Serie A - Ecuador
szombat, 09.12.2017
20:00
20:00

El Nacional

Emelec
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Quito |
| Vendég: | Guayaquil |
| Távolság: | 265.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Olimpico Atahualpa |
| Befogadóképesség: | 40 948 (35 742) |
| Méretek: | 105 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.75 | 4.00 | 12 | 1.22 | 2.00 | |||
| 37% | 22% | 41% | 1.25 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 3.80 | 1.75 | 2.04 | 2.74 | 1.40 | ||||||
| 77% | 23% | 60% | 40% | 27% | 73% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-07-16 | Emelec | 2 - 1 | El Nacional |
| 2017-05-21 | El Nacional | 0 - 2 | Emelec |
| 2017-04-06 | Emelec | 0 - 0 | El Nacional |
| 2016-10-30 | El Nacional | 1 - 2 | Emelec |
| 2016-09-10 | Emelec | 2 - 2 | El Nacional |
| 2016-07-03 | El Nacional | 3 - 1 | Emelec |
| 2016-03-01 | Emelec | 0 - 1 | El Nacional |
| 2015-10-28 | Emelec | 2 - 1 | El Nacional |
| 2015-10-18 | El Nacional | 1 - 1 | Emelec |
| 2015-05-03 | Emelec | 2 - 0 | El Nacional |
| 2015-03-15 | El Nacional | 1 - 1 | Emelec |
| 2014-11-30 | El Nacional | 0 - 1 | Emelec |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 5 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 42% | 17% |
El Nacional utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-02 | Clan Juvenil | 2 - 2 | El Nacional |
| 2017-11-26 | El Nacional | 3 - 1 | Un. Catolica Q. |
| 2017-11-18 | Dep. Cuenca | 1 - 2 | El Nacional |
| 2017-11-11 | El Nacional | 1 - 0 | Guayaquil City |
| 2017-11-04 | LDU Quito | 0 - 3 | El Nacional |
| 2017-10-28 | Ind. del Valle | 2 - 2 | El Nacional |
| 2017-10-22 | El Nacional | 3 - 3 | Barcelona SC |
| 2017-10-19 | Barcelona SC | 1 - 2 | El Nacional |
| 2017-10-14 | Delfin Manta | 2 - 1 | El Nacional |
| 2017-10-07 | El Nacional | 1 - 0 | Macara Ambato |
| 2017-09-29 | Fuerza Amarilla | 1 - 0 | El Nacional |
| 2017-09-24 | El Nacional | 6 - 0 | Fuerza Amarilla |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 9 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 75% | 42% |
Emelec utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-02 | Emelec | 2 - 0 | Guayaquil City |
| 2017-11-26 | LDU Quito | 2 - 4 | Emelec |
| 2017-11-19 | Emelec | 2 - 1 | Ind. del Valle |
| 2017-11-16 | Emelec | 3 - 0 | Barcelona SC |
| 2017-11-11 | Fuerza Amarilla | 0 - 3 | Emelec |
| 2017-11-09 | Barcelona SC | 0 - 0 | Emelec |
| 2017-11-04 | Emelec | 0 - 0 | Delfin Manta |
| 2017-10-29 | Macara Ambato | 1 - 0 | Emelec |
| 2017-10-22 | Emelec | 2 - 0 | Un. Catolica Q. |
| 2017-10-15 | Clan Juvenil | 1 - 2 | Emelec |
| 2017-09-30 | Emelec | 1 - 0 | Dep. Cuenca |
| 2017-09-24 | Dep. Cuenca | 0 - 2 | Emelec |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 8 | 5 | 1 | |
| 75% | 17% | 8% | 67% | 42% | 8% |
Tabella Serie A
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Emelec | 21 | +21 | 45 |
| 2 | El Nacional | 21 | +18 | 38 |
| 3 | Macara Ambato | 21 | +10 | 34 |
| 4 | Delfin Manta | 21 | +7 | 34 |
| 5 | Barcelona SC | 21 | +7 | 32 |
| 6 | LDU Quito | 21 | +6 | 32 |
| 7 | Ind. del Valle | 21 | +9 | 31 |
| 8 | Dep. Cuenca | 21 | 0 | 29 |
| 9 | Guayaquil City | 21 | -15 | 19 |
| 10 | Un. Catolica Q. | 21 | -16 | 17 |
| 11 | Clan Juvenil | 21 | -22 | 17 |
| 12 | Fuerza Amarilla | 21 | -25 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| El Nacional | |
| Emelec | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | El Nacional | Emelec |
|---|---|---|---|
| 1 | Emelec | - | |
| 2 | El Nacional | - | |
| 3 | Macara Ambato | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | Delfin Manta | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Barcelona SC | 3 - 3 | 0 - 0 |
| 6 | LDU Quito | 4 - 2 | 2 - 4 |
| 7 | Ind. del Valle | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Dep. Cuenca | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 9 | Guayaquil City | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Un. Catolica Q. | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 11 | Clan Juvenil | 4 - 0 | 1 - 2 |
| 12 | Fuerza Amarilla | 6 - 0 | 0 - 3 |
Liga pozíció
| El Nacional | Emelec | |
| Pozíció | 2 | 1 |
| Pontok | 38 | 45 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 4 |
| Pontok | 23 | 14 |
Liga forma
| El Nacional | Emelec | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
5 5 |
14
3 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
2 1 |
4
2 4 |
Liga gólok
| El Nacional | Emelec | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
43
25 |
38
17 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
8 |
15
12 |
Teljes statisztika Serie A
| Mérkőzések (126) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 23% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (344) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.73 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.67 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.06 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 76% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 26% |
El Nacional következő 6 mérkőzések
| 2018-02-17 | El Nacional | - | Emelec |
| 2018-02-22 | El Nacional | - | San Jose Oruro |
| 2018-02-25 | Delfin Manta | - | El Nacional |
| 2018-03-03 | Aucas Quito | - | El Nacional |
| 2018-03-06 | San Jose Oruro | - | El Nacional |
| 2018-03-13 | El Nacional | - | Macara Ambato |
Emelec következő 6 mérkőzések
| 2017-12-14 | Emelec | - | Delfin Manta |
| 2017-12-17 | Delfin Manta | - | Emelec |
| 2018-02-17 | El Nacional | - | Emelec |
| 2018-02-24 | Emelec | - | Macara Ambato |
| 2018-03-01 | Santa Fe Bogota | - | Emelec |
| 2018-03-06 | Guayaquil City | - | Emelec |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 3.75 | 4.00 |
| Valószínűség | 37% | 22% | 41% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 2.00 |
| Valószínűség | 47% | 53% |
| X2 @ 2.00 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 3.80 | |
| Valószínűség | 77% | 23% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Felett 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.74 | 1.40 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.40 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.69 | 2.06 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.69 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-09 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
