La Liga - Spanyolország
vasárnap, 11.03.2018
11:00
11:00

Espanyol

Real Sociedad
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Barcelona |
| Vendég: | San Sebastian |
| Távolság: | 402.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Cornella-El Prat |
| Befogadóképesség: | 40 500 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Manolo Gonzalez (Spa) |
| Vendég: | Pellegrino Matarazzo (Aea) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 11:00 (12:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.20 | 2.87 | 12 | 1.44 | 1.48 | |||
| 37% | 28% | 35% | 1.36 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 73% | 27% | 51% | 49% | 31% | 69% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-23 | Real Sociedad | 1 - 1 | Espanyol |
| 2017-02-10 | Espanyol | 1 - 2 | Real Sociedad |
| 2016-09-09 | Real Sociedad | 1 - 1 | Espanyol |
| 2016-02-08 | Espanyol | 0 - 5 | Real Sociedad |
| 2015-09-19 | Real Sociedad | 2 - 3 | Espanyol |
| 2015-03-08 | Real Sociedad | 1 - 0 | Espanyol |
| 2014-10-05 | Espanyol | 2 - 0 | Real Sociedad |
| 2014-04-19 | Real Sociedad | 2 - 1 | Espanyol |
| 2013-11-30 | Espanyol | 1 - 2 | Real Sociedad |
| 2013-03-31 | Espanyol | 2 - 2 | Real Sociedad |
| 2012-11-04 | Real Sociedad | 0 - 1 | Espanyol |
| 2012-04-07 | Espanyol | 2 - 2 | Real Sociedad |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 7 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 58% | 33% |
Espanyol utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-07 | Barcelona | 0 - 0 | Espanyol |
| 2018-03-04 | Levante | 1 - 1 | Espanyol |
| 2018-02-27 | Espanyol | 1 - 0 | Real Madrid |
| 2018-02-23 | Dep. La Coruna | 0 - 0 | Espanyol |
| 2018-02-18 | Espanyol | 1 - 1 | Villarreal |
| 2018-02-11 | Celta Vigo | 2 - 2 | Espanyol |
| 2018-02-04 | Espanyol | 1 - 1 | Barcelona |
| 2018-01-28 | Leganes | 3 - 2 | Espanyol |
| 2018-01-25 | Barcelona | 2 - 0 | Espanyol |
| 2018-01-20 | Espanyol | 0 - 3 | Sevilla |
| 2018-01-17 | Espanyol | 1 - 0 | Barcelona |
| 2018-01-14 | Espanyol | 1 - 1 | Athletic Bilbao |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 8 | 3 | 2 | |
| 17% | 58% | 25% | 67% | 25% | 17% |
Real Sociedad utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Real Sociedad | 2 - 1 | Alaves |
| 2018-03-01 | Real Betis | 0 - 0 | Real Sociedad |
| 2018-02-25 | Valencia | 2 - 1 | Real Sociedad |
| 2018-02-22 | RB Salzburg | 2 - 1 | Real Sociedad |
| 2018-02-18 | Real Sociedad | 3 - 0 | Levante |
| 2018-02-15 | Real Sociedad | 2 - 2 | RB Salzburg |
| 2018-02-10 | Real Madrid | 5 - 2 | Real Sociedad |
| 2018-02-02 | Real Sociedad | 5 - 0 | Dep. La Coruna |
| 2018-01-27 | Villarreal | 4 - 2 | Real Sociedad |
| 2018-01-21 | Real Sociedad | 1 - 2 | Celta Vigo |
| 2018-01-14 | Real Sociedad | 2 - 4 | Barcelona |
| 2018-01-07 | Leganes | 1 - 0 | Real Sociedad |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 10 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 83% | 42% |
Tabella La Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 28 | +59 | 72 |
| 2 | Atletico Madrid | 27 | +33 | 61 |
| 3 | Real Madrid | 28 | +37 | 57 |
| 4 | Valencia | 28 | +24 | 56 |
| 5 | Sevilla | 28 | -6 | 45 |
| 6 | Girona | 28 | +4 | 43 |
| 7 | Villarreal | 27 | +4 | 41 |
| 8 | Eibar | 28 | -6 | 39 |
| 9 | Celta Vigo | 27 | +6 | 38 |
| 10 | Real Betis | 27 | -9 | 37 |
| 11 | Getafe | 28 | +7 | 36 |
| 12 | Real Sociedad | 27 | +1 | 33 |
| 13 | Leganes | 27 | -9 | 33 |
| 14 | Athletic Bilbao | 27 | -4 | 32 |
| 15 | Espanyol | 27 | -9 | 32 |
| 16 | Alaves | 27 | -15 | 31 |
| 17 | Levante | 28 | -19 | 24 |
| 18 | Las Palmas | 27 | -35 | 20 |
| 19 | Dep. La Coruna | 28 | -34 | 19 |
| 20 | Malaga | 28 | -29 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Espanyol | |
| Real Sociedad | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Espanyol | Real Sociedad |
|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 1 - 1 | |
| 2 | Atletico Madrid | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Real Madrid | 1 - 0 | 5 - 2 |
| 4 | Valencia | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Sevilla | 0 - 3 | |
| 6 | Girona | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Villarreal | 1 - 1 | 4 - 2 |
| 8 | Eibar | ||
| 9 | Celta Vigo | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 10 | Real Betis | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 11 | Getafe | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 12 | Real Sociedad | - | |
| 13 | Leganes | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Athletic Bilbao | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Espanyol | - | |
| 16 | Alaves | 0 - 2 | |
| 17 | Levante | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 18 | Las Palmas | ||
| 19 | Dep. La Coruna | 4 - 1 | 2 - 4 |
| 20 | Malaga |
Liga pozíció
| Espanyol | Real Sociedad | |
| Pozíció | 15 | 12 |
| Pontok | 32 | 33 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 12 |
| Pontok | 22 | 12 |
Liga forma
| Espanyol | Real Sociedad | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
11 9 |
9
6 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 4 |
3
3 7 |
Liga gólok
| Espanyol | Real Sociedad | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
33 |
49
48 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
12 |
17
24 |
Teljes statisztika La Liga
| Mérkőzések (275) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (737) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.68 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 45% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 28% |
Espanyol következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Real Betis | - | Espanyol |
| 2018-04-01 | Espanyol | - | Alaves |
| 2018-04-08 | Valencia | - | Espanyol |
| 2018-04-15 | Getafe | - | Espanyol |
| 2018-04-18 | Espanyol | - | Eibar |
| 2018-04-22 | Girona | - | Espanyol |
Real Sociedad következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Real Sociedad | - | Getafe |
| 2018-04-01 | Eibar | - | Real Sociedad |
| 2018-04-08 | Real Sociedad | - | Girona |
| 2018-04-14 | Las Palmas | - | Real Sociedad |
| 2018-04-19 | Real Sociedad | - | Atletico Madrid |
| 2018-04-22 | Malaga | - | Real Sociedad |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 3.20 | 2.87 |
| Valószínűség | 37% | 28% | 35% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 1.48 |
| Valószínűség | 51% | 49% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Felett 2.5 @ 2.14 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-11 08:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
