Championship - Skócia
szombat, 07.04.2018
15:00
15:00

Falkirk

Dunfermline
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Falkirk |
| Vendég: | Dunfermline |
| Távolság: | 21.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Falkirk Stadion |
| Befogadóképesség: | 9 200 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.54 | 3.39 | 2.70 | X2 | 1.44 | 1.50 | |||
| 27% | 37% | 36% | 1.50 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 69% | 31% | 49% | 51% | 33% | 67% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-01-02 | Dunfermline | 2 - 0 | Falkirk |
| 2017-11-04 | Falkirk | 1 - 1 | Dunfermline |
| 2017-10-07 | Falkirk | 2 - 0 | Dunfermline |
| 2017-08-19 | Dunfermline | 3 - 1 | Falkirk |
| 2017-04-22 | Dunfermline | 1 - 2 | Falkirk |
| 2017-02-04 | Falkirk | 2 - 0 | Dunfermline |
| 2016-12-26 | Dunfermline | 1 - 1 | Falkirk |
| 2016-10-15 | Falkirk | 2 - 1 | Dunfermline |
| 2014-08-19 | Dunfermline | 1 - 2 | Falkirk |
| 2013-08-27 | Falkirk | 2 - 1 | Dunfermline |
| 2013-07-20 | Dunfermline | 2 - 2 | Falkirk |
| 2013-03-27 | Dunfermline | 0 - 2 | Falkirk |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 12 | 6 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 100% | 50% | 17% |
Falkirk utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-03 | Queen of South | 2 - 2 | Falkirk |
| 2018-03-31 | Falkirk | 3 - 0 | Brechin City |
| 2018-03-17 | Livingston | 0 - 0 | Falkirk |
| 2018-03-10 | Falkirk | 3 - 1 | Greenock Morton |
| 2018-03-04 | Rangers | 4 - 1 | Falkirk |
| 2018-02-24 | Falkirk | 0 - 0 | Dumbarton |
| 2018-02-17 | Brechin City | 0 - 1 | Falkirk |
| 2018-02-06 | Falkirk | 3 - 1 | Brechin City |
| 2018-02-03 | Falkirk | 1 - 3 | Livingston |
| 2018-01-27 | Falkirk | 3 - 1 | Inverness |
| 2018-01-23 | Livingston | 0 - 1 | Falkirk |
| 2018-01-13 | Greenock Morton | 0 - 1 | Falkirk |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 7 | 7 | 6 | |
| 58% | 25% | 17% | 58% | 58% | 50% |
Dunfermline utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-03 | Dunfermline | 1 - 0 | Livingston |
| 2018-03-31 | Dunfermline | 3 - 1 | Queen of South |
| 2018-03-24 | Dundee United | 1 - 1 | Dunfermline |
| 2018-03-20 | Brechin City | 0 - 3 | Dunfermline |
| 2018-03-17 | Dunfermline | 0 - 0 | Greenock Morton |
| 2018-03-13 | Dunfermline | 1 - 0 | Inverness |
| 2018-03-10 | St. Mirren | 2 - 0 | Dunfermline |
| 2018-02-24 | Queen of South | 0 - 0 | Dunfermline |
| 2018-02-10 | Livingston | 0 - 0 | Dunfermline |
| 2018-02-03 | Greenock Morton | 2 - 1 | Dunfermline |
| 2018-01-26 | Dunfermline | 1 - 2 | St. Mirren |
| 2018-01-20 | Dunfermline | 1 - 2 | Greenock Morton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 5 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 42% | 8% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | St. Mirren | 30 | +28 | 67 |
| 2 | Livingston | 31 | +18 | 55 |
| 3 | Dunfermline | 32 | +16 | 49 |
| 4 | Dundee United | 30 | +5 | 49 |
| 5 | Greenock Morton | 31 | +12 | 47 |
| 6 | Queen of South | 32 | 0 | 43 |
| 7 | Inverness | 29 | +4 | 38 |
| 8 | Falkirk | 30 | -6 | 38 |
| 9 | Dumbarton | 30 | -24 | 27 |
| 10 | Brechin City | 31 | -53 | 4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Falkirk | |
| Dunfermline | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Falkirk | Dunfermline |
|---|---|---|---|
| 1 | St. Mirren | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 2 | Livingston | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 3 | Dunfermline | 1 - 1 | - |
| 4 | Dundee United | 6 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Greenock Morton | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Queen of South | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 7 | Inverness | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Falkirk | - | 1 - 1 |
| 9 | Dumbarton | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Brechin City | 3 - 0 | 0 - 3 |
Liga pozíció
| Falkirk | Dunfermline | |
| Pozíció | 8 | 3 |
| Pontok | 38 | 49 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 6 |
| Pontok | 24 | 18 |
Liga forma
| Falkirk | Dunfermline | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
11 10 |
13
10 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 4 |
4
6 6 |
Liga gólok
| Falkirk | Dunfermline | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
36
42 |
48
32 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
20 |
18
14 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (153) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (401) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.62 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.42 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.20 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 69% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 71% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 33% |
Falkirk következő 6 mérkőzések
| 2018-04-10 | Inverness | - | Falkirk |
| 2018-04-14 | Dundee United | - | Falkirk |
| 2018-04-17 | St. Mirren | - | Falkirk |
| 2018-04-21 | Dumbarton | - | Falkirk |
| 2018-04-28 | Falkirk | - | St. Mirren |
| 2018-07-04 | Aberdeen | - | Falkirk |
Dunfermline következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Dunfermline | - | Brechin City |
| 2018-04-21 | Inverness | - | Dunfermline |
| 2018-04-28 | Dunfermline | - | Dumbarton |
| 2018-05-01 | Dunfermline | - | Dundee United |
| 2018-05-04 | Dundee United | - | Dunfermline |
| 2018-07-12 | Dunfermline | - | Motherwell |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.54 | 3.39 | 2.70 |
| Valószínűség | 27% | 37% | 36% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 1.50 |
| Valószínűség | 43% | 57% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-07 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
