League Two - Skócia
szombat, 30.12.2017
15:00
15:00

Elgin City

Stirling Albion
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Elgin |
| Vendég: | Stirling |
| Távolság: | 174.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Borough Briggs |
| Befogadóképesség: | 4 520 (478) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.60 | 2.79 | 12 | 1.39 | 1.57 | |||
| 37% | 25% | 38% | 1.28 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.64 | 2.20 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 82% | 18% | 59% | 41% | 38% | 62% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-30 | Stirling Albion | 2 - 2 | Elgin City |
| 2017-04-22 | Elgin City | 2 - 2 | Stirling Albion |
| 2017-02-28 | Stirling Albion | 1 - 0 | Elgin City |
| 2016-11-12 | Elgin City | 2 - 3 | Stirling Albion |
| 2016-09-24 | Stirling Albion | 0 - 4 | Elgin City |
| 2016-07-26 | Stirling Albion | 4 - 1 | Elgin City |
| 2016-04-09 | Stirling Albion | 0 - 0 | Elgin City |
| 2016-03-08 | Elgin City | 2 - 1 | Stirling Albion |
| 2015-12-05 | Stirling Albion | 3 - 1 | Elgin City |
| 2015-08-29 | Elgin City | 1 - 0 | Stirling Albion |
| 2015-07-25 | Elgin City | 3 - 2 | Stirling Albion |
| 2014-07-26 | Elgin City | 0 - 3 | Stirling Albion |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 9 | 7 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 75% | 58% |
Elgin City utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-23 | Stenhousemuir | 4 - 1 | Elgin City |
| 2017-12-16 | Montrose | 3 - 0 | Elgin City |
| 2017-12-09 | Elgin City | 1 - 1 | Edinburgh City |
| 2017-12-02 | Annan Athletic | 2 - 0 | Elgin City |
| 2017-11-25 | Elgin City | 5 - 1 | Berwick Rangers |
| 2017-11-18 | Dumbarton | 1 - 0 | Elgin City |
| 2017-11-11 | Cowdenbeath | 1 - 3 | Elgin City |
| 2017-11-04 | Elgin City | 0 - 2 | Peterhead |
| 2017-10-28 | Clyde | 2 - 4 | Elgin City |
| 2017-10-21 | Elgin City | 2 - 0 | Stenhousemuir |
| 2017-10-07 | The New Saints | 4 - 0 | Elgin City |
| 2017-09-30 | Stirling Albion | 2 - 2 | Elgin City |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 7 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 58% | 50% |
Stirling Albion utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-23 | Stirling Albion | 0 - 1 | Montrose |
| 2017-12-16 | Annan Athletic | 1 - 1 | Stirling Albion |
| 2017-12-05 | Stirling Albion | 0 - 1 | Peterhead |
| 2017-12-02 | Berwick Rangers | 1 - 0 | Stirling Albion |
| 2017-11-11 | Clyde | 1 - 1 | Stirling Albion |
| 2017-11-04 | Edinburgh City | 1 - 2 | Stirling Albion |
| 2017-10-28 | Stirling Albion | 1 - 2 | Stenhousemuir |
| 2017-10-21 | Cowdenbeath | 0 - 3 | Stirling Albion |
| 2017-09-30 | Stirling Albion | 2 - 2 | Elgin City |
| 2017-09-23 | Stirling Albion | 3 - 2 | Annan Athletic |
| 2017-09-16 | Montrose | 1 - 3 | Stirling Albion |
| 2017-09-09 | Stirling Albion | 2 - 3 | Clyde |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | 17 | +12 | 37 |
| 2 | Peterhead | 15 | +15 | 31 |
| 3 | Stenhousemuir | 17 | +9 | 29 |
| 4 | Stirling Albion | 16 | +11 | 27 |
| 5 | Annan Athletic | 18 | +7 | 27 |
| 6 | Elgin City | 17 | +2 | 24 |
| 7 | Berwick Rangers | 16 | -12 | 21 |
| 8 | Clyde | 15 | -8 | 13 |
| 9 | Edinburgh City | 17 | -20 | 9 |
| 10 | Cowdenbeath | 16 | -16 | 8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Elgin City | |
| Stirling Albion | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Elgin City | Stirling Albion |
|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | 3 - 0 | 1 - 3 |
| 2 | Peterhead | 0 - 2 | 2 - 4 |
| 3 | Stenhousemuir | 2 - 0 | 2 - 3 |
| 4 | Stirling Albion | - | |
| 5 | Annan Athletic | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Elgin City | - | |
| 7 | Berwick Rangers | 5 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Clyde | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | Edinburgh City | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Cowdenbeath | 1 - 1 | 0 - 3 |
Liga pozíció
| Elgin City | Stirling Albion | |
| Pozíció | 6 | 4 |
| Pontok | 24 | 27 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 3 |
| Pontok | 14 | 17 |
Liga forma
| Elgin City | Stirling Albion | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
3 7 |
8
3 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 2 |
5
2 1 |
Liga gólok
| Elgin City | Stirling Albion | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
30
28 |
31
20 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
8 |
17
9 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (82) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 38% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (222) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.71 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.38 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.33 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 30% |
Elgin City következő 6 mérkőzések
| 2018-01-02 | Peterhead | - | Elgin City |
| 2018-01-06 | Elgin City | - | Clyde |
| 2018-01-13 | Elgin City | - | Cowdenbeath |
| 2018-01-20 | Berwick Rangers | - | Elgin City |
| 2018-01-27 | Elgin City | - | Stenhousemuir |
| 2018-02-03 | Stirling Albion | - | Elgin City |
Stirling Albion következő 6 mérkőzések
| 2018-01-02 | Stenhousemuir | - | Stirling Albion |
| 2018-01-06 | Stirling Albion | - | Berwick Rangers |
| 2018-01-13 | Peterhead | - | Stirling Albion |
| 2018-01-20 | Stirling Albion | - | Edinburgh City |
| 2018-01-27 | Montrose | - | Stirling Albion |
| 2018-01-31 | Stirling Albion | - | Cowdenbeath |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 3.60 | 2.79 |
| Valószínűség | 37% | 25% | 38% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.57 |
| Valószínűség | 49% | 51% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 4.50 | |
| Valószínűség | 82% | 18% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.64 | 2.20 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Felett 2.5 @ 1.64 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 38% | 62% | |
| Alatt 3.5 @ 1.50 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.37 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.53 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-30 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
