Dunfermline | 1 - 1 | 5 - 1 |
| 4 | Livingston | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Queen of South | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 6 | Inverness | 0 - 0 | - |
| 7 | Greenock Morton | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 8 | Dumbarton | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | Falkirk | - | 0 - 0 |
| 10 | Brechin City | 2 - 3 |
Liga pozíció
| Falkirk | Inverness | |
| Pozíció | 9 | 6 |
| Pontok | 20 | 30 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 7 |
| Pontok | 11 | 12 |
Liga forma
| Falkirk | Inverness | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
8 9 |
8
6 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
5 3 |
3
3 5 |
Liga gólok
| Falkirk | Inverness | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
34 |
29
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
14 |
13
15 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (106) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (283) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.67 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.42 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.25 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 67% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 32% |
Falkirk következő 6 mérkőzések
| 2018-02-03 | Falkirk | - | Livingston |
| 2018-02-06 | Falkirk | - | Brechin City |
| 2018-02-17 | Brechin City | - | Falkirk |
| 2018-02-24 | Falkirk | - | Dumbarton |
| 2018-03-04 | Rangers | - | Falkirk |
| 2018-03-10 | Falkirk | - | Greenock Morton |
Inverness következő 6 mérkőzések
| 2018-01-30 | Inverness | - | Dundee FC |
| 2018-02-03 | Inverness | - | Dundee United |
| 2018-02-18 | Inverness | - | Crusaders |
| 2018-02-24 | Inverness | - | Greenock Morton |
| 2018-02-27 | Dumbarton | - | Inverness |
| 2018-03-03 | Inverness | - | Brechin City |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 3.50 | 3.00 |
| Valószínűség | 24% | 37% | 39% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.57 |
| Valószínűség | 38% | 62% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-27 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
