Liga Profesional - Argentína
vasárnap, 26.11.2017
20:00
20:00

Estudiantes LP

Atl. Tucuman
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | La Plata |
| Vendég: | San Miguel de Tucuman |
| Távolság: | 1 135.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ciudad de La Plata |
| Befogadóképesség: | 53 000 (36 000) |
| Méretek: | 105 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.20 | 4.00 | 12 | 1.25 | 1.83 | |||
| 36% | 26% | 38% | 1.36 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 61% | 39% | 38% | 62% | 18% | 82% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
| 2016-09-18 | Atl. Tucuman | 0 - 2 | Estudiantes LP |
| 2016-04-12 | Estudiantes LP | 3 - 2 | Atl. Tucuman |
| 2013-05-03 | Estudiantes LP | 2 - 1 | Atl. Tucuman |
| 2009-10-23 | Estudiantes LP | 1 - 0 | Atl. Tucuman |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | |
| 100% | 0% | 0% | 75% | 50% | 25% |
Estudiantes LP utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-19 | Tigre Victoria | 2 - 0 | Estudiantes LP |
| 2017-11-05 | Estudiantes LP | 1 - 0 | Argentinos Jrs |
| 2017-10-28 | San Martin SJ | 1 - 0 | Estudiantes LP |
| 2017-10-14 | Estudiantes LP | 1 - 1 | Banfield |
| 2017-09-30 | Temperley | 0 - 3 | Estudiantes LP |
| 2017-09-26 | Estudiantes LP | 1 - 3 | San Lorenzo |
| 2017-09-19 | Estudiantes LP | 0 - 1 | Nacional As. |
| 2017-09-16 | Colon Santa Fe | 0 - 0 | Estudiantes LP |
| 2017-09-09 | Estudiantes LP | 0 - 1 | Def. Y Justicia |
| 2017-08-29 | Estudiantes LP | 2 - 1 | Arsenal Sarandi |
| 2017-08-24 | Nacional As. | 1 - 0 | Estudiantes LP |
| 2017-08-16 | Estudiantes LP | 1 - 0 | Velez Sarsfield |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 5 | 3 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 42% | 25% | 8% |
Atl. Tucuman utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-17 | Atl. Tucuman | 0 - 0 | Arsenal Sarandi |
| 2017-11-10 | Atl. Tucuman | 0 - 0 | Rosario Central |
| 2017-11-04 | Rosario Central | 0 - 1 | Atl. Tucuman |
| 2017-10-28 | Atl. Tucuman | 3 - 1 | Racing Club |
| 2017-10-25 | Atl. Tucuman | 1 - 0 | Velez Sarsfield |
| 2017-10-15 | River Plate | 2 - 2 | Atl. Tucuman |
| 2017-10-05 | Atl. Tucuman | 4 - 0 | Sarmiento Junin |
| 2017-09-30 | Atl. Tucuman | 0 - 0 | CA Belgrano |
| 2017-09-23 | Patronato Parana | 2 - 1 | Atl. Tucuman |
| 2017-09-20 | Independiente | 1 - 2 | Atl. Tucuman |
| 2017-09-17 | Atl. Tucuman | 1 - 1 | Chacarita Jrs |
| 2017-09-13 | Independiente | 2 - 0 | Atl. Tucuman |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 7 | 5 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 58% | 42% | 25% |
Tabella Liga Profesional
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | 9 | +18 | 24 |
| 2 | Union Santa Fe | 11 | +7 | 21 |
| 3 | Atl. Huracan | 10 | +9 | 20 |
| 4 | Colon Santa Fe | 10 | +8 | 20 |
| 5 | San Lorenzo | 9 | +8 | 18 |
| 6 | Godoy Cruz | 10 | +1 | 17 |
| 7 | CA Belgrano | 10 | 0 | 16 |
| 8 | Talleres | 9 | +7 | 15 |
| 9 | Banfield | 10 | +3 | 15 |
| 10 | Independiente | 9 | +3 | 15 |
| 11 | Def. Y Justicia | 10 | +2 | 15 |
| 12 | River Plate | 10 | +1 | 15 |
| 13 | San Martin SJ | 9 | +1 | 14 |
| 14 | Argentinos Jrs | 9 | +2 | 13 |
| 15 | Atl. Tucuman | 9 | +1 | 13 |
| 16 | Racing Club | 9 | 0 | 12 |
| 17 | Lanus | 9 | -8 | 12 |
| 18 | Estudiantes LP | 9 | -1 | 11 |
| 19 | Patronato Parana | 10 | -4 | 11 |
| 20 | Gimnasia LP | 10 | -5 | 10 |
| 21 | Velez Sarsfield | 10 | -7 | 10 |
| 22 | Tigre Victoria | 10 | -6 | 8 |
| 23 | Rosario Central | 9 | -8 | 7 |
| 24 | Newells Old Boys | 9 | -1 | 6 |
| 25 | Chacarita Jrs | 10 | -5 | 6 |
| 26 | Olimpo | 9 | -8 | 6 |
| 27 | Arsenal Sarandi | 9 | -5 | 5 |
| 28 | Temperley | 9 | -13 | 5 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Estudiantes LP | |
| Atl. Tucuman | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Estudiantes LP | Atl. Tucuman |
|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | ||
| 2 | Union Santa Fe | ||
| 3 | Atl. Huracan | ||
| 4 | Colon Santa Fe | ||
| 5 | San Lorenzo | 1 - 3 | |
| 6 | Godoy Cruz | ||
| 7 | CA Belgrano | ||
| 8 | Talleres | ||
| 9 | Banfield | 1 - 1 | |
| 10 | Independiente | ||
| 11 | Def. Y Justicia | 0 - 1 | |
| 12 | River Plate | 2 - 2 | |
| 13 | San Martin SJ | ||
| 14 | Argentinos Jrs | 1 - 0 | |
| 15 | Atl. Tucuman | - | |
| 16 | Racing Club | ||
| 17 | Lanus | ||
| 18 | Estudiantes LP | - | |
| 19 | Patronato Parana | 2 - 1 | |
| 20 | Gimnasia LP | ||
| 21 | Velez Sarsfield | 2 - 0 | |
| 22 | Tigre Victoria | ||
| 23 | Rosario Central | 0 - 1 | |
| 24 | Newells Old Boys | ||
| 25 | Chacarita Jrs | ||
| 26 | Olimpo | ||
| 27 | Arsenal Sarandi | 2 - 1 | |
| 28 | Temperley |
Liga pozíció
| Estudiantes LP | Atl. Tucuman | |
| Pozíció | 18 | 15 |
| Pontok | 11 | 13 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 22 |
| Pontok | 7 | 4 |
Liga forma
| Estudiantes LP | Atl. Tucuman | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 4 |
3
4 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 2 |
1
1 2 |
Liga gólok
| Estudiantes LP | Atl. Tucuman | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
9 |
10
9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
6 |
4
6 |
Teljes statisztika Liga Profesional
| Mérkőzések (133) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (292) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.20 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.22 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.98 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 68% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 60% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 41% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 37% |
| Felett 3.5 | 23% |
Estudiantes LP következő 6 mérkőzések
| 2017-12-03 | Talleres | - | Estudiantes LP |
| 2017-12-11 | Estudiantes LP | - | Boca Juniors |
| 2018-01-20 | Estudiantes LP | - | Chacarita Jrs |
| 2018-01-30 | Independiente | - | Estudiantes LP |
| 2018-02-04 | Estudiantes LP | - | Newells Old Boys |
| 2018-02-10 | Gimnasia LP | - | Estudiantes LP |
Atl. Tucuman következő 6 mérkőzések
| 2017-11-30 | San Lorenzo | - | Atl. Tucuman |
| 2017-12-04 | Atl. Tucuman | - | Colon Santa Fe |
| 2017-12-09 | River Plate | - | Atl. Tucuman |
| 2018-01-13 | Talleres | - | Atl. Tucuman |
| 2018-01-17 | Gimnasia LP | - | Atl. Tucuman |
| 2018-01-19 | Arsenal Sarandi | - | Atl. Tucuman |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.20 | 4.00 |
| Valószínűség | 36% | 26% | 38% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.83 |
| Valószínűség | 48% | 52% |
| X2 @ 1.83 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 1.57 | |
| Valószínűség | 38% | 62% | |
| Alatt 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.18 | |
| Valószínűség | 18% | 82% | |
| Alatt 3.5 @ 1.18 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.70 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Nem @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-26 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
