Ligue Professionnelle 1 - Tunézia
szombat, 27.01.2018
14:45
14:45

Etoile du Sahel

Monastir
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Sousse |
| Vendég: | Monastir |
| Távolság: | 17.9 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:45 (15:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 3.25 | 6.50 | 1 | 1.10 | 2.25 | |||
| 42% | 26% | 32% | 1.57 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.47 | 2.52 | 2.39 | 1.53 | 4.47 | 1.17 | ||||||
| 61% | 39% | 34% | 66% | 15% | 85% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-25 | Monastir | 0 - 1 | Etoile du Sahel |
| 2015-03-22 | Monastir | 1 - 2 | Etoile du Sahel |
| 2014-10-02 | Etoile du Sahel | 3 - 0 | Monastir |
| 2014-02-01 | Monastir | 0 - 3 | Etoile du Sahel |
| 2013-09-26 | Etoile du Sahel | 3 - 0 | Monastir |
| 2013-03-30 | Etoile du Sahel | 0 - 0 | Monastir |
| 2012-12-16 | Monastir | 4 - 1 | Etoile du Sahel |
| 2012-05-20 | Monastir | 2 - 0 | Etoile du Sahel |
| 2012-02-12 | Etoile du Sahel | 0 - 0 | Monastir |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | |
| 56% | 22% | 22% | 67% | 56% | 11% |
Etoile du Sahel utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-21 | Gabes | 0 - 2 | Etoile du Sahel |
| 2017-12-27 | Etoile du Sahel | 3 - 2 | Bizertin |
| 2017-12-24 | Etoile du Sahel | 2 - 0 | Stade Gabesien |
| 2017-12-17 | Club Africain | 1 - 0 | Etoile du Sahel |
| 2017-12-10 | Etoile du Sahel | 1 - 2 | Sfaxien Sfax |
| 2017-12-06 | Etoile du Sahel | 2 - 0 | Ben Guerdane |
| 2017-12-03 | ES Metlaoui | 1 - 1 | Etoile du Sahel |
| 2017-11-29 | CO Medenine | 2 - 1 | Etoile du Sahel |
| 2017-11-26 | Etoile du Sahel | 0 - 0 | Esperance Tunis |
| 2017-11-21 | Etoile du Sahel | 1 - 0 | Stade Tunisien |
| 2017-11-17 | JS Kairouan | 1 - 0 | Etoile du Sahel |
| 2017-10-22 | Al Ahly | 6 - 2 | Etoile du Sahel |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Monastir utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-21 | Club Africain | 4 - 1 | Monastir |
| 2017-12-27 | Monastir | 1 - 0 | Sfaxien Sfax |
| 2017-12-06 | Monastir | 2 - 1 | ES Metlaoui |
| 2017-11-30 | Stade Gabesien | 0 - 0 | Monastir |
| 2017-11-21 | Gabes | 0 - 2 | Monastir |
| 2017-11-17 | Monastir | 1 - 1 | Bizertin |
| 2017-11-05 | Ben Guerdane | 0 - 1 | Monastir |
| 2017-10-28 | Monastir | 3 - 0 | ES Zarzis |
| 2017-10-21 | Esperance Tunis | 2 - 1 | Monastir |
| 2017-10-14 | CO Medenine | 0 - 2 | Monastir |
| 2017-09-16 | Monastir | 2 - 0 | JS Kairouan |
| 2017-09-10 | Stade Tunisien | 2 - 2 | Monastir |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 5 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 42% | 17% |
Tabella Ligue Professionnelle 1
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Esperance Tunis | 15 | +19 | 37 |
| 2 | Sfaxien Sfax | 15 | +14 | 31 |
| 3 | Etoile du Sahel | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Monastir | 15 | +7 | 26 |
| 5 | Club Africain | 15 | +3 | 24 |
| 6 | Stade Tunisien | 15 | -3 | 20 |
| 7 | Gabes | 15 | -1 | 19 |
| 8 | ES Metlaoui | 15 | -3 | 19 |
| 9 | JS Kairouan | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Stade Gabesien | 15 | -5 | 17 |
| 11 | Bizertin | 15 | +4 | 16 |
| 12 | CO Medenine | 15 | -12 | 13 |
| 13 | ES Zarzis | 15 | -13 | 9 |
| 14 | Ben Guerdane | 15 | -13 | 8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Etoile du Sahel | |
| Monastir | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Etoile du Sahel | Monastir |
|---|---|---|---|
| 1 | Esperance Tunis | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 2 | Sfaxien Sfax | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 3 | Etoile du Sahel | - | |
| 4 | Monastir | - | |
| 5 | Club Africain | 4 - 1 | |
| 6 | Stade Tunisien | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 7 | Gabes | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 8 | ES Metlaoui | ||
| 9 | JS Kairouan | ||
| 10 | Stade Gabesien | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 11 | Bizertin | 3 - 2 | |
| 12 | CO Medenine | 0 - 2 | |
| 13 | ES Zarzis | ||
| 14 | Ben Guerdane | 2 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Etoile du Sahel | Monastir | |
| Pozíció | 3 | 4 |
| Pontok | 29 | 26 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 3 |
| Pontok | 16 | 12 |
Liga forma
| Etoile du Sahel | Monastir | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
2 4 |
7
5 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
1 1 |
3
3 2 |
Liga gólok
| Etoile du Sahel | Monastir | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
10 |
18
11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
4 |
9
8 |
Teljes statisztika Ligue Professionnelle 1
| Mérkőzések (105) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (227) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.16 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.29 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.88 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 54% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 39% |
| Felett 1.5 | 65% |
| Felett 2.5 | 38% |
| Felett 3.5 | 16% |
Etoile du Sahel következő 6 mérkőzések
| 2018-01-31 | Etoile du Sahel | - | ES Zarzis |
| 2018-02-15 | Esperance Tunis | - | Etoile du Sahel |
| 2018-02-18 | Etoile du Sahel | - | ES Metlaoui |
| 2018-03-01 | Sfaxien Sfax | - | Etoile du Sahel |
| 2018-03-11 | Etoile du Sahel | - | Club Africain |
| 2018-03-31 | Stade Gabesien | - | Etoile du Sahel |
Monastir következő 6 mérkőzések
| 2018-01-31 | Monastir | - | Stade Tunisien |
| 2018-02-10 | JS Kairouan | - | Monastir |
| 2018-02-17 | Monastir | - | CO Medenine |
| 2018-02-24 | Monastir | - | Sfaxien Sfax |
| 2018-03-02 | Monastir | - | Esperance Tunis |
| 2018-03-11 | ES Zarzis | - | Monastir |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 3.25 | 6.50 |
| Valószínűség | 42% | 26% | 32% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.10 | 2.25 |
| Valószínűség | 56% | 44% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.47 | 2.52 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 1.5 @ 1.47 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 34% | 66% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.47 | 1.17 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.17 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.36 | 1.53 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Nem @ 1.53 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-27 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
