Ligue Professionnelle 1 - Tunézia
vasárnap, 21.01.2018
13:00
13:00

ES Metlaoui

JS Kairouan
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Metlaoui |
| Vendég: | Kairouan |
| Távolság: | 215.9 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.00 | 4.00 | 1 | 1.22 | 1.80 | |||
| 46% | 27% | 27% | 1.90 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.55 | 2.30 | 2.60 | 1.44 | 5.00 | 1.14 | ||||||
| 68% | 32% | 33% | 67% | 14% | 86% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-19 | JS Kairouan | 0 - 2 | ES Metlaoui |
| 2016-06-12 | ES Metlaoui | 1 - 2 | JS Kairouan |
| 2016-01-06 | JS Kairouan | 1 - 0 | ES Metlaoui |
| 2015-03-04 | ES Metlaoui | 1 - 4 | JS Kairouan |
| 2014-08-31 | JS Kairouan | 4 - 0 | ES Metlaoui |
| 2014-04-30 | JS Kairouan | 0 - 0 | ES Metlaoui |
| 2014-01-04 | ES Metlaoui | 1 - 0 | JS Kairouan |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 4 | 4 | 3 | 2 | |
| 29% | 14% | 57% | 57% | 43% | 29% |
ES Metlaoui utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-28 | Stade Tunisien | 4 - 2 | ES Metlaoui |
| 2017-12-17 | ES Metlaoui | 2 - 0 | Bizertin |
| 2017-12-06 | Monastir | 2 - 1 | ES Metlaoui |
| 2017-12-03 | ES Metlaoui | 1 - 1 | Etoile du Sahel |
| 2017-11-29 | ES Metlaoui | 1 - 1 | Club Africain |
| 2017-11-26 | Sfaxien Sfax | 1 - 0 | ES Metlaoui |
| 2017-11-21 | CO Medenine | 1 - 0 | ES Metlaoui |
| 2017-11-16 | ES Metlaoui | 0 - 3 | Esperance Tunis |
| 2017-11-04 | ES Zarzis | 1 - 3 | ES Metlaoui |
| 2017-10-21 | Gabes | 5 - 1 | ES Metlaoui |
| 2017-09-09 | ES Metlaoui | 1 - 0 | Ben Guerdane |
| 2017-08-25 | ES Metlaoui | 1 - 1 | Stade Gabesien |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 5 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 42% | 25% |
JS Kairouan utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-28 | JS Kairouan | 2 - 0 | Stade Gabesien |
| 2017-12-07 | JS Kairouan | 1 - 2 | Esperance Tunis |
| 2017-11-29 | JS Kairouan | 1 - 2 | Stade Tunisien |
| 2017-11-22 | ES Zarzis | 0 - 0 | JS Kairouan |
| 2017-11-17 | JS Kairouan | 1 - 0 | Etoile du Sahel |
| 2017-11-05 | Gabes | 2 - 0 | JS Kairouan |
| 2017-10-29 | JS Kairouan | 1 - 0 | CO Medenine |
| 2017-10-22 | Ben Guerdane | 0 - 3 | JS Kairouan |
| 2017-10-14 | JS Kairouan | 0 - 2 | Bizertin |
| 2017-09-16 | Monastir | 2 - 0 | JS Kairouan |
| 2017-09-09 | JS Kairouan | 1 - 0 | Club Africain |
| 2017-08-25 | Sfaxien Sfax | 4 - 0 | JS Kairouan |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 8 | 4 | 1 | |
| 42% | 8% | 50% | 67% | 33% | 8% |
Tabella Ligue Professionnelle 1
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Esperance Tunis | 14 | +19 | 36 |
| 2 | Sfaxien Sfax | 14 | +11 | 28 |
| 3 | Monastir | 14 | +10 | 26 |
| 4 | Etoile du Sahel | 14 | +8 | 26 |
| 5 | Club Africain | 14 | 0 | 21 |
| 6 | Stade Tunisien | 14 | 0 | 20 |
| 7 | Gabes | 14 | +1 | 19 |
| 8 | ES Metlaoui | 14 | -3 | 18 |
| 9 | Bizertin | 15 | +4 | 16 |
| 10 | JS Kairouan | 14 | -7 | 16 |
| 11 | Stade Gabesien | 14 | -8 | 14 |
| 12 | CO Medenine | 14 | -9 | 13 |
| 13 | ES Zarzis | 15 | -13 | 9 |
| 14 | Ben Guerdane | 14 | -13 | 7 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| ES Metlaoui | |
| JS Kairouan | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | ES Metlaoui | JS Kairouan |
|---|---|---|---|
| 1 | Esperance Tunis | 0 - 3 | |
| 2 | Sfaxien Sfax | 4 - 0 | |
| 3 | Monastir | 2 - 0 | |
| 4 | Etoile du Sahel | 1 - 1 | |
| 5 | Club Africain | 1 - 1 | |
| 6 | Stade Tunisien | 2 - 0 | |
| 7 | Gabes | 2 - 0 | |
| 8 | ES Metlaoui | - | |
| 9 | Bizertin | 2 - 0 | |
| 10 | JS Kairouan | - | |
| 11 | Stade Gabesien | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | CO Medenine | ||
| 13 | ES Zarzis | 0 - 0 | |
| 14 | Ben Guerdane | 1 - 0 | 0 - 3 |
Liga pozíció
| ES Metlaoui | JS Kairouan | |
| Pozíció | 8 | 10 |
| Pontok | 18 | 16 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 11 |
| Pontok | 12 | 4 |
Liga forma
| ES Metlaoui | JS Kairouan | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 6 |
5
1 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
3 1 |
1
1 4 |
Liga gólok
| ES Metlaoui | JS Kairouan | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
20 |
10
17 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
6 |
3
9 |
Teljes statisztika Ligue Professionnelle 1
| Mérkőzések (99) | |
| Hazai győzelmek | 52% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (208) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.10 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.26 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.84 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 53% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 38% |
| Felett 1.5 | 64% |
| Felett 2.5 | 36% |
| Felett 3.5 | 14% |
ES Metlaoui következő 6 mérkőzések
| 2018-01-27 | Stade Gabesien | - | ES Metlaoui |
| 2018-01-31 | Ben Guerdane | - | ES Metlaoui |
| 2018-02-10 | ES Metlaoui | - | Sfaxien Sfax |
| 2018-02-18 | Etoile du Sahel | - | ES Metlaoui |
| 2018-03-02 | ES Metlaoui | - | Gabes |
| 2018-03-10 | Bizertin | - | ES Metlaoui |
JS Kairouan következő 6 mérkőzések
| 2018-01-28 | JS Kairouan | - | Sfaxien Sfax |
| 2018-01-31 | Club Africain | - | JS Kairouan |
| 2018-02-10 | JS Kairouan | - | Monastir |
| 2018-02-18 | Bizertin | - | JS Kairouan |
| 2018-03-01 | JS Kairouan | - | Ben Guerdane |
| 2018-03-10 | CO Medenine | - | JS Kairouan |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.00 | 4.00 |
| Valószínűség | 46% | 27% | 27% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.80 |
| Valószínűség | 63% | 37% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.55 | 2.30 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.55 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.60 | 1.44 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 2.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.00 | 1.14 | |
| Valószínűség | 14% | 86% | |
| Alatt 3.5 @ 1.14 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.30 | 1.55 | |
| Valószínűség | 34% | 66% | |
| Nem @ 1.55 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-21 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
