Serie B - Olaszország
péntek, 18.05.2018
19:30
19:30

Empoli

Perugia
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Empoli |
| Vendég: | Perugia |
| Távolság: | 134.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Carlo Castellani |
| Befogadóképesség: | 16 800 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 3.70 | 5.25 | 1 | 1.16 | 2.37 | |||
| 40% | 35% | 25% | 1.53 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.53 | 2.40 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 82% | 18% | 50% | 50% | 32% | 68% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-28 | Perugia | 2 - 4 | Empoli |
Empoli utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-12 | Brescia | 0 - 2 | Empoli |
| 2018-05-07 | Empoli | 1 - 1 | Cremonese |
| 2018-05-01 | Carpi | 0 - 0 | Empoli |
| 2018-04-28 | Empoli | 1 - 1 | Novara |
| 2018-04-23 | Frosinone | 2 - 4 | Empoli |
| 2018-04-17 | Cesena | 2 - 3 | Empoli |
| 2018-04-14 | Empoli | 3 - 2 | Pro Vercelli |
| 2018-04-07 | Spezia | 1 - 1 | Empoli |
| 2018-04-02 | Foggia | 0 - 3 | Empoli |
| 2018-03-29 | Empoli | 2 - 0 | Salernitana |
| 2018-03-25 | Pescara | 0 - 1 | Empoli |
| 2018-03-17 | Empoli | 3 - 2 | Venezia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 4 | 0 | 10 | 5 | 4 | |
| 67% | 33% | 0% | 83% | 42% | 33% |
Perugia utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-12 | Perugia | 1 - 1 | Novara |
| 2018-05-05 | Bari | 3 - 1 | Perugia |
| 2018-05-01 | Perugia | 1 - 1 | Salernitana |
| 2018-04-28 | Ascoli | 2 - 2 | Perugia |
| 2018-04-22 | Perugia | 2 - 3 | Ternana |
| 2018-04-17 | Carpi | 1 - 2 | Perugia |
| 2018-04-14 | Perugia | 1 - 1 | Venezia |
| 2018-04-09 | Avellino | 2 - 0 | Perugia |
| 2018-04-03 | Pro Vercelli | 0 - 2 | Perugia |
| 2018-03-30 | Perugia | 1 - 0 | Cremonese |
| 2018-03-25 | Cesena | 1 - 1 | Perugia |
| 2018-03-17 | Perugia | 3 - 0 | Spezia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 11 | 5 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 92% | 42% | 25% |
Tabella Serie B
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Empoli | 41 | +38 | 82 |
| 2 | Frosinone | 41 | +18 | 71 |
| 3 | Parma | 41 | +18 | 69 |
| 4 | Palermo | 41 | +18 | 68 |
| 5 | Venezia | 41 | +14 | 66 |
| 6 | Cittadella | 41 | +11 | 63 |
| 7 | Bari | 41 | +9 | 62 |
| 8 | Perugia | 41 | +10 | 60 |
| 9 | Foggia | 41 | -2 | 57 |
| 10 | Spezia | 41 | +3 | 53 |
| 11 | Carpi | 41 | -12 | 52 |
| 12 | Salernitana | 41 | -5 | 51 |
| 13 | Cremonese | 41 | +2 | 48 |
| 14 | Cesena | 41 | -7 | 47 |
| 15 | Brescia | 41 | -11 | 47 |
| 16 | Pescara | 41 | -14 | 47 |
| 17 | Avellino | 41 | -12 | 45 |
| 18 | Ascoli | 41 | -20 | 45 |
| 19 | Novara | 41 | -9 | 44 |
| 20 | Entella | 41 | -14 | 41 |
| 21 | Pro Vercelli | 41 | -21 | 40 |
| 22 | Ternana | 41 | -14 | 37 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Empoli | |
| Perugia | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Empoli | Perugia |
|---|---|---|---|
| 1 | Empoli | - | |
| 2 | Frosinone | 3 - 3 | 1 - 3 |
| 3 | Parma | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | Palermo | 4 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Venezia | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Cittadella | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Bari | 3 - 2 | 3 - 1 |
| 8 | Perugia | - | |
| 9 | Foggia | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Spezia | 1 - 1 | 4 - 2 |
| 11 | Carpi | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 12 | Salernitana | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Cremonese | 1 - 1 | 3 - 3 |
| 14 | Cesena | 5 - 3 | 1 - 1 |
| 15 | Brescia | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 16 | Pescara | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 17 | Avellino | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 18 | Ascoli | 3 - 0 | 2 - 2 |
| 19 | Novara | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 20 | Entella | 2 - 1 | 1 - 5 |
| 21 | Pro Vercelli | 3 - 2 | 0 - 2 |
| 22 | Ternana | 2 - 1 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Empoli | Perugia | |
| Pozíció | 1 | 8 |
| Pontok | 82 | 60 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 1 | 8 |
| Pontok | 45 | 23 |
Liga forma
| Empoli | Perugia | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
23
13 5 |
16
12 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
13
6 1 |
5
8 7 |
Liga gólok
| Empoli | Perugia | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
86
48 |
66
56 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
46
22 |
30
29 |
Teljes statisztika Serie B
| Mérkőzések (451) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 35% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1162) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.58 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.45 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 26% |
Empoli következő 6 mérkőzések
| 2018-07-21 | Empoli | - | Pro Vercelli |
| 2018-07-28 | Spezia | - | Empoli |
| 2018-08-01 | Empoli | - | Eintracht Fr. |
| 2018-08-05 | Sporting CP | - | Empoli |
| 2018-08-12 | Empoli | - | Cittadella |
| 2018-08-19 | Empoli | - | Cagliari |
Perugia következő 6 mérkőzések
| 2018-06-03 | Venezia | - | Perugia |
| 2018-08-05 | Perugia | - | Novara |
| 2018-08-08 | Perugia | - | SPAL |
| 2018-08-24 | Brescia | - | Perugia |
| 2018-09-02 | Perugia | - | Ascoli |
| 2018-09-22 | Palermo | - | Perugia |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 3.70 | 5.25 |
| Valószínűség | 40% | 35% | 25% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.37 |
| Valószínűség | 60% | 40% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 5.00 | |
| Valószínűség | 82% | 18% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.40 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Felett 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.57 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-18 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
